Kino

Złote Mrówkojady - Emocje

Autor: Damian Drabik

fot. kadr z filmu "He took his skin off for me"
fot. kadr z filmu "He took his skin off for me"

Tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Filmowy Złote Mrówkojady coraz bliżej. Zanim na dobre rozkręci się w Lublinie filmowe szaleństwo, organizatorzy - Kinoteatr Projekt, jak co miesiąc zapraszają na projekcję najciekawszych produkcji, które wcześniej były wyświetlane podczas festiwalu. W październiku tematem seansów będą emocje.

– Krótkie filmy mają moc - mimo że trwają mniej niż 30 minut mogą wcisnąć widza w fotel, wycisnąć z niego łzy, wywołać refleksje i zachwyt – przekonują organizatorzy.

W środę, 19 października o godz. 18 w Centrum Kultury będzie można zobaczyć cztery produkcje: "He took his skin off for me" Bena Astona, czyli opowieść o zwykłej miłości, z powodu której mężczyzna wyszedł ze skóry dla swojej partnerki; "Wydech" Macieja Wiktora - historię Szymona, który funkcjonuje w skomplikowanej relacji z ojcem, na którą rzuca się cieniem rodzinna tajemnica; "Die Stille zwischen den Tönen" w reżyserii Roberta Windischa, którego boaterem są Felix i jego żona, która znajduje się w śpiączce; "Raju", reż. Max Zahle. Jan i Sarah Fischer adoptują dziecko z sierocińca w Kalkucie. Wkrótce chłopiec znika bez śladu. Indyjska policja wydaje się bezradna, więc Jan rozpoczyna poszukiwania na własną rękę.

Wstęp wolny.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna