Kino

Twórczość Kino Kabaretu na Halloween w Centrum Kultury

Autor: Damian Drabik

W sobotę, 31 października, o godz. 22 w Centrum Kultury w Lublinie rozpocznie się pokaz filmów Halloweenowe Kino Kabarety. Dla widzów w przebraniach niespodzianki.

Halloweenowe Kino Kabarety to znakomita okazja, by zobaczyć niszowe, oryginalne kino grozy zarówno w wykonaniu amatorów, jak i profesjonalistów. To ciekawa alternatywa dla innych maratonów horrorów przygotowanych na Halloween. Organizatorzy zapewniają, że w sobotnią noc w Centrum Kultury zobaczymy prawdziwą gatunkową mieszankę od fantastyki, przez thrillery po horrory, nawet te w najbardziej ekstremalnym wydaniu – gore.

Kino Kabaret jest ogólnoświatowym ruchem miłośników kina, którzy spotykają się na kilka dni w różnych miejscach, aby w tym czasie zrealizować jak największą ilość filmów. W projekt angażują się profesjonaliści i amatorzy. Właśnie w taki sposób powstałe obrazy będziemy mogli oglądać w sobotę. Maraton stanowi także zapowiedź innego wydarzenia filmowego, które będzie miało miejsce w Lublinie w listopadzie – Lubelskie KinoJady.

Wśród widzów, którzy przybędą na seans w halloweenowym przebraniu, rozlosowane zostaną nagrody-niespodzianki.

Wstęp wolny.

Prezentowane filmy nie będą zawierały polskiej listy dialogowej.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna