Kino

Wystawa na ekranie. Van Gogh w Multikinie

Dodano: 3 sierpnia 2015, 13:26

W poniedziałek, 3 sierpnia, o godz. 19 w lubelskim Multikinie zaprezentowany zostanie kolejny film z cyklu „Wystawa na ekranie”, w ramach którego prezentowane są kolekcje najwybitniejszych malarzy. Tym razem zobaczymy wirtualną wystawę najsłynniejszego postimpresjonisty – Vincenta Van Gogha.

 „Vincent van Gogh. Nowy sposób widzenia”, to dramatyczna historia kryjąca się za ikonicznymi dziełami jednego z najbardziej znanych malarzy świata. Przypadająca w tym roku 125. rocznica śmierci artysty stanowi okazję do ponownego spojrzenia na życie i twórczość Holendra. W trakcie zwiedzania wystawy będzie można przyjrzeć się wszystkim najsłynniejszym dziełom Van Gogha w wysokiej jakości obrazu HD. Oglądaniu wystawy towarzyszyć będą komentarze kuratorów sztuki i historyków malarstwa.

 - Dzięki pełnemu dostępowi do zbiorów Muzeum van Gogha w Amsterdamie powstał genialny nowy film o jednym z najbardziej fascynujących i uwielbianych artystów. To niezwykła okazja do obejrzenia legendarnych dzieł van Gogha na dużym ekranie w towarzystwie wybitnych znawców i interpretatorów jego twórczości – piszą organizatorzy.

 Czas trwania: ok 90 min.

Wystawa z polskimi napisami!

Bilety: 30 zł. – ulgowy, 35 zł. – normalny.

Czytaj więcej o: Multikino
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna