Kino

Podwójny show: Filmy Dobrze Zakręcone i Złote Obciachy

  Edytuj ten wpis

Będzie odjazdowo i humorystycznie, konkursowo i międzynarodowo. Trochę jak na Oscarach, trochę jak na PACE.

W piątek (24.10) w lubelskim Centrum Kultury odbędzie się dubeltowy filmowy show. Po pierwsze zostaną zaprezentowane najlepsze obrazy ze zgłoszonych do konkursu "Filmy Dobrze Zakręcone”.

Organizatorzy z Kinoteatru "Projekt” oczekiwali na animacje, dokumenty i fabuły wykonane w dowolnej technice. Prace musiały spełniać dwa warunki: trwać nie dłużej niż 20 minut i wyróżniać się czymś odjazdowym.

- Z ponad 50 nadesłanych z całego świata tytułów do pokazu zakwalifikowaliśmy 20 filmów - mówi Andrzej Rusin, dyrektor organizacyjny imprezy. - Pokażemy produkcje z Polski, Rosji, Niemiec, Austrii, Kanady i USA. Wszystkie dobrze zakręcone!

Po drugie nastąpi ogłoszenie laureatów Złotych Obciachów. Internauci głosowali na te zeszłoroczne i tegoroczne przedsięwzięcia ze świata filmu i telewizji, które ich zdaniem się nie udały. Są rozczarowujące, wkurzające, żenujące, nudne.

Przyznanie Złotych Obciachów nastąpi w kategoriach: film, rola żeńska, rola męska, film niezależny, telewizyjne wydarzenie roku, żeńska telewizyjna postać roku, męska telewizyjna postać roku.

Impreza odbędzie się w Sali Nowej Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12. Początek o godz. 18. Bilety: 5 zł.  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna