Kino

Repertuar kin i teatrów na weekend w Lublinie i regionie (17-19.03)

Dodano: 17 marca 2017, 12:49
Autor: Damian Drabik

fot. materiały dystrybutora filmu "Piękna i Bestia"
fot. materiały dystrybutora filmu "Piękna i Bestia"

Od piątku w kinach i teatrach w Lublinie i regionie świeże premiery. Sprawdź weekendowy repertuary lokalnych kin i teatrów.

PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA 17 marca 2017 – 19 marca 2017

 

TEATRY: 

TEATR im. J. OSTERWY (ul. Narutowicza 17): PIĄTEK: Wiele hałasu o nic – 12.00, 19.00 SOBOTA: Wiele hałasu o nic – 19.00 NIEDZIELA: Wiele hałasu o nic – 17.00

TEATR im. H.Ch. ANDERSENA (plac Teatralny 1): PIĄTEK: Proszę Słonia – 09.30, 11.30; Pod kolor – 10.00 (ul. Szaserów 13) NIEDZIELA: Proszę Słonia – 12.00

TEATR MUZYCZNY (ul. Skłodowskiej-Curie 5): SOBOTA: Skrzypek na Dachu – 18.00;  NIEDZIELA: Skrzypek na Dachu – 17.00

TEATR STARY (ul. Jezuicka 18): PIĄTEK: Ponad granicami. Solidarność – 18.00 NIEDZIELA: Len – 16.00, 17.30

TEATR CENTRUM KULTURY (ul. Peowiaków 12): PIĄTEK: Strajk buziaków – 18.00

FILHARMONIA LUBELSKA (ul. Skłodowskiej-Curie 5): PIĄTEK: Koncert Konfraternia Caper Lublinensis – 19.00 SOBOTA: Artyści Estrady: Domowe Melodie – 19.00

 

KINA:

CINEMA CITY PLAZA LUBLIN (ul. Lipowa 13): PIĄTEK: Był sobie pies – 10.40, 12.50, 15.00; Ciemniejsza strona Greya – 22.30; Gold – 14.40, 19.20, 21.50; Kong: Wyspa Czaszki 3D – 16.20; Kong: Wyspa Czaszki – 13.50, 18.50, 21.20; La La Land – 19.30; Logan: Wolverine dubbing – 14.15; Logan: Wolverine napisy – 17.00, 19.45, 22.10; Munio: Strażnik Księżyca – 14.00; Ozzy – 12.30, 15.40; Piękna i Bestia 3D dubbing – 11.20, 14.00; Piękna i Bestia 3D napisy – 16.40; Piękna i Bestia 2D dubbing – 10.00, 12.40, 15.20, 18.00; Piękna i Bestia 2D napisy – 20.40; Pokot – 17.20, 22.30; Porady na zdrady – 16.00, 18.10, 20.20; Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej – 20.00; T2: Trainspotting – 22.30; Wszystko albo nic – 13.20, 17.40, 20.00, 22.30; Wyklęty – 11.30, 17.10 SOBOTA: Azyl – 19.30; Był sobie pies – 10.40, 12.50, 15.00; Ciemniejsza strona Greya – 22.30; Gold – 10.00, 14.40, 19.20, 21.50; Kong: Wyspa Czaszki 3D – 16.20; Kong: Wyspa Czaszki – 13.50, 18.50, 21.20; Lego Batman: Film – 11.00; Logan: Wolverine dubbing – 14.15; Logan: Wolverine napisy – 17.00, 19.45, 22.10; Munio: Strażnik Księżyca – 10.00, 12.00, 14.00; Ozzy – 10.00, 12.30, 15.40; Piękna i Bestia 3D dubbing – 11.20, 14.00; Piękna i Bestia 3D napisy – 16.40; Piękna i Bestia 2D dubbing – 10.00, 12.40, 15.20, 18.00; Piękna i Bestia 2D napisy – 20.40; Pokot – 17.20, 22.30; Porady na zdrady – 16.00, 18.10, 20.20; Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej – 20.00; T2: Trainspotting – 22.30; Wszystko albo nic – 13.20, 17.40, 20.00, 22.30; Wyklęty – 11.30, 17.10 NIEDZIELA: Azyl – 13.00; Był sobie pies – 10.30, 15.00; Ciemniejsza strona Greya – 22.30; Gold – 10.00, 14.40, 19.20, 21.50; Kong: Wyspa Czaszki 3D – 16.20; Kong: Wyspa Czaszki – 13.50, 18.50, 21.20; La La Land – 19.30; Logan: Wolverine dubbing – 14.15; Logan: Wolverine napisy – 17.00, 19.45, 22.10; Munio: Strażnik Księżyca – 10.00, 12.00, 14.00; Ozzy – 10.00, 12.30, 15.40; Piękna i Bestia 3D dubbing – 11.20, 14.00; Piękna i Bestia 3D napisy – 16.40; Piękna i Bestia 2D dubbing – 10.00, 12.40, 15.20, 18.00; Piękna i Bestia 2D napisy – 20.40; Pokot – 17.20, 22.30; Porady na zdrady – 16.00, 18.10, 20.20; Sing – 12.00; Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej – 20.00; T2: Trainspotting – 22.30; Wszystko albo nic – 12.40, 17.40, 20.00, 22.30; Wyklęty – 11.30, 17.10

CINEMA CITY FELICITY LUBLIN (al. Wincentego Witosa 32): PIĄTEK: Barbie w świecie gier – 13.00; Był sobie pies – 11.30, 16.00; Chata – 10.20, 13.40, 18.15, 21.30; Gold – 14.45, 17.30, 20.00, 22.30; Kong: Wyspa Czaszki 3D – 14.30; Kong: Wyspa Czaszki 3D 4DX – 20.40; Kong: Wyspa Czaszki 2D – 12.00, 17.00, 19.30, 22.00; Lego Batman: Film – 10.30, 14.20; Logan: Wolverine – 15.00, 17.45, 20.30; Maria Skłodowska-Curie – 12.10; Moonlight – 16.40; Munio: Strażnik Księżyca – 10.00, 11.40; Ozzy – 11.30, 13.30, 15.30; Piękna i Bestia 3D 4DX dubbing – 10.00, 12.40, 15.20; Piękna i Bestia 3D 4DX napisy – 18.00; Piękna i Bestia 2D dubbing – 11.20, 14.00, 16.40, 19.20; Piękna i Bestia 2D napisy – 21.00; Porady na zdrady  – 17.20, 19.30, 21.40; Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej – 19.00; Wszystko albo nic – 12.40, 16.20, 18.40, 21.00; Wyklęty – 13.40; Zło we mnie – 22.00

MULTIKINO GALERIA OLIMP (Al. Spółdzielczości Pracy 36): PIĄTEK: Barbie w świecie gier – 10.05; Był sobie pies – 13.40, 15.55; Chata – 12.00, 18.10; Gold – 16.45, 19.20, 21.55; Kong: Wyspa Czaszki 3D – 21.45; Kong: Wyspa Czaszki 2D – 11.55, 14.30, 17.05, 19.40, 22.15; Logan: Wolverine – 15.20, 18.15, 21.10; Maria Skłodowska-Curie – 12.00; Munio: Strażnik Księżyca – 11.40; Ozzy – 11.35, 14.35; Piękna i Bestia 2D dubbing – 12.30, 18.00; Piękna i Bestia 3D dubbing – 15.15; Piękna i Bestia 2D napisy – 20.45; Porady na zdrady – 12.55, 17.45, 20.00, 22.15; Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej – 15.10, 21.00; Wszystko albo nic – 13.45, 16.15, 18.45, 21.15 Wyklęty – 10.00 SOBOTA: Azyl – 17.15; Barbie w świecie gier – 10.05; Był sobie pies – 10.05, 12.20, 15.55; Chata – 12.10, 18.10; Gold – 16.45, 19.20, 21.55; Kong: Wyspa Czaszki 3D – 17.05; Kong: Wyspa Czaszki 2D – 11.55, 14.30, 19.40, 21.45, 22.15; Lego Batman: Film – 10.25; Logan: Wolverine – 15.20, 18.15, 21.10; Maria Skłodowska-Curie – 13.40; Munio: Strażnik Księżyca – 11.40; Ozzy – 10.00, 11.35, 14.35; Piękna i Bestia 2D dubbing – 12.30, 18.00; Piękna i Bestia 3D dubbing – 15.15; Piękna i Bestia 2D napisy – 20.45; Porady na zdrady – 15.00, 20.00, 22.15; Poranki: Pamiętnik Florki – 10.30; Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej – 12.45, 21.00; Wszystko albo nic – 13.45, 16.15, 18.45, 21.15;Wyklęty – 10.00 NIEDZIELA: Azyl – 15.00; Balet Bolszoj 2016-17 – 16.00; Barbie w świecie gier – 10.05; Był sobie pies – 10.05, 12.20; Chata – 12.10, 17.45; Gold – 16.45, 19.20, 21.55; Kong: Wyspa Czaszki 3D – 14.30 Kong: Wyspa Czaszki 2D – 11.55, 17.05, 19.40, 21.45; Lego Batman: Film – 10.10; Logan: Wolverine – 12.30, 18.15, 21.10; Munio: Strażnik Księżyca – 11.40; Ozzy – 10.00, 11.35, 14.35; Piękna i Bestia 2D dubbing – 12.30, 18.00; Piękna i Bestia 3D dubbing – 15.15; Piękna i Bestia 2D napisy – 20.45; Porady na zdrady – 13.40, 19.00, 21.15; Poranki: Pamiętnik Florki – 10.30; Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej – 15.40, 20.35; Wszystko albo nic – 13.45, 16.15, 18.45, 21.15;Wyklęty – 10.00

KINO BAJKA (ul. Radziszewskiego 8): PIĄTEK: Ślady stóp – 10.15; Zerwany Kłos – 12.00; Wyklęty – 13.45; Maria Skłodowska-Curie – 15.30; Chata – 17.30; Captain Fantastic – 20.00 SOBOTA: Wyklęty – 10.00; Ślady Stóp – 12.00; Zerwany kłos – 13.45; Maria Skłodowska-Curie – 15.30; Chata – 17.30; Captain Fantastic – 20.00 NIEDZIELA: Maria Skłodowska-Curie – 12.30; Chata – 14.30; Milczenie – 17.00; Captain Fantastic – 20.00

KINO GRAŻYNA (ul. Wallenroda 4a): NIEDZIELA: To tylko koniec świata – 16.00; Wróble – 18.00

DKF 16 (ul. Kiepury 5a): SOBOTA: Tydzień; Brzdąc – 15.30; Rok diabła – 17.30

CENTRUM KULTURY LUBLIN (ul. Peowiaków 12): PIĄTEK: Zrób sobie kraj  – 17.30; Długi dystans – 20.30 SOBOTA: Ikona – 17.00; Masz problem – 18.00; Punkt wyjścia – 20.15; Trzy rozmowy o życiu – 20.45; Licząc dni – 21.10 NIEDZIELA: Wielki mur – 17.00; Przez mur – 18.15; Model Erpatak – 18.30

CHATKA ŻAKA (ul. Radziszewskiego 16): PIĄTEK: Nauczycielka – 19.30 SOBOTA: Praktykant – 19.30 NIEDZIELA: Aquarius – 19.30

PUŁAWY – SYBILLA (Al. Partyzantów 6): PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA: Piękna i Bestia 3D dubbing – 13.00; Piękna i Bestia 2D dubbing – 15.30; Piękna i Bestia 2D napisy – 18.00; Wszystko albo nic – 20.30

BIAŁA PODLASKA – MERKURY (ul. Brzeska 43): PIĄTEK: Munio: Strażnik Księżyca – 14.30; Chata – 16.15; Wyklęty – 18.30; Wszystko albo nic – 20.30 SOBOTA: Ozzy – 12.30; Munio: Strażnik Księżyca – 14.15; Wyklęty – 16.00; Chata – 18.00; Wszystko albo nic – 20.15 NIEDZIELA: Ozzy – 12.30; Munio: Strażnik Księżyca – 14.15; Chata – 16.00; Wyklęty – 18.15; Wszystko albo nic – 20.15

ZAMOŚĆ – STYLOWY (ul. Odrodzenia 9): PIĄTEK: Był sobie pies – 09.30; Chata – 13.15, 18.15; Gold – 16.00, 20.45; Kong: Wyspa Czaszki 3D – 15.45; Kong: Wyspa Czaszki 2D – 11.30, 21.00; Maria Skłodowska-Curie – 10.00; Personal Shopper – 17.15, 19.30; Piękna i Bestia 3D dubbing – 09.30, 13.30, 18.30; Piękna i Bestia 2D dubbing – 16.00; T2 Transpotting – 13.45, 20.30; Wyklęty – 18.30 SOBOTA: Chata – 12.00, 18.15; Gold – 20.00; Kong: Wyspa Czaszki 3D – 17.45; Kong: Wyspa Czaszki 2D – 11.15, 21.00; Personal Shopper – 17.15, 19.30; Piękna i Bestia 3D dubbing – 13.30, 18.30; Piękna i Bestia 2D dubbing – 11.00, 16.00; T2 Transpotting – 13.45, 20.45; Wyklęty – 16.00 NIEDZIELA: Chata – 13.15, 18.15; Gold – 16.00, 20.45; Kong: Wyspa Czaszki 3D – 15.45; Kong: Wyspa Czaszki 2D – 11.15, 21.00; Personal Shopper – 17.15, 19.30; Piękna i Bestia 3D dubbing – 13.30, 18.30; Piękna i Bestia 2D dubbing – 11.00, 16.00; T2 Transpotting – 13.45, 20.30; Wyklęty – 11.00, 18.30

ŚWIDNIK – LOT (Al. Lotników Polskich 24): PIĄTEK: Był sobie pies – 17.00; Pokot – 19.15 SOBOTA: Był sobie pies – 14.30, 17.00; Pokot – 19.15

CHEŁM – CKF ZORZA (ul. Strażacka 2): PIĄTEK: Piękna i Bestia 2D dubbing – 15.30; Piękna i Bestia 3D dubbing – 13.00, 18.00; Wszystko albo nic – 20.30; Wyklęty – 15.00, 17.00, 21.00 SOBOTA: Piękna i Bestia 2D dubbing – 18.00; Piękna i Bestia 3D dubbing – 12.00, 15.00; Wszystko albo nic – 20.30 NIEDZIELA: Piękna i Bestia 2D dubbing – 15.00; Piękna i Bestia 3D dubbing – 12.00, 18.00; Wszystko albo nic – 20.30

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna