Kino

Nieznana historia zmarłej gwiazdy. „Amy” w Multikinie

Dodano: 28 lipca 2015, 12:08

W ramach cyklu Kocham Kino organizowanego przez Program 2 Telewizji Polskiej oraz Multikino, w czwartek, 30 lipca, o godz. 19 będzie miał miejsce pokaz specjalny przejmującego filmu „Amy”.

 

 Obraz w reżyserii Asifa Kapadii to dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse. Historia dziewczyny obdarzonej fenomenalnym talentem, która w bardzo krótkim czasie stała się światową gwiazdą. Film zrealizowany z nieznanych do tej pory materiałów archiwalnych, z bardzo bliska pokazujący jej zawrotną karierę, presję globalnego sukcesu, potrzebę ryzykownego życia i trudne związki z mężczyznami.

 - "AMY" to trzymająca w napięciu historia, stworzona z nieznanych dotąd materiałów, kręconych ukradkiem ujęć, zbliżeń, pełnych intymnych wyznań. Przejmujący film, który ukazuje prawdziwą historię, znaną tylko z plotkarskich portali i pierwszych stron gazet – zapowiadają organizatorzy.

 W Multikinie Lublin odbędzie się pokaz specjalny filmu, poprzedzony prelekcją z udziałem Grażyny Torbickiej oraz zaproszonych gości.

 Bilety na lipcowe „Kocham Kino w Multikinie” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl. Cena: 17-21 zł.

Czytaj więcej o: Multikino
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna