Kino

Przygodowe krótkometrażówki

  Edytuj ten wpis

Dużo mocnych wrażeń zapewni nam najnowsza odsłona cyklu "Future Shorts”. Pokaz odbędzie się w czwartek (15.10) w Centrum Kultury.

Zaprezentowanych zostanie dziewięć filmów krótkometrażowych, w tym dwa brytyjskie i dwa amerykańskie oraz po jednym australijskim, francuskim, tureckim, duńskim i polskim. Większość z nich to przygotówki w różnych odcieniach.

W wideoklipie Romaina Gavrasa do piosenki "Stress” grupy Justice będziemy podążać za młodocianym gangiem, który sieje spustoszenie w Paryżu, znacząc swój pochód śladem destrukcji gdziekolwiek się pojawi.

W sztorcie "Bathtub IV” Keitha Loutita, wykonanym nowatorską techniką tilt-shift pozwalajacą pokazać prawdziwy świat jako wielką makietę, zobaczymy nakręconą na żywo helikopterową akcję ratunkową na morzu.

Klip Nasha Edgertona do utworu Boba Dylana "Beyond Here Lies Nothing” zelektryzuje nas brutalną, dramatyczną opowieścią o mężczyźnie, który zakrada się do domu młodej kobiety. Wizyta tego nieproszonego gościa przyjmuje jednak niespodziewany obrót.

Polskim akcentem będzie 25-minutowy film "Wiem kto to zrobił” Jana P. Matuszyńskiego – mroczny kryminał, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje.

Początek pokazu o godz. 18. Miejsce: Sala Nowa Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12. Bilety – po 8 i 6 zł – do nabycia w kasie na miejscu.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna