Kino

Multikino All Inclusive. Jeden bilet na cały dzień w kinie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 2 kwietnia 2015, 10:29

Multikino wprowadza propozycję dla kinomanów, którzy chcieliby spędzić w kinie cały dzień. Jednodniowa oferta All Inclusive to możliwość obejrzenia dowolnej ilości filmów oraz korzystania z zestawu barowego Multihit bez limitu danego dnia. Promocja będzie trwać od 27 marca do 31 lipca 2015 roku.

Ofertę można zakupić na dowolny dzień tygodnia w siedmiu Multikinach: Warszawa Ursynów, Wrocław Arkady, Poznań Stary Browar, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Olsztyn.

Uczestnik promocji otrzymuje opaskę, na podstawie której może zobaczyć dowolną ilość filmów w technologii 2D lub 3D od pierwszego do ostatniego seansu filmowego rozpoczynającego się przed godziną 24 w danym dniu.

Dodatkowo można skorzystać z zestawu Multihit, czyli nielimitowanej liczby "dolewek” napoju Coca-Cola oraz "dosypek” Popcornu. W ramach promocji widz nie ponosi dodatkowych kosztów za udostępnienie okularów 3D oraz za miejsca VIP.

Bilety All Inclusive kosztują 69 zł za jeden dzień (od poniedziałku do piątku) i 89 zł za jeden dzień (w sobotę lub w niedzielę).
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: Multikino
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna