Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kino

9 kwietnia 2015 r.
8:45
Edytuj ten wpis

LGBT Film Festiwal w Centrum Kultury w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora oprac. reda
6 12 A A

Lublin 9 seansów będzie tworzyło tegoroczna edycję LGBT Film Festiwal. – To jedno z ważniejszych wydarzeń na kulturalnej mapie Polski i jest największym świętem kina LGBT (lesbian, gay, bisexual, transgender) w kraju – informują organizatorzy i zapraszają do Centrum Kultury od 15 kwietnia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na program festiwalu organizowanego między 15 a 21 kwietnia składają się najnowsze, entuzjastycznie przyjęte przez krytykę i widzów tytuły z międzynarodowego obiegu festiwalowego, z których większość prezentowana jest u nas premierowo.

Organizatorzy zastrzegają, że to oferta dla widzów pełnoletnich. Zobaczymy na przykład "Papilio Budda” ze scenami przemocy, który obrazuje wyzysk kobiet, kastowy ucisk, dyskryminację oraz rodzące się w Indiach ruchy queer. "Fire in the Blond” to dokument, który opowiada o działaniach zachodnich firm farmaceutycznych oraz rządów, które w latach 90. ograniczyły dostęp do tanich leków na AIDS dla krajów z Globalnego Południa, powodując tym samym ponad 10 milionów zgonów. Czy krótkometrażowy "Electric Indigo” opowiadający historię dziewczynki, która nie zna matki a wychowuje ją ojciec i jego przyjaciel. Panowie się kochają, nigdy ze sobą nie spali i są heteroseksualnej orientacji.

Nie mówiąc o dokumencie "Children 404” przedstawiający życie homoseksualnej młodzieży w Rosji, w której prawa mniejszości seksualnych uważane są za chore, grzeszne, niemoralne i nienormalne.

Projekcje będą w Sali Kinowej CK w Lublinie. Bilety 5–8 zł, karnet na całość 45 zł.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lubkam / 15 kwietnia 2015 o 19:26

Teraz LGBT Film festiwal, za chwilę będzie festiwal pedofili. Dla mnie to takie samo zboczenie, więc nie wiem dlaczego pozwala się na promowanie tych zboczeń. Bo nie jest normalne aby chłop z chłopem i odwrotnie.... Damski mózg w męskim ciele to nie jest normalne, tak samo jak nie jest normalne molestowanie dzieci. Obie "przypadłości" są anormalnością i nie ma co tego promować, ale leczyć w zaciszach gabinetów.... dlatego jak większość patriotów POLAKÓW jestem na NIE!!! Precz z promocją anormalności !!!

człowieku mózg nie ma płci- myśl co piszesz. anormalnym jest gdy jakakolwiek para liże sie na ulicy i obnaża swoja seksualnosc niezaleznie od tego jakiej jest orientacji. Ja nie wlaze do twojego łózka ty nie właż do mojego. prosta i wazna zasada

człowieku mózg nie ma płci- myśl co piszesz. anormalnym jest gdy jakakolwiek para liże sie na ulicy i obnaża swoja seksualnosc niezaleznie od tego jakiej jest orientacji. Ja nie wlaze do twojego łózka ty nie właż do mojego. prosta i wazna zasada

rozwiń
Avatar
lubkam / 15 kwietnia 2015 o 19:23

wy jestescie poj....................ani nawet nie ogladaliscie a sie wypowiadacie

Avatar
POLAK / 15 kwietnia 2015 o 06:53

Super wreszcie coś fajnego

Powiedział ten co maca kolegę.

Avatar
POLAK / 15 kwietnia 2015 o 06:51

Teraz LGBT Film festiwal, za chwilę będzie festiwal pedofili. Dla mnie to takie samo zboczenie, więc nie wiem dlaczego pozwala się na promowanie tych zboczeń. Bo nie jest normalne aby chłop z chłopem i odwrotnie.... Damski mózg w męskim ciele to nie jest normalne, tak samo jak nie jest normalne molestowanie dzieci. Obie "przypadłości" są anormalnością i nie ma co tego promować, ale leczyć w zaciszach gabinetów.... dlatego jak większość patriotów POLAKÓW jestem na NIE!!! Precz z promocją anormalności !!!

Avatar
majk / 14 kwietnia 2015 o 09:35

Demoralizacji i niszczenia rodziny ciąg dalszy.

Avatar
aga / 10 kwietnia 2015 o 09:03

czy rzeczywiście to jest sztuka ? czy warto robić takie pokazy ? czy te filmy wnoszą coś dobrego do naszego zżyję dla Jezusaycia ? Czy może tylko kolejna pokazówka aby wywołać sprzeciw środowiska katolickiego ?


czy rzeczywiście to jest sztuka ? czy warto robić takie pokazy ? czy te filmy wnoszą coś dobrego do naszego zżyję dla Jezusaycia ? Czy może tylko kolejna pokazówka aby wywołać sprzeciw środowiska katolickiego ?

A dlaczego Ty męczysz innych swoim Jesusem? Dlaczego moje ciężko zarobione pieniądze idą na Świątynię Opatrzności? Też można je wykorzystać o wiele bardziej efektywniej. Każdy powinien znaleźć soje miejsce w przestrzeni publicznej. Przecież mamy demokrację a nie państwo wyznaniowe, chociaż czasami trudno w to uwierzyć.

A dlaczego Ty męczysz innych swoim Jesusem? Dlaczego moje ciężko zarobione pieniądze idą na Świątynię Opatrzności? Też można je wykorzystać o wiele bardziej efektywniej. Każdy powinien znaleźć soje miejsce w przestrzeni publicznej. Przecież mamy demokrację a nie państwo wyznaniowe, chociaż czasami trudno w to uwierzyć.

rozwiń
Avatar
lubelak / 9 kwietnia 2015 o 17:24

Zakaz pedałowania w Lublinie.

Avatar
Piotrek / 9 kwietnia 2015 o 16:24

Super wreszcie coś fajnego

Avatar
arkadiusz / 9 kwietnia 2015 o 15:29

dlaczego takie seanse za moje podatki. To już nie ma na co forsy wydawać ? Tyle potrzeb przecież w naszym mieście. Pogratulować takiej kultury... tfuu. Protestuję !!!!

Avatar
ml / 9 kwietnia 2015 o 15:12
Centrum zboczenia a nie kultury
Avatar
lubkam / 15 kwietnia 2015 o 19:26

Teraz LGBT Film festiwal, za chwilę będzie festiwal pedofili. Dla mnie to takie samo zboczenie, więc nie wiem dlaczego pozwala się na promowanie tych zboczeń. Bo nie jest normalne aby chłop z chłopem i odwrotnie.... Damski mózg w męskim ciele to nie jest normalne, tak samo jak nie jest normalne molestowanie dzieci. Obie "przypadłości" są anormalnością i nie ma co tego promować, ale leczyć w zaciszach gabinetów.... dlatego jak większość patriotów POLAKÓW jestem na NIE!!! Precz z promocją anormalności !!!

człowieku mózg nie ma płci- myśl co piszesz. anormalnym jest gdy jakakolwiek para liże sie na ulicy i obnaża swoja seksualnosc niezaleznie od tego jakiej jest orientacji. Ja nie wlaze do twojego łózka ty nie właż do mojego. prosta i wazna zasada

człowieku mózg nie ma płci- myśl co piszesz. anormalnym jest gdy jakakolwiek para liże sie na ulicy i obnaża swoja seksualnosc niezaleznie od tego jakiej jest orientacji. Ja nie wlaze do twojego łózka ty nie właż do mojego. prosta i wazna zasada

rozwiń
Avatar
lubkam / 15 kwietnia 2015 o 19:23

wy jestescie poj....................ani nawet nie ogladaliscie a sie wypowiadacie

Avatar
POLAK / 15 kwietnia 2015 o 06:53

Super wreszcie coś fajnego

Powiedział ten co maca kolegę.

Avatar
POLAK / 15 kwietnia 2015 o 06:51

Teraz LGBT Film festiwal, za chwilę będzie festiwal pedofili. Dla mnie to takie samo zboczenie, więc nie wiem dlaczego pozwala się na promowanie tych zboczeń. Bo nie jest normalne aby chłop z chłopem i odwrotnie.... Damski mózg w męskim ciele to nie jest normalne, tak samo jak nie jest normalne molestowanie dzieci. Obie "przypadłości" są anormalnością i nie ma co tego promować, ale leczyć w zaciszach gabinetów.... dlatego jak większość patriotów POLAKÓW jestem na NIE!!! Precz z promocją anormalności !!!

Avatar
majk / 14 kwietnia 2015 o 09:35

Demoralizacji i niszczenia rodziny ciąg dalszy.

Avatar
aga / 10 kwietnia 2015 o 09:03

czy rzeczywiście to jest sztuka ? czy warto robić takie pokazy ? czy te filmy wnoszą coś dobrego do naszego zżyję dla Jezusaycia ? Czy może tylko kolejna pokazówka aby wywołać sprzeciw środowiska katolickiego ?


czy rzeczywiście to jest sztuka ? czy warto robić takie pokazy ? czy te filmy wnoszą coś dobrego do naszego zżyję dla Jezusaycia ? Czy może tylko kolejna pokazówka aby wywołać sprzeciw środowiska katolickiego ?

A dlaczego Ty męczysz innych swoim Jesusem? Dlaczego moje ciężko zarobione pieniądze idą na Świątynię Opatrzności? Też można je wykorzystać o wiele bardziej efektywniej. Każdy powinien znaleźć soje miejsce w przestrzeni publicznej. Przecież mamy demokrację a nie państwo wyznaniowe, chociaż czasami trudno w to uwierzyć.

A dlaczego Ty męczysz innych swoim Jesusem? Dlaczego moje ciężko zarobione pieniądze idą na Świątynię Opatrzności? Też można je wykorzystać o wiele bardziej efektywniej. Każdy powinien znaleźć soje miejsce w przestrzeni publicznej. Przecież mamy demokrację a nie państwo wyznaniowe, chociaż czasami trudno w to uwierzyć.

rozwiń
Avatar
lubelak / 9 kwietnia 2015 o 17:24

Zakaz pedałowania w Lublinie.

Avatar
Piotrek / 9 kwietnia 2015 o 16:24

Super wreszcie coś fajnego

Avatar
arkadiusz / 9 kwietnia 2015 o 15:29

dlaczego takie seanse za moje podatki. To już nie ma na co forsy wydawać ? Tyle potrzeb przecież w naszym mieście. Pogratulować takiej kultury... tfuu. Protestuję !!!!

Avatar
ml / 9 kwietnia 2015 o 15:12
Centrum zboczenia a nie kultury
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 74 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 26

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 47 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 49 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Kalendarz
maj 2018
P W Ś C Pt S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Co Gdzie Kiedy - aplikacja mobilna
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.