Kino

Sobota jak w kinie w Zwierzyńcu

  Edytuj ten wpis
Dodano: 15 listopada 2013, 13:59

Idziesz do lubelskiej Chatki Żaka i przenosi Cię na Roztocze. 16 listopada zobaczymy dwa filmy pokazywane w ramach Repliki 14. LETNIEJ AKADEMII FILMOWEJ w Zwierzyńcu.

O godz. 18 chorwacki film "Dzieci księdza”. Reżyser Vinko Breąan opowiada historię z małej chorwackiej wyspy, która się wyludnia. Problem przyrostu naturalnego zaprząta głowę nowego proboszcza. Ksiądz razem z miejscowym aptekarzem i kioskarzem realizuje więc pewien plan…

Kolejna projekcja (godz. 20) to rumuński film "Pozycja dziecka”. Nagrodzony w tym roku Złotym Niedźwiedziem oraz nagrodą FIPRESCI na MFF w Berlinie obraz, to historia 30-letniego Barbu, uzależnionego od matki. Nawet gdy powoduje wypadek i zabija dziecko, kobieta robi wszystko by uchronić syna przed konsekwencjami. Nawet konfrontacja z rodzicami ofiary wypadku nie zmienia sytuacji.

Bilety na seanse Repliki 14. LETNIEJ AKADEMII FILMOWEJ w Zwierzyńcu w lubelskim kinie przy ul. Radziszewskiego SA po 10 i 12 zł.

Kolejne projekcje trwającej do przyszłej niedzieli repliki będą: w poniedziałek (18 listopada), środę (20 listopada) i dwa seanse 24 listopada. Więcej na www.dziennikwschodni.pl
agdy
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna