Kino

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (21-23.07)

Dodano: 21 lipca 2017, 14:07
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały dystrybutora)

Co Gdzie Kiedy. Dunkierka - przez wielu zachodnich krytyków określana mianem arcydzieła i najlepszego filmu w dorobku Christophera Nolana, właśnie wkracza na ekrany polskich kin. Czy lubelscy widzowie także zachwycą się nowym dziełem twórcy Incepcji? O tym przekonamy się wkrótce. Tymczasem prezentujemy weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina i regionu.

PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA 21 lipca – 23 lipca

TEATRY:

TEATR im. J. OSTERWY (ul. Narutowicza 17): brak spektakli

TEATR im. H.Ch. ANDERSENA (plac Teatralny 1): brak spektakli

TEATR MUZYCZNY (ul. Skłodowskiej-Curie 5): brak spektakli

TEATR STARY (ul. Jezuicka 18): brak spektakli

TEATR CENTRUM KULTURY (ul. Peowiaków 12): PIĄTEK: Koncert: Przestrzeń dźwiękowa – 21.00 SOBOTA: Koncert: Mikrobi.T – 21.00

FILHARMONIA LUBELSKA (ul. Skłodowskiej-Curie 5): brak koncertów

KINA:

CINEMA CITY PLAZA LUBLIN (ul. Lipowa 13): PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA: Alibi.com – 12.20, 16.30, 19.30, 21.30; Auta 3 – 11.30; Baby Driver – 13.50, 20.00; Czym chata bogata – 18.10, 21.10; Dunkierka – 10.00, 12.20, 14.40, 17.00, 19.20, 21.40; Gru, Dru i Minionki – 11.30, 13.30, 15.30, 17.30; Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film 2D – 12.00, 16.00, 18.00; Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film 3D – 10.00, 14.00; Paryż może poczekać – 10.10, 14.20, 18.30, 20.30, 22.30; Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara – 16.20; Rock Dog 3D – 10.50, 14.30; Rock Dog 2D – 12.40, 16.20; Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski – 10.40; Spider-Man: Homecoming 3D napisy – 22.30; Spider-Man: Homecoming 2D napisy – 13.00, 20.15; Spider-Man: Homecoming 2D dubbing – 10.15, 15.45, 18.30; To przychodzi po zmroku – 21.50; Volta – 12.40, 15.00, 17.20, 19.40, 22.00; Wojna o Planetę Małp – 19.00

CINEMA CITY FELICITY LUBLIN (al. Wincentego Witosa 32): PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA: Alibi.com – 10.25, 14.20, 18.30, 20.30, 22.30; Auta 3 – 11.10; Baby Driver – 17.20; Czym chata bogata – 14.30, 20.00; Dunkierka – 10.40, 13.00, 15.20, 17.40, 20.00, 22.20; Gru, Dru i Minionki – 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00; Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film 2D – 11.00, 15.00, 17.00, 19.00; Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film 3D – 13.00; Paryż może poczekać – 12.20, 16.20, 19.40, 21.40; Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara – 21.40; Rock Dog 3D – 11.50, 15.30; Rock Dog 2D – 10.00, 13.40; Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski – 10.30, 12.30; Spider-Man: Homecoming  3D 4DX napisy – 11.00, 16.40, 19.20, 22.00; Spider-Man: Homecoming 2D napisy – 15.20, 20.40; Spider-Man: Homecoming 2D dubbing – 10.00, 12.40, 18.00; To przychodzi po zmroku – 22.00; Transformers: Ostatni Rycerz 3D 4DX – 13.40; Transformers: Ostatni Rycerz 2D – 16.30; Volta – 13.30, 15.50, 18.10, 21.00; W starym, dobrym stylu – 19.30; Wojna o Planetę Małp – 20.30

MULTIKINO GALERIA OLIMP (Al. Spółdzielczości Pracy 36): PIĄTEK: Alibi.com – 15.00, 17.05, 19.20; Auta 3 – 11.35; Czym chata bogata – 21.50; Dunkierka – 10.30, 12.55, 15.25, 17.50, 19.00, 20.15, 21.25, 22.40, 23.50; ENEMEF: Noc Nolana – 22.00; Gru, Dru i Minionki – 10.40, 12.45, 14.50, 16.55; Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film 3D – 15.20; Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film 2D – 10.00, 11.10, 12.15, 13.20, 14.25, 16.35, 17.30, 18.45; Paryż może poczekać – 17.30, 19.40; Rock Dog – 10.30, 15.25; Spider-Man: Homecoming 2D napisy – 12.35, 20.00, 20.50, 22.50, 23.40; Spider-Man: Homecoming 2D dubbing – 11.30, 14.20, 17.10; Transformers: Ostatni Rycerz dubbing – 10.30; Volta – 13.40, 16.05, 18.30, 19.35, 20.55, 23.20; Wojna o Planetę Małp – 21.25 SOBOTA: Alibi.com – 15.00, 17.05, 19.20, 22.50; Auta 3 – 11.35; Baby Driver – 21.50; Czym chata bogata – 21.25; Dunkierka – 10.45, 13.10, 15.25, 17.50, 19.00, 20.15, 21.25, 22.40; Gru, Dru i Minionki – 10.40, 12.45, 14.50, 16.55; Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film 3D – 15.35; Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film 2D – 10.05, 11.10, 12.15, 13.20, 14.25, 16.35, 17.30, 18.45; Kedi – sekretne życie kotów – 19.50; Paryż może poczekać – 17.30, 19.40; Rock Dog – 10.30, 15.25; Spider-Man: Homecoming 2D napisy – 12.35, 20.00, 20.50; Spider-Man: Homecoming 2D dubbing – 11.30, 14.20, 17.10; Transformers: Ostatni Rycerz dubbing – 10.30; Volta – 13.40, 16.05, 18.30, 20.55, 21.45 NIEDZIELA: Alibi.com – 15.00, 17.05, 19.20; Auta 3 – 11.35; Baby Driver – 21.15; Czym chata bogata – 21.25; Dunkierka – 10.45, 13.10, 15.25, 17.50, 19.00, 20.15, 21.25; Gru, Dru i Minionki – 10.40, 12.45, 14.50, 16.55; Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film 3D – 15.35; Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film 2D – 10.05, 11.10, 12.15, 13.20, 14.25, 16.35, 17.30, 18.45; National Theatre Live: Piotruś Pan – 16.00; Paryż może poczekać – 13.45, 19.40; Rock Dog – 11.40; Spider-Man: Homecoming 2D napisy – 20.00, 20.50; Spider-Man: Homecoming 2D dubbing – 11.30, 14.20, 17.10; Transformers: Ostatni Rycerz dubbing – 10.30; Volta – 13.30, 15.55, 18.20, 19.45, 20.45, 21.25

KINO BAJKA (ul. Radziszewskiego 8): PIĄTEK: Dzieciak rządzi – 10.30; Rock Dog – 12.45; Dunkierka – 14.15, 16.15, 20.30;Mężczyzna imieniem Ove – 18.15 SOBOTA NIEDZIELA: ; Rock Dog – 11.15, 12.45; Dunkierka – 14.15, 16.15, 20.30;Mężczyzna imieniem Ove – 18.15

KINO CHATKI ŻAKA (ul. Radziszewskiego 16): brak seansów

KINO GRAŻYNA (ul. Wallenroda 4a): brak seansów

DKF 16 (ul. Kiepury 5a): SOBOTA: brak seansów

CENTRUM KULTURY LUBLIN (ul. Peowiaków 12): brak seansów

KINO PERŁA (ul. Bernardyńska 15): PIĄTEK: Bobry – 21.15 SOBOTA: Slow West – 21.15 NIEDZIELA: Gołąb przysiadł na gałęzi i rozmyśla o istnieniu – 21.15

PUŁAWY – SYBILLA (Al. Partyzantów 6): PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA: Rock Dog – 11.30, 15.00; Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film – 13.15, 16.45, 18.30; Transformers: Ostatni Rycerz – 20.15

BIAŁA PODLASKA – MERKURY (ul. Brzeska 43): PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA: Alibi.com – 19.00; Kapitan Majtas: Pierwszy film – 10.15, 13.45, 17.15; Ostra noc – 20.45; Rock Dog – 12.00, 15.30

ZAMOŚĆ – STYLOWY (ul. Odrodzenia 9): PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA: Czym chata bogata – 21.00; Dunkierka – 16.15, 18.30, 20.45; Gru, Dru i Minionki – 12.15, 14.15; Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film 3D – 13.00; Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film 2D – 15.00, 17.00; Mężczyzna imieniem Ove – 19.00; Rock Dog – 13.00; Spider-Man: Homecoming 3D napisy – 17.45; Spider-Man: Homecoming 2D napisy – 20.30; Spider-Man: Homecoming 2D dubbing – 15.00; Volta – 18.45

ŚWIDNIK – LOT (Al. Lotników Polskich 24): PIĄTEK: Rock Dog 2D – 10.00; Rock Dog 3D – 15.15; Old Fashioned – 17.00; Czym chata bogata – 19.15 SOBOTA NIEDZIELA: Rock Dog 3D – 13.30; Rock Dog 2D – 15.15; Old Fashioned – 17.00; Czym chata bogata – 19.15

CHEŁM – CKF ZORZA (ul. Strażacka 2): PIĄTEK: Nazywam się Cukinia – 12.00; Podarować życie – 18.00; Rock Dog – 14.00, 16.00; Spider-Man: Homecoming 3D napisy – 20.45; Spider-Man: Homecoming 2D napisy – 15.30; Spider-Man: Homecoming 2D dubbing – 18.00; Volta – 20.30 SOBOTA: Podarować życie – 20.30; Rock Dog – 12.00, 14.00; Spider-Man: Homecoming 3D napisy – 18.15; Spider-Man: Homecoming 2D dubbing – 20.45; Uczeń – 16.00; Volta – 18.00 NIEDZIELA: Podarować życie – 18.00; Rock Dog – 12.00, 14.00; Spider-Man: Homecoming 3D napisy – 20.45; Spider-Man: Homecoming 2D napisy – 18.15; Spider-Man: Homecoming 2D dubbing – 15.30; Uczeń – 16.00; Volta – 20.30

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

październik 2017
P W Ś C Pt S N
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
CGK - aplikacja mobilna