Kino

Komedie i osobliwości w "Kinie Labiryntu"

  Edytuj ten wpis
Autor: Kmo

Galeria Labirynt zaprasza od października na nowy cykl „Kino Labiryntu.

Na jesienne kino złożą się trzy cykle tematyczne. We wtorki oglądać będziemy komedie, w środy dokument, w czwartki szeroki ekran, a w nim filmowe osobliwości, niedostępne na co dzień w repertuarze lubelskich kin.

Cykl rozpocznie się we wtorek, 7 października, o godz. 19 filmem „Perwersyjny przewodnik po ideologiach” (na zdjęciu) w reżyserii Sophie Fiennes.

W środę o godz. 19 dokument „Miłość” Filipa Dzierżawskiego. To historia grupy muzycznej „Miłość”, jednej z najważniejszych polskich formacji jazzowych lat 90. ubiegłego wieku. Członkowie grupy - Tymon Tymański, Mikołaj Trzaska, Leszek Możdżer spotykają się ponownie po latach. Wspominając stare czasy i dramatyczną historię zespołu, próbują stworzyć nową muzykę i rozpocząć kolejny etap w historii.

W czwartek o godz. 19 „Metropia” Tarik Saleh. Mroczna opowieść fantastyczno-naukowa, rozgrywająca się w Europie przyszłości, w której gigantyczna sieć metra łączy ze sobą najodleglejsze zakątki kontynentu. Ten „nowy wspaniały świat” skrywa jednak przerażającą tajemnicę… „Metropia” została wykreowana dzięki nowatorskim efektom specjalnym łączącym aktorskie kreacje z animacją komputerową.

Wstęp wolny.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna