Kino

Klub filmowy Miś w kinie Bajka zaczyna sezon

  Edytuj ten wpis
Autor: (red)

Plakat filmu "Lato w mieście" (Materiały dystrybutora)
Plakat filmu \"Lato w mieście\" (Materiały dystrybutora)

W czwartek (25 października) jesienny sezon zaczyna Klub Filmowy "Miś” działający w lubelskim kinie Bajka.

Sądząc z listy filmów, jakie zobaczymy przy Radziszewskiego 8, od dziś do połowy grudnia – wielbiciele różnego rodzaju kina znajdą u "Misia” coś dla siebie. Wszystkie seanse są w czwartki i zawsze zaczynają się o godz. 20.30.

Dziś w "Misiu” polski dramat "Lato w mieście” w reż. Agnieszki Gomułki. To wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Widzowie będą mogli porozmawiać z twórcami filmu.

8 listopada zobaczymy film z gatunku obowiązkowych. "Rękopis znaleziony w Saragossie” Wojciecha Hasa. To odrestaurowana cyfrowo kopia niezwykłego filmu z 1964 roku. To niezwykła ekranizacja książki pisarza żyjącego na przełomie XVIII i XIX wieku, hrabiego Jana Potockiego.

22 listopada oryginalny dokument "Samsara” w reż. Rona Fricke, a 6 grudnia polski dramat obyczajowy "W sypialni”. To film Tomasza Wasilewskiego, w obsadzie: Katarzyna Herman, Tomasz Syndyk, Agata Buzek.
Drugi grudniowy tytuł jaki zobaczymy w ramach klubu filmowego to duński "Misiaczek”. Film o chorobliwie nieśmiałym kulturyście nakręcił Mads Matthiesen.

Bilety są po 13 zł; karnet na cztery kolejne tytuły – 40 zł.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna