Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kino

29 grudnia 2015 r.
16:30

„Zupełnie Nowy Testament”, reż. Jaco Van Dormael

Autor: Zdjęcie autora reda
0 2 A A
„Zupełnie Nowy Testament”
„Zupełnie Nowy Testament”

Bilet do kina to cena wiedzy: czy jesteś religijnym fundamentalistą? Antyfeministą? Jakie masz poczucie humoru? Film reklamowany jako „boska komedia” faktycznie jest zabawny. Ale nie tylko.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Tyle się dowiecie z reklamówki dostępnej w kinie i sieci: Bóg (Benoît Poelvoorde) mieszka w Brukseli, ma żonę, córkę i podły charakter. W jego domu panuje przemoc, patriarchat i kult jednostki (czytaj Boga). Przełom następuje, gdy Ea (Pili Groyne) po kolejnym laniu pasem się buntuje.

Przełom w zarządzanym przez Boga świecie objawia się tym, że ludzie dostają sms z datą śmierci i ich telefony zaczynają odliczać im czas. A tytułowy „Zupełnie Nowy Testament” powstaje z opowieści 6 nowych apostołów, których znajduje zbuntowana Ea trafiająca z domu Boga między ludzi. No, bo gdzie może być boskie dziecko na gigancie, tylko wśród ludzi.

Tyle można wiedzieć i jeszcze mieć przyjemność z oglądania absolutnie nieprawdopodobnych a przy tym bardzo życiowych historii.

Kto lubił filmy jak „Parnassus: Człowiek, który oszukał diabła” Terry'ego Gilliama czy wiele lat temu krążący po ekranach kin studyjnych (a teraz pewnie w sieci) film Kevina Smitha „Dogma” podda się urodzie „Zupełnie Nowego Testamentu” z przyjemnością. Podobna poetyka, styl opowiadania i mieszanie baśni z solidną porcją melancholii. OK, ktoś może stwierdzić, że to tanie wzruszenia. Ale ogląda się to świetnie.

Film oficjalnie wchodzi na ekrany od Nowego Roku i będzie w programie wielu sylwestrowych maratonów. Ale już teraz są przedpremierowe pokazy (np. w lubelskim kinie Bajka) z których widzowie wychodzą uśmiechnięci a w czasie seansu dobrze się bawią. Oczywiście ci, którzy na przykład uważają za dowcipne próby cudownego rozmnażania kanapek z szynką. Córka Boga tłumaczy jednemu ze swoich apostołów, że czasami jej nie wychodzi i w bułkach brakuje szynki. 

Oczywiście nowy film twórcy „Mr. Nobody”, „Ósmego dnia” czy „Lumiere i spółka” może być tematem rozmyślań egzystencjalnych. W pozornie komediowym obrazie każdy z bohaterów niesie ze sobą jakąś trudną historię. Niespełnioną miłość, blokadę uczuć, chore klimaty rodzinne, melancholię, stracone złudzenia.

Ale kto nie lubi się zastanawiać, może nastawiać na chichotanie. Patrzenie jak dobro zwycięża a najbardziej wściekły Bóg nie wytrzymuje spotkania z urażonym do żywego księdzem.

W jednym z wywiadów reżyser opowiadał, że akcje filmu osadził w Brukseli, bo on i współscenarzysta mieszkają właśnie w tym mieście i uważają je za szare, deszczowe i wiecznie zakorkowane. Ale się okazało, że ludzie z Grecji czy Portugalii akceptowali, to że Bóg wymyślający prawa zgodnie z którymi budzik dzwoni za wcześnie a naczynia się tłuką gdy są już umyte - mieszka w Brukseli. Bo dla nich Bruksela jest miejscem gdzie wymyślane są wszystkie bezsensowne przepisy, które mają zirytować ludzi. Reżyser przyznał się, że o takim aspekcie w ogóle nie pomyślał.

Czytaj więcej o:

Komentarze 2

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
AUTYŚCI (z)BAWIENIA / 30 grudnia 2015 o 18:05

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli SWOIŚCIE POJMOWANE IDEOLOGIE (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Chcąc mnieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:

1) kz nszz solidarnosc organistow

2) kz nszz solidarnosc organistow 2

3) kz nszz solidarnosc organistow 3

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNĄ i wszelkie inne NIEDOJRZAŁOŚCI PSYCHO - SPOŁECZNE CZARNEGO BETONU z wszelkimi podległymi Kólkami Różańcowymi i Partiami Politycznego (z)BAWIENIA widać gołym okiem!

Jednym słowem polskiego proroka z lat 1980 – tych: „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI przePiS NA TEN ŚWIAT...”!

Nieograniczona władza - zdaniem CZARNEGO BETONU - pokazala jedynie od lat skrywaną CHOROBĘ PSYCHICZNĄ CZARNEJ MAFII (z)BAWIENIA.

Tylko w grudniu 2015 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „FAKT” z dn. 29.XII.2015 r. w artyKULe: Ksiądz zaszokował wiernych podczas mszy” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „DZIENNIK ŁÓDZKI” z dn. 29.XII.2015 r. w artyKULe: Wrocławski ksiądz: WOŚP to hochsztaplerstwo” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

3) „ECHO DNIA” z dn. 30.XII.2015 r. w artyKULe: Rozpoczęła się kolęda. Jak się przygotować?” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

Od momentu zbliżajacych się wyborów parlamentarnych 2015 i walki za wszelką cenę PiS- duchów ZWIĄZEK postawił tezę, że PiS – LAMICI potrzebni są ino DO WYGRANIA wyborów, a później podziela LOS WSZYSTKICH „WALCZĄCYCH O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA” (JP 2)!

SZUM (z)BAWIENIA utrzymuje się na topie niczym (w)MAWIANE (z)BAWIENIE – jeszcze trochę i 2000lat minie pieronkiem!

Widać, że CZARNY BETON nie widzi własnego DEBILIZMU (z)BAWIENIA trwającego ponad 2000 lat!

Zalewa Polskę fala ŚWIĘTYCH i PROROKÓW, a wszystko MONDRE jak KURIA JEGO MAĆ!

Grzmiały AMINENCJE w SŁOWIE BOŻYM 25.XII.2015 r., że ONI OBCHODZĄ ŚWIĘTA zapominajac, ze jest to ino CZĘŚĆ NARODU, którą pod przewodnictwem AXCELENCJI pokazującej, że każdy Ma Ryja OBCHODZI, że NIE KAŻDY OBCHODZI..., a tych, co NIE OCHODZI 25 i 26.XII.2015 r. nie obchodzi również, że „ONI” OBCHODZĄ odstawiając prawdziwą żywą SZOPKĘ – jak dotąd ino w Kościele!

To już nie leciały z Ambony w Słowie Bożym samego Biskupa Stanisława GĄDECKIEGO Egzorcyzmy, a „PRZEKLEŃSTWA(materiały w TVP we wszelkich wiadomościach z 25.XII.2015 r. PRZEKLĘTA LOGIKA WŁADZY...”) - niczym nie różniące się od PODPUSZCZANIA LUDZI w 2014 r., z okazji MARSZU 13.XII.

Jak dotąd był ino „JEBANY ORGANISTA...od roku 2002 lub 2003 i „WRZÓD NA DUPIE PAPIEŻA” od roku 1980 – tego, a teraz szykuje się spektaKULarnie psychoPATyczna MODLITWA ZA NARÓD jako „WRZÓD NA DUPIE AMINENCJI” i „JEBANY NARÓD”!!! oraz pamiętne z lat 1980 – tych: „BO JAK NIE, TO MY WAM DAMY”!!!

Od lat związek stawiał tezę, że poczynając od samego paPIESKIEGO Szefa WATYKAŃSKIEJ SZKOŁY AKTORSKIEJ, obecnie FRANKA (z)BAWICIELA, wszyscy są albo CHORZY PSYCHICZNIE na SCHIZOFRENIĘ, albo jest to specjalne – ŚWIĘTE WYDANIE CHOROBY PSYCHICZNEJ szKULonej SCHIZOFRENII (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ!

Poczynając od ŚW.(irniętej) epoki SZKOPA XVI i brnąc przez obecnego FRANKA (z)BAWICIELA wszyscy są tak WYSTRTASZENI jak KURIA JEGO MAĆ!

Czy podobnie reagował Adolf Hitler u schyłku II WOJNY światowej?

Są to objawy zwykłej PSYCHOPATII wymykającej się spod KONTROLI (z)BAWIENIA!

spektaKULarnie psychoPATyczny ATAK na WOŚP w wydaniu AXCELNCJI z ksieŻULAMI pokazuje jak wzglada BOSKA wspolpraca KOŚCIOLA z PAŃSTWEM POLSKIM - wygląda jak KURIA JEGO MAĆ!

Jak AMINENCJE z ksieŻULKAMI darły Mordy, że NIE WOLNO ODDZIELAĆ KOŚCIOLA OD PAŃSTWA, a teraz w SCHIZOFRENICZNY SPOSÓB ŁAPIĄ, CO SWOJE dbajac jedynie owłasną DooPE i w DooPIE mając Państwo!

spektaKULarnie psychoPATyczny problem, który CZARNEJ MAFII od roku 1993 spędza SEN Z POWIEK (z)BAWIENIA to WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY i sam Jerzy OPWSIAK będący SILNĄ KONKURENCJĄ dla CARITASU (z)BAWIENIA!

Co zrobił dla NARODU od 1926 roku CARITAS?

- NIEIWELE, a właściwie nycz!

CO zrobiła WOŚP od 1993 r.?

- KAŻDY WIDZI i słyszy z mediów.

Na początek WALKI O WPŁYWY (z)BAWIENIA CZARNEJ SEKTY AMINENCJE wystawiły słupa mafijnego posła Stanisława PIĘTĘ, a teraz AXCELENCJE z ksieŻULAMI chcą rozpier...niczyć KONKURENTA!

Czy ktoś kiedyś przedstawił DOCHODY (z)BAWIENIA CARITASU? - NIE!!!

W Kościele wsyzstko owiane jest „WIELKĄ TAJEMNICĄ WIA(g)RY”, a jak wyglądają (w)MAWIANE „TAJEMNICE WIA(g)RY” PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA pokazuje związek w AFERACH KOŚCIOŁA – nie tylko FINANSOWYCH.

Ostatnim przypadkiem był koncert kolęd Ewy BEM w u lubelskich DOMINIKANÓW owiany (w)MAWINAYMI „TAJEMNICAMI WIA(g)RYjak KURIA JEGO MAĆ, a dochody „gwiazd” podają media państwowe w odróżnieniu od MEDIÓW (z)BAWIENIA WYSOKIEGO RZY(d)ZYKA!

Od momentu Powołania CARITASU (1926 r.) nikt nie wie ILE ZBIERAJĄ informujac jedynie o OCHŁAPACH RZUCANYCH POTRZEBUJACYM, a reszta na (z)BAWIENIE WŁASNEJ DooPY!

Żaden NORMALNY człowiek tak się nie zachowa ino zwykły ŚW.(irnięty) IDIOTA Hab.(itowy)!

Na fali (z)BAWIENIA jest aktualnie WIZYTA DUSZPASTERSKA - związek od lat proponuje jak się do takiej (w)MAWIANEJ WIZYTY (z)BAWIENIA PRYZGOTOWAĆ:

KsięŻULEK dotknięty ECCLESIOFOBIĄ i TEOFILIĄ zapier...nicza od domu do domu pokazując wszystkim B(L)OGA i PEDOgogiczną Rolę Kościoła czyli JAK MOŻNA SIĘ (z)BAWIĆ!.

Obecnie księŻULO wyposażony jest w laptopik - zamiast książeczki. W laptopiku oczywiście kamerka z mikrofonikiem i wszystko leci prosto do nieba, czyli Vaticano City! Wchodzi se gość w dom, na samym początku sprawdza dane personalne:"imię ojca i syna..." tylko czemu puka się przy okazji w czoło?

- Nie wierzysz? - puść, to zobaczysz ha ha ha...

Z laptopika leci tekst dostosowanej modlitwy - Wyznania Wia(g)ry "Wierzę w jednego B(L)OGA" oraz

„OJCZE NASZ, któryś jest w Niebie,
Święć się Imię Twoje,

przyjdź Kórestwo Twoje,
bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj
I odpuść nam nasze winy Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom
I nie wódź nas na pokuszenie
Ale nas (z)BAW … - czyli Modlitwa jakiej nauczył (z)BAWICIEL ŚWIATA i zaczyna się cała wizyta, czyli kontrola.

Na pierwszy rzut (w)MAWIANEJ WIZYTY (z)BAWIENIA duchowny dobiera się do kompa, a tam.... same X-sy, prawie wszystkie zaś to XXX! , czyli tak jak u Niego!!!

Wpier...niczony każe klękać na KULlana i klepać z pamięci "Wierzę w B(L)oga Ojca Wszechmogącego..", przypomina wszystkie obowiązujące przepisy digital wia(g)ry: "NIE BĘDZIESZ MIAŁ B(L)OGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ"; "NIE BĘDZIESZ BRAŁ IMIENIA B(L)OGA SWEGO NA DAREMNO...";

Po drobiazgowej kontroli i zaktualizowaniu Bazy Wirusów czas się zbierać. Wychodząc księŻULEK przypomina o regularnym aktualizowaniu Bazy Wirusów w Serwerze (konfesjonale), aby każdy mógł nawiązać Bezprzewodową Łączność z B(L)OGIEM. Tu KULejne problemy, bo jeśli rozlegnie się pukanie, jest to słyszalny znak, że Baza Wirusów pomyślnie została zaktualizowana – po uprzednim wyznaniu wszystkich Wirusów, które księŻULEK obsługujący Serwer usuwa. Jeśli brak pukania, a delikwent odchodzi to znak, że trzeba ponowić próbę!, ewentualnie wybrać Inny Serwer! Po takich zabiegach ponownie puka się w czoło sprawdzając dane personalne żegna się (ze wszystkimi) "Imię ojca i syna...", zamiast kościelnego cześć mówi" ZOSTAŃCIE Z B(L)OGIEM".

Zostawia wszystkim na Pamiątkę Światło Ducha ŚW.(irniętego) pod postacią KULoPATwy pokazującej jak księŻULKI prowadzą Lud Boży w pole.

Oprócz (w)MAWIANEGO Krzyża i Świec związek proponuje udeKULować domostwa Różą Duchowną i kąKULami (kąKUL – Biblijny chwast KĄKOL podlewany Wodą Święconą i hodowany w KULawym najnowszym laboratorium (z)BAWIENIA).

Przed wpuszczeniem – jeśli ktoś się odważy – ksieŻULKA do domu należy zgasić wszystkie światła i szczelnie zasłonić okna.

W ten spsosób nawet ksieŻULO przekopna się jak działają (w)MAWIANE tańsze od LED – ów: ŚWIATŁOŚCI WIEKUISTE; ŚWIATŁO DUCHA ŚW.(irniętego) i pozostałe pier...doły (z)BAWIENIA.

Kilka dni wcześniej należy wyłączyć ogrzewanie domu.

W tak przygotowanym DOMU na (w)MAWIANĄ WIZYTĘ (z)BAWIENIA księŻULEK przekona się jak DZIAŁA ŻAR BOŻEJ MIŁOŚCI – będzie ZIMNO i CIEMNO jak u murzyna w doopie!

Jeszcze NIE WIERZYSZ? - sprawdź!

I tak cała rodzina zostaje z B(L)OGIEM oraz wszelkimi Blogosłwieństwami na cały rok.

W PRL – u AXCELENCJE z ksieŻULAMI pękały ze śmiechu opowiadając nawet oKULicznosciowy kawał:

Do domu przychodzi ksieŻULO z Wizytą Duszpasterską, rozgląda się po mieszkaniu i pyta:

A Pana Domu nie ma?

Pani domu zaś odpowiada:

- Jest w pracy.

Dziecko wybiega z innego pokoju i mówi ksieŻULKOWI:

- WCALE NIE – SIEDZI W SZAFIE!

Role (z)BAWIENIA się odwróciły i obecnie WSZYSCY SIĘ ŚMIEJĄ z PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA GŁOSZĄCEJ (z)BAWIENIE w czasie (w)MAWIANYCH WIZYT DUSZPASTERSKICH, przed którymi najlepiej DZIECI ZAMKNĄĆ W SZAFIE!

Nie pękniesz ze śmiechu jak po wejsciu ksieŻULA z WIZYTĄ stanie rodzina w komplecie, a księŻULO zapyta:

- A GDZIE DZIECI?

Odpowiesz, że w SZAFIE?

Czy warto ODSTAWIAĆ TAKĄ SZOPKĘ (z)BAWIENIA razem z księŻULKIEM, czy też nalepiej dać se równie (w)MAWIANY ŚWIĘTY SPOKÓJ?

Aktualnie dla urozmaicenia AMINENCJE powinny wydać jakąś DECYZJĘ (z)BAWIENIA, aby księŻULE po KULędzie zapier...niczały z RELIKWIAMI, a ztymi też dzieją się prawdziwe CUDA i tu KULejna Przypowieść:

CUDOWNA RELIKWIA”:

W naszej Parafii jest RELIKWIA – CUDOWNA RELIKWIA.

Co jakiś czas ksieŻULEK, czsami AXCELNCJA każe ją CAŁOWAĆ.

Po każdym całusku wyciera jej „oczko” ręczniczkiem, a z biegiem czasu Ona robi się CORAZ WIĘKSZA!

Pod koniec całowania osiąga rozmiar MONSTRANCJI, a nasza Parafia do wielkich nie należy!

Wszycy mają wypieki na twarzach, oprócz ksieŻULKA, a czasami AMINENCJI.

W maju, w czerwcu, w październiku – jak znałazł – relikwia robi za MONSTRANCJĘ ino jeden problem (z)BAWIENIA jest:

Jak se trochę POSTOI to opada i jest coraz mniejsza, a całować i wycierać w czsie MAJÓWKI nie wypada!

Z czego jest ta CUDOWNA RELIKWIA nawet sam Pan Bóg nie wie!. A Wy wiecie? Ha ha ha...

W innych Parafiach mają nawet Relikwie ŚWIĘT(ojebliw)EGO JP 2! Jakie tam CUDA ODCHODZĄ to nawet strach mysleć!

Tak wygląda Watykańska Fabryka Relikwii (z)BAWIENIA i DOGMATÓW nawet w twórczosci INTERNAUTÓW:

No i co? Puścisz ksieŻULA po KULędzie i CMOKNIESZ podtykaną pod nos RELIKWIĘ (z)BAWIENIA, a na stole położysz kopertę (z)BAWIENIA?

Nie widać żadnej różnicy między opłatą za np. DOPALACZE, a OFIRĄ (z)BAWIENIA!

Taką OFIARĘ z CIEBIE zrobili robiąc CIĘ w balona jak KURIA JEGO MAĆ! Ha ha ha...

Od X – lat związek oPiS-ywał, że już w latach 1980 – tych spektaKULarny księŻULO mgr-ant uczył LUD BOŻY z BŁĘDAMI, których w (o)BŁĘDZIE BOSKIEJ „STOLICY MONDROŚCI” nie widziały ŚW.(irnięte) półGŁÓWKI soektaKULarnie psychoPATycznego półŚWIAT(k)A NAUKOWEGO!

Na takich Bzdetach (z)BAWIENIA zdobywali najwyższe tytuły „NAUKOWE” jak KURIA JEGO MAĆ ha ha ha...

Jeśli ktoś odważy się mówić, „teraz jest lepiej”, to LEPIEJ NIE MÓWIĆ!

Od lat związek proponuje samej BOSKIEJ i spektaKULarnie psychoPATycznejSTOLICY MONDROśCI” zalewajacej wszystkich własną GŁUPOTĄ (z)BAWIENIA BOSKĄ NOMENKLATURĘ NAUKOWĄ odzwiercierdlającą poziom POŻAL SIĘ BOŻE:

1) mgr – to BARANEK - skrót BARAN.
2) dr – to BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.
3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT.
4) prof. - to OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.

Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach !

Podobnie w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA AMINENCJE z księŻULAMI zrozumiały tekst o tym jak król HEROD kazał „WYRŻNĄĆ WSZYSTKICH CHŁOPCÓW” i RŻNĄ DZIECI niczym (dr)WALE w SUTANNACH jak KURIA JEGO MAĆ!

Nie mając uprawnień do NICZEGO CZARNY BETON wepchnął się nawet do SZKÓŁ ze swoiście pojetą PEDOgogiczną ROLĄ KOŚCIOŁA głosząc ino (z)BAWIENIE siejące spustoszenie intelktualne już od przedszKULi.

Prawdziwą SZOPKĘ w 2014 r. pod paPIESKIM NOSEM odstawiła włoska ZAKONNICA, która URODZIŁA SYNA nadając MU imię FRANEK – na cześć FRANKA (z)BAWICIELA!

Taką szopkę odstawiał ostatni polski Nabytek Niebieski ŚWIĘT(ojebliw)Y JP 2 wraz z poprzednikami i umiłowanymi następcami.

Zorganizował nawet ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY docierające do POLSKI w 2016 r.

Czy warto na ŚW.(irnięte) półGŁÓWKI wydawać GRUBE MILIONY z budżetu aby jednoraowo ZASPOKOIĆ MANIĘ WILEKOŚCI (w)MAWIANEJ „STOLICY MONDROŚCI” odstawiającej SZOPKĘ od ponad 2000 lat?

Nie ma co się dziwć, że od początku (a początek sięga okresu 2000 lat wstecz) NIKT NIE WIE KTO JEST OJCEM JEZUSA (z)BAWICIELA ŚWIATA! Tego nie wiedział nawet ŚW.(irnięty) PIOTR!

Sama Mańka tak KOCHAŁA ŚWIAT, że NIE WIADOMO KOMU DAŁA! Ha ha ha...

Słynny księŻULO Jacek STRYCZEK w Krakowie odstawiał prawdziwe CUDA:

- jeździł rowerkiem z KONFESJONAŁEM NA PLECACH, spowiadał w CENTRUM MIASTA, zapier...niczał z różnymi Figurkami głosząc (z)BAWIENIE, a teraz jest szefem „SZLACHETNEJ PACZKI.

Podobne CUDA w Lublinie odstwaiał księŻULO Mirek ŁADNIAK zakładajac nawet „BANK WIELKOPOSTNY”, który dysponował wpłacanymi UROJENIAMI w efekcie (z)BAWIENIA splajtował, a sam księŻULO Ładniak został PROBOSZCZEM w nagrodę za wdrażanie NU(cz)KI (z)BAWIENIA!

CO działo się w całej Polsce tego nawet sam (w)MAWIANY PAN BÓG NIE WIE!

Jak tu ktoś znajdzie KOGOŚ NORMALNEGO, to będzie prawdziwy CUD!

Wszystkie struktury PRL- u zostały rozpier...niczone, a pozostała ino jedna – KOŚCIÓŁ, ktyóry w SCHIZOFRENICZNY SPOSÓB rozpier...niczy WSZYSTKO – wszystko oprócz SIEBIE!

Identycznie został wykorzystany przez FIRMĘ (z)BAWIENIA Jerzy KROPIWNICKI „WALCZĄC O KOŚCIÓŁ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA” (JP 2).

Za „załatwienie” CZARNEJ MAFII 3 – KRÓLI CZARNY BETON załatwił samego KROPIWNICKIEGO – stracił stanowisko PREZYDENTA ŁODZI, a AXCELENCJE mając Go mocno w DooPIE za „ZASŁUGI” odstawiają SZOPKĘ każdego 6 stycznia jak KURIA JEGO MAĆ!

Taki jest prawdzie SCHIZOFRENICZNY OBRAZ (w)MAWIANEGO „BOSKIEGO (z)BAWIENIA” – (z)BAWIĄ się ino AMINENCJE, księŻULE i ZAKONNCIE LUDŹMI ha ha ha...

Dla CZARNEJ MAFII człowiek nycz nie znaczyLUDŹMI SĄ ino ONI..., a jak to wygląda w rzeczywistości pokazała ŚWIĘTA INKWIZYCJA!

- NIE WIERZYSZ?

Brak tłumaczenia schizofrenicznych TEORII (z)BAWIENIA prosto z (w)MAWIANEJ „STOLICY MONDROŚCI” jak KURIA JEGO MAĆ odsłania głupotę WATYKAŃSKIEJ SZKOŁY AKTORSKIEJ na co związek zwraca uwage od lat.

Jak wygląda np. „NAU(cz)KA ŚPIEWU” LITURGII (z)BAWIENIA?

Zamiast TŁUMACZENIA Ludowi Bożemu wychodzi księŻULO i drze MORDĘ przez mikrofon w czasie ŚPIEWU przekrzykując wszystkich!

Lud Boży zawstydzony, że CIEMNY robi się czerwony, a ksieŻULEK TRYUMFUJE, że taki „MONDRY” jak KURIA JEGO MAĆ!

Pozostałe zastraszanie czyli PRZEMOC PSYCHICZNA odbywa się podobnie – WRZASKIEM MISJONARZY z AMBON lub od OŁTARZY w czasie reKOLEKCJI GŁUPOTY(z)BAWIENIA lub SAKRAMENTALNYM SZEPTEM w KONFESJONALE!

Nie ma co się dziwić, że po takiej dawce STRACHU od ponad 2000 lat jako METODY (z)BAWIENIA każdy ma gębę zamkniętą – każdy oprócz AKTORÓW WATYKAŃSKIEJ SZKOŁY!

LEPSZEJ SZOPKI niż pokazały AMINENCJE z księŻULAMI w czasie nagłasnianego „SŁOWA BOŻEGO / PAŃSKIEGO” w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA nikt nie był w stanie odstawić.

Wszystkie ZARZUTY płynące (25 i 26.XII.2015 r.) nawet z paPIESKICH UST skierowane powinny być do AXCELENCJI, księŻULI i ZAKONNIC, a nie do LUDZI.

To przecież w SAMYM WATYKANIE AMINENCJE KRADNĄ NA POTĘGĘ i pier...nicza GŁUPOTY (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ!, a są ino UBODZY INTELEKTUALNIE w przeciwieństwie do BOGACTWA MATARIALNEGO!

Cały czas przejawia się w każdym paPIESKIM słowie SCHIZOFRENICZNA PYCHA i ZAROZUMIALSTWO z NIEOGRANICZONĄ psychoPATyczną WŁADZĄ!

To wszystko odzwierciedlają AXCELNCJE, księŻULE i ZAKONNICE na całym świecie!

W podobny sposób niczym w ŚWIĘTEJ INKWIZYCJI, a obecnie w ISLAMIE PAPCIO FRANEK (z)BAWICIEL dąży do TOTALITARNEJ WŁADZY NAD ŚWIATEM twierdząc, ze jest „POSŁANY” do WSZYSTKICH – nawet do NIEWERZĄCYCH!

Widać tu totalitarną głupotę (z)BAWIENIA, bo do półGŁÓWKI ŚW.(irniętej) nie dociera, że WSZYSCY MAJĄ ICH GŁEBOKW DooPIE – szczególnie „NIEIWIERZĄCY”, których sami sobie naprodukowali w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA!

Zamach stanu głoszony w MEDIACH (z)BAWIENIA przez rząd PiS - LAMU pokazuje w jakiej OJCZYŹNIE CZUJĄ SIĘ JAK RYBA W WODZIE! - w OJCZYŹNIE (z)BAWIENIA (w)MAWIANEJ od lat jak KURIA JEGO MAĆ!.

Trudno stwierdzić, że jest to rząd R.P. - w państwowych mediach jest ICH JAK NA LEKARSTWO, a MEDIA WYSOKIEGO RY(d)ZYKA przepłnione są NIMI PO BRZEGI niczym (w)MAWIANY KIELICH (z)BAWIENIA!

Taka jest (s)CENA (z)BAWIENIA i KOSZTOWNE LECZENIE SCHIZOFRENII (z)BAWIENIA, w której PiS – LAMIŚCI od początku władzy NIE WIDZĄ własnego ZAMACHU STANU!!!.

Od końca kadencji przeydenckiej Bronisława KOMOROWSKIEGO AXCELENCJE z ksieŻULAMI pokazały, że każdy Ma Ryja, ponowiły 25.XII.2015 r., a jak jeszcze NIE WIERZYSZ, to se puść księŻULA z WIZYTĄ DUSZPASTERSKĄ i zobaczysz, że też Ma Ryja zostawiając Ci na pamiątkę Obrazek...

a tam Ma ryja jak KURIA JEGO MAĆ!

Przecież to skrajny DEBILIZM jak KURIA JEGO MAĆ niczym nie różniący się od ISLAMU, na co związek zwraca uwage od POCZĄTKU „WOJNY O PAŃSTWO ISLAMSKIE”!

TO JUŻ NIE TE CZASY gdzie księŻULE błyszczały inteligencją - teraz INO BŁYSZCZY GŁUPOTA Axcelencji na tle INTELIGENCJI.

A tak właściwe to CZARNY BETON ze wszystkimi ODŁAMAMI przeżywa ATAK ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ odstawiając niezłą SZOPKĘ!

Biorąc pod uwagę ROZPIĘTOŚĆ (w)MAWIANEGO (z)BAWIENIA – od WATYKANU po POLSKĘ nie wykluczając reszty świata – widać jak WIELKI KIT (z)BAWIENIA SĄ WCISNĄĆ LUDZIOM!

Potwierdza się też związkowa teza, że CZARNEMU BETONOWI co 5, 10, 15, 20 lat SOLIDNIE ODBIJA SZAJBA – licząc od roku 1980 – tego truno powiedzieć, ze Im „odbija” - Im solidnie ODPIER...niczyło!

Jak AMINENCJE zaczely UJADAĆ niczym WŚCIEKŁE PSY na koniec kadencji preyzdenta KOMORWOSKIEGO, to do dziś UJADAJĄ i przestac nie mogą w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ i żaden HOCHSZTAPLERSTWA nie widzi ino (w)MAWIA PIER...doly (z)BAWIENIA!

Debilizm (z)BAWIENIA sięga zenitu, z którym nawet GERIATRZY sobie nie radzą!

Na takich bzdetach CZARNA MAFIA jedzie prosto do NIEBA jak KURIA JEGO MAĆ!

I tu KULejna psychoPATyczna SZOPKA – czy SPOWIEDŹ RZĄDU R.P. przed (w)MAWIANYMI ŚWIĘTAMI to (w)MAWIANY SAKRAMENT (z)BAWIENIA czy już tylko ZDRADA STANU na rzecz WATYKANU jako NAJŚWIĘTSZEJ OJCZYZNY (z)BAWIENIA?

Jak w PRL – u AXCELENCJE z księŻULAMI zapier...niczały do SB – ków składając na podstawie otrzymanego wezwania SPRAWOZDANIE, tak teraz każdy „ZOBOWIĄZANY W SUMIENIU” i zniewolony wszelkiego typu „DEKLARACJAMI SUMIENA” „dobrowolnie”, czyli pod (w)MAWIANYM Boskim Przymusem, zpaier...nicza i szepcze wszelkie grzechy wierząc, że się (z)BAWI... ha ha ha...

Widać tu jakąś różnicę między PRL – em, a CZARNYM BETONEM? - NIE!

Zamieniono tylko kolory – CZERWONY na CZARNY!

Jak SB prowadziło „TECZKI” i „KARTOTEKI”, tak CZARNY BETON prowadzi „KARTOTEKI” w KANCELARIACH PARAFIANYCH”, a wnich ILE KTO DAJE jako (w)MAWIANE GŁÓWNE PRAWDY WIA(g)RY jak KURIA JEGO MAĆ!

Opanowanie SZKÓŁ przez CZARNY BETON pokazuje, że w spektaKULarnie przychoPATyczny spsoób powstaje MINISTERSTWO szKULnictwa, KULtury i przedszKULi z poziomem (z)BAWIENIA POŻAL SIE BOŻE, po którym można odstawiać ino SZOPKĘ!

Związek NIE (w)MAWIA, że się (z)BAWICIE – związek mówi, że się (z)BAWICIE jak KURIA JEGO MAĆ!

Lepszej SZOPKI od tej jaką od końca kadencji prezydentury Bronisława KOMORWSKIEGO odstawiają AMINENCJE z ksieŻULAMI nie znjdzie się na całym świecie!

Cały ePiSkoipat powinien se zaśpiewać „(ch)WALCIE O DZIADKI NAJWYŻSZEGO PANA” [Psalm 113 z KSIĘGI (z)BAWIENIA „BUBLII”] i dawno dać se (w)MAWIANY WSZYSTKIM ŚWIĘTY SPOKÓJ, bo się LUDZIE ŚMIEJĄ patrząc i słuchają PIER...dół (z)BAWIENIA, z którymi nawet geriatrzy nie mogą sobie poradzić!

W świetle ostatnich wydarzeń (z)BAWIENIA sam e-PiS – kopat na pożegnaie dostaje od związku HYMN: „JUŻ SIĘ ZMIERZCHA CZYLI MODLITWA GDY DZIADKI SPAĆ IDĄ” (dostępny na youtube)! Z przesłaniem, że im szybciej pójdą – tym lepiej, ha ha ha...

Takie rowiązanie (z)BAWIENIA związek proponuje od X – czasu!

Nie na darmo po POLSCE, a może i po świecie, jeździ sobie TIR z napisem na masce: „WIECZNA SIŁA BETONU”, a związek rozwija uaktualniając napis: „WIECZNA SIŁA CZAEGO BETONU”!!!

Żaden AMINENCJA ani księŻULEK nikomu ŁASKI nie robi – nawet Uświecajacej. Ha ha ha...

I to jest: WIECZNA SIŁA BETONU, czyli „WIECZNA SIŁA (w)MAWIANIA CZARNEGO BETONU”!!!

Jeszcze trochę to nawet przedszKULaki będą w stanie wskazujacym na (z)BAWIENIE, bo nie pojmą na trzeźwo (w)MAWIANYCH „rzeczy niepojętych”!

Jeszcze NIE WIERZYSZ? - IDŹ I POSŁUCHAJ (w)MAWIANEGO „SŁOWA BOŻEGO / PAŃSKIEGO” z pocałowaniem w... „BULIĘ”, a jak NIE ZLEJESZ SIĘ ŚMIECHU to będzie prawdiwy CUD!, a może też (w)MAWIANY NAJPRAWDZIWSZY niczym ZMARTWYCHWSTANIE!

UZUPEŁNIENIA FILMAMI (z)BAWIENIA znajdują się na stronach związkowych FACEBOOK'a w zakładce „FILMY” - JAK NIE WIERZYSZ, to ZOBACZ!

Jak tu ktoś znajdzie KOGOŚ NORMALNEGO, to też będzie prawdziwy CUD!

Tak jak nie ma różnicy między ISLAMEM (i pozostałymi związkami wyznaniowymi), a KATOLICYZMEM, tak nie ma też różnicy między TEATREM, a KOŚCIOŁEM!

Nie wierzysz?

W teatrze możesz się (z)BAWIĆ, a w Kościele masz „NIE – boską KOMEDIĘ”! - Nie wierzysz???

Czy jest na świecie jakaś inna instytucja będąca w stanie odstwiać WIĘKSZĄ SZOPKĘ niż robią to WATYKAŃSCY AKTORZY?

Jak w składzie CZARNEGO BETONU ktoś doszuka się kogoś NORMALNEGO, to będzie CUD!

Przecież to same DEBILE!

AMINENCJE chciały reformy Kościoła to ją mają – bez przerwy to samo ino zmienia się funkcja:

za czasów rządów byłej już premier R.P. był episKOPACZ, a po obecnych wyborach będzie e – PiS - kopat, który jako episKOPACZ zamknął gębę, to do tej pory jej nie otworzył głosząc (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ!

Tak wygląda (w)MAWIANE (z)BAWIENIE serwowane przez PiS LAMowców w SAKRAMENTALNYM SZEPTEM (w)MÓWIONEJ KOALICJI z CZARNYM BETONEM, w której CZARNY BETON będzie „PRZEWODNIĄ SIŁĄ NARODU niczym upadły CZERWONY BETON w latach 1980 – tych!

Niepohamowana władza ujawniła tylko CHOROBĘ PSYCHICZNĄ jaka drąży CZARNY BETON ze wszystkimi partyjnymi odłamami.

Zamiast szafować NARODOWYMI KRZYŻAMI wątpliwej ZASŁUGI, dla CZARNEGO BETONU wypada ustanowić KRZYŻ INKWIZYCJI...

Polacy potrafią kruszyć mury, na co zwrócił uwagę również DOKTOR prezydent R.P. i pozostał, a właściwie POWSTAŁ KULejny i psychoPATyczny mur CZARNEGO BETONU do skruszenia, a CZARNY BETON ucząc SKRUCHY innych i tak się nie skruszy we własnej pysze!

I tak właśnie wygląda (w)MAWIANE (z)BAWIENIE – w iście Boski sposób LUDŹMI (z)BAWIĄ się AMINENCJE, ksieŻULE i ZAKONNICE, ha ha ha...

Wszyscy pier...lą na okrągło, a LUDZIOM NIE WOLNO!

Jeszcze NIKT NIKOMU nie zrobił takiej WODY (Święconej ) Z MÓZGU jak WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA pod wodzą OJCA ŚW.(irnietego)!

Pokazuje to w rzeczywistości, że NARÓD MA W DooPIE KOŚCIÓŁ tak samo jak ksieŻULE MAJĄ W DooPIE LUDZI traktując ICH jak zwykłe PRZEDMIOTY w przedmiocie (z)BAWIENIA, a (z)BAWIĄ SIĘ ino BISKUPI, księŻUILE LUDŻMI...

Nie wierzysz?

Jak zaczyna sprawdzać się proroctwo związkowe, że „PiS DA ino NA KRZYŻ”, tak też sprawdzi się przepowiednia proroka Bronisława Komorwskiego, aby nie wierzyć tym, co obiecują ustawę o „SZCZĘŚCIU, ZDROWIU i POMYŚLNOŚCI”.

Jeszcze nie wierzysz?

I jak zachować POWAGĘ (z)BAWIENIA skoro CZARNY BETON odstawia SZOPKĘ jak KURIA JEGO MAĆ? Ha ha ha...

Mało było CZARNEMU BETONOWI odstawianej Żywej SZOPKI Ulicznej przd pałacem prezydenckim przez całą kadencję przeydentury Bronisława KOMOROWSKIEGO i teraz odstawiają SZOPKĘ w SEJMIE.

Tak wygląda NAU(cz)KA (z)BAWIENIA – co może wytłumaczyć AMINENENCJA lub ksieŻULO czy ZAKONNICA skoro sami nycz NIE UMIĄ w BOSKIEJ MONDROŚCI i (w)MAWIANEJ „STOLICY MONDROŚCI” PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA KROCZĄCEGO DROGĄ (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ!

Zamiast rozpaczać jak WSZYSCY WALCZĄ Z KOŚCIOŁEM zobacz jak KOŚCIÓŁ WALCZY ZE WSZYSTKIM(i) KROCZĄC (w)MAWIANĄ DROGĄ (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ!!! ha ha ha...

Tak, niestety, DZIAŁA (w)MAWIANE (z)BAWIENIE.

Różne WIZJE INTERNAUTÓW OJCZYZNY (z)BAWIENIA od 2005 roku, czyli władzy PiS, znajuduja się w „DZIENNIKU ZWIĄZKU...” z dn. 13.X.2015 r.;

HISTORIE (w)MAWIANYCH ŚWIĘTYCH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA KROCZĄCEGO DROGĄ (z)BAWIENIA zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 1.XI.2015 r.

- to wszystko na stronie kz nszz solidarnosc organistow.

HIPOTEZĘ SMOLEŃSKĄ zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 11.XI.2015 r.;

proPOZYCJE (z)BAWIENIA PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA KROCZĄCEGO DROGĄ (z)BAWIENIA zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 17.XI.2015 r.

Pełną HISTORIĘ ZWIĄZKU czyli HISTORIĘ ŚW.(irniętego) PONTYFIKATU (z)BAWIENIA JP 2 zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 13.XII.2015 r.;

- to zaś na nowej stronie związku: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 2

AFERY KOŚCIOŁA zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 23.XII.2015 r. ;

SZOPKA 2015: „SZOPKA jak KURIA JEGO MAĆ” znajduje się w „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 24 i 25.XII.2015 r.

ARCHIWUM SZOPEK od 2002 roku zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 26.XII.2015 r.

- to wszystko na najnowszej stronie: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 3

Czy już wiesz NA CO CI PiS DA?

No widzisz – PiS DA ino na KRZYŻ i na MIESZKANIE DLA KAŻDEGO w Niebie...

Nie wierzysz? To zobaczysz jaka będzie ŻYWA SZOPKA ULICZNA jak ludzie wyjdą na ulice!

I TAK TO WŁAŚNIE DZIAŁA” - „CUDÓW NI MA”, ŚWIĘTYCH NI MA..., a co jest?

Jest ino GŁUPOTA KOŚCIOŁA, którą związek wykazuje od roku 1980, szczególnie zaś od roku 1994 – o tym nawet mógł czytać ŚW.(irnięty) JP 2! Czyż to nie CUDowne? Ha ha ha...

Związek już dawno postawił tezę, że:

OBRACAJĄC SIĘ W ŚWIECIE KANIBALIZMU i WAMPIRYZMU ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI: „Bierzcie i jedzcie z tego wszysvy, to jest Ciało Moje...”; „Bierzcie i pijcie z tego wszyscy, to jest KREW MOJA...”, co uwidocznili w swych DZIEŁACH (z)BAWIENIA (w)MAWIANE też od ponad 2000 lat OJCE ŚW.(irnięte) ze ŚW.(irniętym) JP 2 i Jego Umiłowanymi NASTĘPCAMI.

Lektura uzupełniająca: w GOOGLE należy wpisać:

1) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania

2) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania do pierwszej komunii

3) ksiądz zgwałcił;

4) ksiądz zabił;

5) ksiądz pobił;

6) ksiądz pedofil

7) ksiądz okradł...

8) kochanka księdza;

9) afery kościoła katolickiego;

10) ksiądz powiesił się w kościele;

11) poród na plebani; (rok 2012);

12) śmierć kleryka w kaliszu; (rok 2013);

13) śmierć kleryka w krakowie... (rok 2015);

14) zgwałcona zakonnica raport watykanu;

15) zgwałcona zakonnica;

16) pijany ksiądz;

17) pijany biskup;

18) ksiądz w klubie go go;

19) ksiądz daje ministrantom narkotyki.

Niech się nikt nie łudzi, ze AMINENCJE ODPUSZCZĄ... ha ha ha...

 

Po dojściu do władzy PiS-u wykorzystywanego jako SŁUPY MAFIJNE NA DRODZE (z)BAWIENIA

CZARNI ZAPANUJĄ NAD WSZYSTKIM, a znane powiedzonko: „JAK BÓG DA” zmieni się na: „JAK PiS DA” i to będzie CUD!

Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOZY za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami jak również Z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B(L)OGIEM., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli SWOIŚCIE POJMOWANE IDEOLOGIE (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Chcąc mnieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:

1) kz nszz solida... rozwiń

Avatar
Gość / 30 grudnia 2015 o 17:53
ja jestm Pan Buk!
Avatar
AUTYŚCI (z)BAWIENIA / 30 grudnia 2015 o 18:05

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli SWOIŚCIE POJMOWANE IDEOLOGIE (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Chcąc mnieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:

1) kz nszz solidarnosc organistow

2) kz nszz solidarnosc organistow 2

3) kz nszz solidarnosc organistow 3

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNĄ i wszelkie inne NIEDOJRZAŁOŚCI PSYCHO - SPOŁECZNE CZARNEGO BETONU z wszelkimi podległymi Kólkami Różańcowymi i Partiami Politycznego (z)BAWIENIA widać gołym okiem!

Jednym słowem polskiego proroka z lat 1980 – tych: „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI przePiS NA TEN ŚWIAT...”!

Nieograniczona władza - zdaniem CZARNEGO BETONU - pokazala jedynie od lat skrywaną CHOROBĘ PSYCHICZNĄ CZARNEJ MAFII (z)BAWIENIA.

Tylko w grudniu 2015 r. internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „FAKT” z dn. 29.XII.2015 r. w artyKULe: Ksiądz zaszokował wiernych podczas mszy” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „DZIENNIK ŁÓDZKI” z dn. 29.XII.2015 r. w artyKULe: Wrocławski ksiądz: WOŚP to hochsztaplerstwo” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

3) „ECHO DNIA” z dn. 30.XII.2015 r. w artyKULe: Rozpoczęła się kolęda. Jak się przygotować?” oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

Od momentu zbliżajacych się wyborów parlamentarnych 2015 i walki za wszelką cenę PiS- duchów ZWIĄZEK postawił tezę, że PiS – LAMICI potrzebni są ino DO WYGRANIA wyborów, a później podziela LOS WSZYSTKICH „WALCZĄCYCH O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA” (JP 2)!

SZUM (z)BAWIENIA utrzymuje się na topie niczym (w)MAWIANE (z)BAWIENIE – jeszcze trochę i 2000lat minie pieronkiem!

Widać, że CZARNY BETON nie widzi własnego DEBILIZMU (z)BAWIENIA trwającego ponad 2000 lat!

Zalewa Polskę fala ŚWIĘTYCH i PROROKÓW, a wszystko MONDRE jak KURIA JEGO MAĆ!

Grzmiały AMINENCJE w SŁOWIE BOŻYM 25.XII.2015 r., że ONI OBCHODZĄ ŚWIĘTA zapominajac, ze jest to ino CZĘŚĆ NARODU, którą pod przewodnictwem AXCELENCJI pokazującej, że każdy Ma Ryja OBCHODZI, że NIE KAŻDY OBCHODZI..., a tych, co NIE OCHODZI 25 i 26.XII.2015 r. nie obchodzi również, że „ONI” OBCHODZĄ odstawiając prawdziwą żywą SZOPKĘ – jak dotąd ino w Kościele!

To już nie leciały z Ambony w Słowie Bożym samego Biskupa Stanisława GĄDECKIEGO Egzorcyzmy, a „PRZEKLEŃSTWA(materiały w TVP we wszelkich wiadomościach z 25.XII.2015 r. PRZEKLĘTA LOGIKA WŁADZY...”) - niczym nie różniące się od PODPUSZCZANIA LUDZI w 2014 r., z okazji MARSZU 13.XII.

Jak dotąd był ino „JEBANY ORGANISTA...od roku 2002 lub 2003 i „WRZÓD NA DUPIE PAPIEŻA” od roku 1980 – tego, a teraz szykuje się spektaKULarnie psychoPATyczna MODLITWA ZA NARÓD jako „WRZÓD NA DUPIE AMINENCJI” i „JEBANY NARÓD”!!! oraz pamiętne z lat 1980 – tych: „BO JAK NIE, TO MY WAM DAMY”!!!

Od lat związek stawiał tezę, że poczynając od samego paPIESKIEGO Szefa WATYKAŃSKIEJ SZKOŁY AKTORSKIEJ, obecnie FRANKA (z)BAWICIELA, wszyscy są albo CHORZY PSYCHICZNIE na SCHIZOFRENIĘ, albo jest to specjalne – ŚWIĘTE WYDANIE CHOROBY PSYCHICZNEJ szKULonej SCHIZOFRENII (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ!

Poczynając od ŚW.(irniętej) epoki SZKOPA XVI i brnąc przez obecnego FRANKA (z)BAWICIELA wszyscy są tak WYSTRTASZENI jak KURIA JEGO MAĆ!

Czy podobnie reagował Adolf Hitler u schyłku II WOJNY światowej?

Są to objawy zwykłej PSYCHOPATII wymykającej się spod KONTROLI (z)BAWIENIA!

spektaKULarnie psychoPATyczny ATAK na WOŚP w wydaniu AXCELNCJI z ksieŻULAMI pokazuje jak wzglada BOSKA wspolpraca KOŚCIOLA z PAŃSTWEM POLSKIM - wygląda jak KURIA JEGO MAĆ!

Jak AMINENCJE z ksieŻULKAMI darły Mordy, że NIE WOLNO ODDZIELAĆ KOŚCIOLA OD PAŃSTWA, a teraz w SCHIZOFRENICZNY SPOSÓB ŁAPIĄ, CO SWOJE dbajac jedynie owłasną DooPE i w DooPIE mając Państwo!

spektaKULarnie psychoPATyczny problem, który CZARNEJ MAFII od roku 1993 spędza SEN Z POWIEK (z)BAWIENIA to WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY i sam Jerzy OPWSIAK będący SILNĄ KONKURENCJĄ dla CARITASU (z)BAWIENIA!

Co zrobił dla NARODU od 1926 roku CARITAS?

- NIEIWELE, a właściwie nycz!

CO zrobiła WOŚP od 1993 r.?

- KAŻDY WIDZI i słyszy z mediów.

Na początek WALKI O WPŁYWY (z)BAWIENIA CZARNEJ SEKTY AMINENCJE wystawiły słupa mafijnego posła Stanisława PIĘTĘ, a teraz AXCELENCJE z ksieŻULAMI chcą rozpier...niczyć KONKURENTA!

Czy ktoś kiedyś przedstawił DOCHODY (z)BAWIENIA CARITASU? - NIE!!!

W Kościele wsyzstko owiane jest „WIELKĄ TAJEMNICĄ WIA(g)RY”, a jak wyglądają (w)MAWIANE „TAJEMNICE WIA(g)RY” PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA pokazuje związek w AFERACH KOŚCIOŁA – nie tylko FINANSOWYCH.

Ostatnim przypadkiem był koncert kolęd Ewy BEM w u lubelskich DOMINIKANÓW owiany (w)MAWINAYMI „TAJEMNICAMI WIA(g)RYjak KURIA JEGO MAĆ, a dochody „gwiazd” podają media państwowe w odróżnieniu od MEDIÓW (z)BAWIENIA WYSOKIEGO RZY(d)ZYKA!

Od momentu Powołania CARITASU (1926 r.) nikt nie wie ILE ZBIERAJĄ informujac jedynie o OCHŁAPACH RZUCANYCH POTRZEBUJACYM, a reszta na (z)BAWIENIE WŁASNEJ DooPY!

Żaden NORMALNY człowiek tak się nie zachowa ino zwykły ŚW.(irnięty) IDIOTA Hab.(itowy)!

Na fali (z)BAWIENIA jest aktualnie WIZYTA DUSZPASTERSKA - związek od lat proponuje jak się do takiej (w)MAWIANEJ WIZYTY (z)BAWIENIA PRYZGOTOWAĆ:

KsięŻULEK dotknięty ECCLESIOFOBIĄ i TEOFILIĄ zapier...nicza od domu do domu pokazując wszystkim B(L)OGA i PEDOgogiczną Rolę Kościoła czyli JAK MOŻNA SIĘ (z)BAWIĆ!.

Obecnie księŻULO wyposażony jest w laptopik - zamiast książeczki. W laptopiku oczywiście kamerka z mikrofonikiem i wszystko leci prosto do nieba, czyli Vaticano City! Wchodzi se gość w dom, na samym początku sprawdza dane personalne:"imię ojca i syna..." tylko czemu puka się przy okazji w czoło?

- Nie wierzysz? - puść, to zobaczysz ha ha ha...

Z laptopika leci tekst dostosowanej modlitwy - Wyznania Wia(g)ry "Wierzę w jednego B(L)OGA" oraz

„OJCZE NASZ, któryś jest w Niebie,
Święć się Imię Twoje,

przyjdź Kórestwo Twoje,
bądź wola Twoja jako w Niebie tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj
I odpuść nam nasze winy Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom
I nie wódź nas na pokuszenie
Ale nas (z)BAW … - czyli Modlitwa jakiej nauczył (z)BAWICIEL ŚWIATA i zaczyna się cała wizyta, czyli kontrola.

Na pierwszy rzut (w)MAWIANEJ WIZYTY (z)BAWIENIA duchowny dobiera się do kompa, a tam.... same X-sy, prawie wszystkie zaś to XXX! , czyli tak jak u Niego!!!

Wpier...niczony każe klękać na KULlana i klepać z pamięci "Wierzę w B(L)oga Ojca Wszechmogącego..", przypomina wszystkie obowiązujące przepisy digital wia(g)ry: "NIE BĘDZIESZ MIAŁ B(L)OGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ"; "NIE BĘDZIESZ BRAŁ IMIENIA B(L)OGA SWEGO NA DAREMNO...";

Po drobiazgowej kontroli i zaktualizowaniu Bazy Wirusów czas się zbierać. Wychodząc księŻULEK przypomina o regularnym aktualizowaniu Bazy Wirusów w Serwerze (konfesjonale), aby każdy mógł nawiązać Bezprzewodową Łączność z B(L)OGIEM. Tu KULejne problemy, bo jeśli rozlegnie się pukanie, jest to słyszalny znak, że Baza Wirusów pomyślnie została zaktualizowana – po uprzednim wyznaniu wszystkich Wirusów, które księŻULEK obsługujący Serwer usuwa. Jeśli brak pukania, a delikwent odchodzi to znak, że trzeba ponowić próbę!, ewentualnie wybrać Inny Serwer! Po takich zabiegach ponownie puka się w czoło sprawdzając dane personalne żegna się (ze wszystkimi) "Imię ojca i syna...", zamiast kościelnego cześć mówi" ZOSTAŃCIE Z B(L)OGIEM".

Zostawia wszystkim na Pamiątkę Światło Ducha ŚW.(irniętego) pod postacią KULoPATwy pokazującej jak księŻULKI prowadzą Lud Boży w pole.

Oprócz (w)MAWIANEGO Krzyża i Świec związek proponuje udeKULować domostwa Różą Duchowną i kąKULami (kąKUL – Biblijny chwast KĄKOL podlewany Wodą Święconą i hodowany w KULawym najnowszym laboratorium (z)BAWIENIA).

Przed wpuszczeniem – jeśli ktoś się odważy – ksieŻULKA do domu należy zgasić wszystkie światła i szczelnie zasłonić okna.

W ten spsosób nawet ksieŻULO przekopna się jak działają (w)MAWIANE tańsze od LED – ów: ŚWIATŁOŚCI WIEKUISTE; ŚWIATŁO DUCHA ŚW.(irniętego) i pozostałe pier...doły (z)BAWIENIA.

Kilka dni wcześniej należy wyłączyć ogrzewanie domu.

W tak przygotowanym DOMU na (w)MAWIANĄ WIZYTĘ (z)BAWIENIA księŻULEK przekona się jak DZIAŁA ŻAR BOŻEJ MIŁOŚCI – będzie ZIMNO i CIEMNO jak u murzyna w doopie!

Jeszcze NIE WIERZYSZ? - sprawdź!

I tak cała rodzina zostaje z B(L)OGIEM oraz wszelkimi Blogosłwieństwami na cały rok.

W PRL – u AXCELENCJE z ksieŻULAMI pękały ze śmiechu opowiadając nawet oKULicznosciowy kawał:

Do domu przychodzi ksieŻULO z Wizytą Duszpasterską, rozgląda się po mieszkaniu i pyta:

A Pana Domu nie ma?

Pani domu zaś odpowiada:

- Jest w pracy.

Dziecko wybiega z innego pokoju i mówi ksieŻULKOWI:

- WCALE NIE – SIEDZI W SZAFIE!

Role (z)BAWIENIA się odwróciły i obecnie WSZYSCY SIĘ ŚMIEJĄ z PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA GŁOSZĄCEJ (z)BAWIENIE w czasie (w)MAWIANYCH WIZYT DUSZPASTERSKICH, przed którymi najlepiej DZIECI ZAMKNĄĆ W SZAFIE!

Nie pękniesz ze śmiechu jak po wejsciu ksieŻULA z WIZYTĄ stanie rodzina w komplecie, a księŻULO zapyta:

- A GDZIE DZIECI?

Odpowiesz, że w SZAFIE?

Czy warto ODSTAWIAĆ TAKĄ SZOPKĘ (z)BAWIENIA razem z księŻULKIEM, czy też nalepiej dać se równie (w)MAWIANY ŚWIĘTY SPOKÓJ?

Aktualnie dla urozmaicenia AMINENCJE powinny wydać jakąś DECYZJĘ (z)BAWIENIA, aby księŻULE po KULędzie zapier...niczały z RELIKWIAMI, a ztymi też dzieją się prawdziwe CUDA i tu KULejna Przypowieść:

CUDOWNA RELIKWIA”:

W naszej Parafii jest RELIKWIA – CUDOWNA RELIKWIA.

Co jakiś czas ksieŻULEK, czsami AXCELNCJA każe ją CAŁOWAĆ.

Po każdym całusku wyciera jej „oczko” ręczniczkiem, a z biegiem czasu Ona robi się CORAZ WIĘKSZA!

Pod koniec całowania osiąga rozmiar MONSTRANCJI, a nasza Parafia do wielkich nie należy!

Wszycy mają wypieki na twarzach, oprócz ksieŻULKA, a czasami AMINENCJI.

W maju, w czerwcu, w październiku – jak znałazł – relikwia robi za MONSTRANCJĘ ino jeden problem (z)BAWIENIA jest:

Jak se trochę POSTOI to opada i jest coraz mniejsza, a całować i wycierać w czsie MAJÓWKI nie wypada!

Z czego jest ta CUDOWNA RELIKWIA nawet sam Pan Bóg nie wie!. A Wy wiecie? Ha ha ha...

W innych Parafiach mają nawet Relikwie ŚWIĘT(ojebliw)EGO JP 2! Jakie tam CUDA ODCHODZĄ to nawet strach mysleć!

Tak wygląda Watykańska Fabryka Relikwii (z)BAWIENIA i DOGMATÓW nawet w twórczosci INTERNAUTÓW:

No i co? Puścisz ksieŻULA po KULędzie i CMOKNIESZ podtykaną pod nos RELIKWIĘ (z)BAWIENIA, a na stole położysz kopertę (z)BAWIENIA?

Nie widać żadnej różnicy między opłatą za np. DOPALACZE, a OFIRĄ (z)BAWIENIA!

Taką OFIARĘ z CIEBIE zrobili robiąc CIĘ w balona jak KURIA JEGO MAĆ! Ha ha ha...

Od X – lat związek oPiS-ywał, że już w latach 1980 – tych spektaKULarny księŻULO mgr-ant uczył LUD BOŻY z BŁĘDAMI, których w (o)BŁĘDZIE BOSKIEJ „STOLICY MONDROŚCI” nie widziały ŚW.(irnięte) półGŁÓWKI soektaKULarnie psychoPATycznego półŚWIAT(k)A NAUKOWEGO!

Na takich Bzdetach (z)BAWIENIA zdobywali najwyższe tytuły „NAUKOWE” jak KURIA JEGO MAĆ ha ha ha...

Jeśli ktoś odważy się mówić, „teraz jest lepiej”, to LEPIEJ NIE MÓWIĆ!

Od lat związek proponuje samej BOSKIEJ i spektaKULarnie psychoPATycznejSTOLICY MONDROśCI” zalewajacej wszystkich własną GŁUPOTĄ (z)BAWIENIA BOSKĄ NOMENKLATURĘ NAUKOWĄ odzwiercierdlającą poziom POŻAL SIĘ BOŻE:

1) mgr – to BARANEK - skrót BARAN.
2) dr – to BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.
3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT.
4) prof. - to OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.

Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach !

Podobnie w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA AMINENCJE z księŻULAMI zrozumiały tekst o tym jak król HEROD kazał „WYRŻNĄĆ WSZYSTKICH CHŁOPCÓW” i RŻNĄ DZIECI niczym (dr)WALE w SUTANNACH jak KURIA JEGO MAĆ!

Nie mając uprawnień do NICZEGO CZARNY BETON wepchnął się nawet do SZKÓŁ ze swoiście pojetą PEDOgogiczną ROLĄ KOŚCIOŁA głosząc ino (z)BAWIENIE siejące spustoszenie intelktualne już od przedszKULi.

Prawdziwą SZOPKĘ w 2014 r. pod paPIESKIM NOSEM odstawiła włoska ZAKONNICA, która URODZIŁA SYNA nadając MU imię FRANEK – na cześć FRANKA (z)BAWICIELA!

Taką szopkę odstawiał ostatni polski Nabytek Niebieski ŚWIĘT(ojebliw)Y JP 2 wraz z poprzednikami i umiłowanymi następcami.

Zorganizował nawet ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY docierające do POLSKI w 2016 r.

Czy warto na ŚW.(irnięte) półGŁÓWKI wydawać GRUBE MILIONY z budżetu aby jednoraowo ZASPOKOIĆ MANIĘ WILEKOŚCI (w)MAWIANEJ „STOLICY MONDROŚCI” odstawiającej SZOPKĘ od ponad 2000 lat?

Nie ma co się dziwć, że od początku (a początek sięga okresu 2000 lat wstecz) NIKT NIE WIE KTO JEST OJCEM JEZUSA (z)BAWICIELA ŚWIATA! Tego nie wiedział nawet ŚW.(irnięty) PIOTR!

Sama Mańka tak KOCHAŁA ŚWIAT, że NIE WIADOMO KOMU DAŁA! Ha ha ha...

Słynny księŻULO Jacek STRYCZEK w Krakowie odstawiał prawdziwe CUDA:

- jeździł rowerkiem z KONFESJONAŁEM NA PLECACH, spowiadał w CENTRUM MIASTA, zapier...niczał z różnymi Figurkami głosząc (z)BAWIENIE, a teraz jest szefem „SZLACHETNEJ PACZKI.

Podobne CUDA w Lublinie odstwaiał księŻULO Mirek ŁADNIAK zakładajac nawet „BANK WIELKOPOSTNY”, który dysponował wpłacanymi UROJENIAMI w efekcie (z)BAWIENIA splajtował, a sam księŻULO Ładniak został PROBOSZCZEM w nagrodę za wdrażanie NU(cz)KI (z)BAWIENIA!

CO działo się w całej Polsce tego nawet sam (w)MAWIANY PAN BÓG NIE WIE!

Jak tu ktoś znajdzie KOGOŚ NORMALNEGO, to będzie prawdziwy CUD!

Wszystkie struktury PRL- u zostały rozpier...niczone, a pozostała ino jedna – KOŚCIÓŁ, ktyóry w SCHIZOFRENICZNY SPOSÓB rozpier...niczy WSZYSTKO – wszystko oprócz SIEBIE!

Identycznie został wykorzystany przez FIRMĘ (z)BAWIENIA Jerzy KROPIWNICKI „WALCZĄC O KOŚCIÓŁ DO PRZELANIA KRWI, BO TYLKO KREW NAWRACA” (JP 2).

Za „załatwienie” CZARNEJ MAFII 3 – KRÓLI CZARNY BETON załatwił samego KROPIWNICKIEGO – stracił stanowisko PREZYDENTA ŁODZI, a AXCELENCJE mając Go mocno w DooPIE za „ZASŁUGI” odstawiają SZOPKĘ każdego 6 stycznia jak KURIA JEGO MAĆ!

Taki jest prawdzie SCHIZOFRENICZNY OBRAZ (w)MAWIANEGO „BOSKIEGO (z)BAWIENIA” – (z)BAWIĄ się ino AMINENCJE, księŻULE i ZAKONNCIE LUDŹMI ha ha ha...

Dla CZARNEJ MAFII człowiek nycz nie znaczyLUDŹMI SĄ ino ONI..., a jak to wygląda w rzeczywistości pokazała ŚWIĘTA INKWIZYCJA!

- NIE WIERZYSZ?

Brak tłumaczenia schizofrenicznych TEORII (z)BAWIENIA prosto z (w)MAWIANEJ „STOLICY MONDROŚCI” jak KURIA JEGO MAĆ odsłania głupotę WATYKAŃSKIEJ SZKOŁY AKTORSKIEJ na co związek zwraca uwage od lat.

Jak wygląda np. „NAU(cz)KA ŚPIEWU” LITURGII (z)BAWIENIA?

Zamiast TŁUMACZENIA Ludowi Bożemu wychodzi księŻULO i drze MORDĘ przez mikrofon w czasie ŚPIEWU przekrzykując wszystkich!

Lud Boży zawstydzony, że CIEMNY robi się czerwony, a ksieŻULEK TRYUMFUJE, że taki „MONDRY” jak KURIA JEGO MAĆ!

Pozostałe zastraszanie czyli PRZEMOC PSYCHICZNA odbywa się podobnie – WRZASKIEM MISJONARZY z AMBON lub od OŁTARZY w czasie reKOLEKCJI GŁUPOTY(z)BAWIENIA lub SAKRAMENTALNYM SZEPTEM w KONFESJONALE!

Nie ma co się dziwić, że po takiej dawce STRACHU od ponad 2000 lat jako METODY (z)BAWIENIA każdy ma gębę zamkniętą – każdy oprócz AKTORÓW WATYKAŃSKIEJ SZKOŁY!

LEPSZEJ SZOPKI niż pokazały AMINENCJE z księŻULAMI w czasie nagłasnianego „SŁOWA BOŻEGO / PAŃSKIEGO” w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA nikt nie był w stanie odstawić.

Wszystkie ZARZUTY płynące (25 i 26.XII.2015 r.) nawet z paPIESKICH UST skierowane powinny być do AXCELENCJI, księŻULI i ZAKONNIC, a nie do LUDZI.

To przecież w SAMYM WATYKANIE AMINENCJE KRADNĄ NA POTĘGĘ i pier...nicza GŁUPOTY (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ!, a są ino UBODZY INTELEKTUALNIE w przeciwieństwie do BOGACTWA MATARIALNEGO!

Cały czas przejawia się w każdym paPIESKIM słowie SCHIZOFRENICZNA PYCHA i ZAROZUMIALSTWO z NIEOGRANICZONĄ psychoPATyczną WŁADZĄ!

To wszystko odzwierciedlają AXCELNCJE, księŻULE i ZAKONNICE na całym świecie!

W podobny sposób niczym w ŚWIĘTEJ INKWIZYCJI, a obecnie w ISLAMIE PAPCIO FRANEK (z)BAWICIEL dąży do TOTALITARNEJ WŁADZY NAD ŚWIATEM twierdząc, ze jest „POSŁANY” do WSZYSTKICH – nawet do NIEWERZĄCYCH!

Widać tu totalitarną głupotę (z)BAWIENIA, bo do półGŁÓWKI ŚW.(irniętej) nie dociera, że WSZYSCY MAJĄ ICH GŁEBOKW DooPIE – szczególnie „NIEIWIERZĄCY”, których sami sobie naprodukowali w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA!

Zamach stanu głoszony w MEDIACH (z)BAWIENIA przez rząd PiS - LAMU pokazuje w jakiej OJCZYŹNIE CZUJĄ SIĘ JAK RYBA W WODZIE! - w OJCZYŹNIE (z)BAWIENIA (w)MAWIANEJ od lat jak KURIA JEGO MAĆ!.

Trudno stwierdzić, że jest to rząd R.P. - w państwowych mediach jest ICH JAK NA LEKARSTWO, a MEDIA WYSOKIEGO RY(d)ZYKA przepłnione są NIMI PO BRZEGI niczym (w)MAWIANY KIELICH (z)BAWIENIA!

Taka jest (s)CENA (z)BAWIENIA i KOSZTOWNE LECZENIE SCHIZOFRENII (z)BAWIENIA, w której PiS – LAMIŚCI od początku władzy NIE WIDZĄ własnego ZAMACHU STANU!!!.

Od końca kadencji przeydenckiej Bronisława KOMOROWSKIEGO AXCELENCJE z ksieŻULAMI pokazały, że każdy Ma Ryja, ponowiły 25.XII.2015 r., a jak jeszcze NIE WIERZYSZ, to se puść księŻULA z WIZYTĄ DUSZPASTERSKĄ i zobaczysz, że też Ma Ryja zostawiając Ci na pamiątkę Obrazek...

a tam Ma ryja jak KURIA JEGO MAĆ!

Przecież to skrajny DEBILIZM jak KURIA JEGO MAĆ niczym nie różniący się od ISLAMU, na co związek zwraca uwage od POCZĄTKU „WOJNY O PAŃSTWO ISLAMSKIE”!

TO JUŻ NIE TE CZASY gdzie księŻULE błyszczały inteligencją - teraz INO BŁYSZCZY GŁUPOTA Axcelencji na tle INTELIGENCJI.

A tak właściwe to CZARNY BETON ze wszystkimi ODŁAMAMI przeżywa ATAK ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ odstawiając niezłą SZOPKĘ!

Biorąc pod uwagę ROZPIĘTOŚĆ (w)MAWIANEGO (z)BAWIENIA – od WATYKANU po POLSKĘ nie wykluczając reszty świata – widać jak WIELKI KIT (z)BAWIENIA SĄ WCISNĄĆ LUDZIOM!

Potwierdza się też związkowa teza, że CZARNEMU BETONOWI co 5, 10, 15, 20 lat SOLIDNIE ODBIJA SZAJBA – licząc od roku 1980 – tego truno powiedzieć, ze Im „odbija” - Im solidnie ODPIER...niczyło!

Jak AMINENCJE zaczely UJADAĆ niczym WŚCIEKŁE PSY na koniec kadencji preyzdenta KOMORWOSKIEGO, to do dziś UJADAJĄ i przestac nie mogą w PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ i żaden HOCHSZTAPLERSTWA nie widzi ino (w)MAWIA PIER...doly (z)BAWIENIA!

Debilizm (z)BAWIENIA sięga zenitu, z którym nawet GERIATRZY sobie nie radzą!

Na takich bzdetach CZARNA MAFIA jedzie prosto do NIEBA jak KURIA JEGO MAĆ!

I tu KULejna psychoPATyczna SZOPKA – czy SPOWIEDŹ RZĄDU R.P. przed (w)MAWIANYMI ŚWIĘTAMI to (w)MAWIANY SAKRAMENT (z)BAWIENIA czy już tylko ZDRADA STANU na rzecz WATYKANU jako NAJŚWIĘTSZEJ OJCZYZNY (z)BAWIENIA?

Jak w PRL – u AXCELENCJE z księŻULAMI zapier...niczały do SB – ków składając na podstawie otrzymanego wezwania SPRAWOZDANIE, tak teraz każdy „ZOBOWIĄZANY W SUMIENIU” i zniewolony wszelkiego typu „DEKLARACJAMI SUMIENA” „dobrowolnie”, czyli pod (w)MAWIANYM Boskim Przymusem, zpaier...nicza i szepcze wszelkie grzechy wierząc, że się (z)BAWI... ha ha ha...

Widać tu jakąś różnicę między PRL – em, a CZARNYM BETONEM? - NIE!

Zamieniono tylko kolory – CZERWONY na CZARNY!

Jak SB prowadziło „TECZKI” i „KARTOTEKI”, tak CZARNY BETON prowadzi „KARTOTEKI” w KANCELARIACH PARAFIANYCH”, a wnich ILE KTO DAJE jako (w)MAWIANE GŁÓWNE PRAWDY WIA(g)RY jak KURIA JEGO MAĆ!

Opanowanie SZKÓŁ przez CZARNY BETON pokazuje, że w spektaKULarnie przychoPATyczny spsoób powstaje MINISTERSTWO szKULnictwa, KULtury i przedszKULi z poziomem (z)BAWIENIA POŻAL SIE BOŻE, po którym można odstawiać ino SZOPKĘ!

Związek NIE (w)MAWIA, że się (z)BAWICIE – związek mówi, że się (z)BAWICIE jak KURIA JEGO MAĆ!

Lepszej SZOPKI od tej jaką od końca kadencji prezydentury Bronisława KOMORWSKIEGO odstawiają AMINENCJE z ksieŻULAMI nie znjdzie się na całym świecie!

Cały ePiSkoipat powinien se zaśpiewać „(ch)WALCIE O DZIADKI NAJWYŻSZEGO PANA” [Psalm 113 z KSIĘGI (z)BAWIENIA „BUBLII”] i dawno dać se (w)MAWIANY WSZYSTKIM ŚWIĘTY SPOKÓJ, bo się LUDZIE ŚMIEJĄ patrząc i słuchają PIER...dół (z)BAWIENIA, z którymi nawet geriatrzy nie mogą sobie poradzić!

W świetle ostatnich wydarzeń (z)BAWIENIA sam e-PiS – kopat na pożegnaie dostaje od związku HYMN: „JUŻ SIĘ ZMIERZCHA CZYLI MODLITWA GDY DZIADKI SPAĆ IDĄ” (dostępny na youtube)! Z przesłaniem, że im szybciej pójdą – tym lepiej, ha ha ha...

Takie rowiązanie (z)BAWIENIA związek proponuje od X – czasu!

Nie na darmo po POLSCE, a może i po świecie, jeździ sobie TIR z napisem na masce: „WIECZNA SIŁA BETONU”, a związek rozwija uaktualniając napis: „WIECZNA SIŁA CZAEGO BETONU”!!!

Żaden AMINENCJA ani księŻULEK nikomu ŁASKI nie robi – nawet Uświecajacej. Ha ha ha...

I to jest: WIECZNA SIŁA BETONU, czyli „WIECZNA SIŁA (w)MAWIANIA CZARNEGO BETONU”!!!

Jeszcze trochę to nawet przedszKULaki będą w stanie wskazujacym na (z)BAWIENIE, bo nie pojmą na trzeźwo (w)MAWIANYCH „rzeczy niepojętych”!

Jeszcze NIE WIERZYSZ? - IDŹ I POSŁUCHAJ (w)MAWIANEGO „SŁOWA BOŻEGO / PAŃSKIEGO” z pocałowaniem w... „BULIĘ”, a jak NIE ZLEJESZ SIĘ ŚMIECHU to będzie prawdiwy CUD!, a może też (w)MAWIANY NAJPRAWDZIWSZY niczym ZMARTWYCHWSTANIE!

UZUPEŁNIENIA FILMAMI (z)BAWIENIA znajdują się na stronach związkowych FACEBOOK'a w zakładce „FILMY” - JAK NIE WIERZYSZ, to ZOBACZ!

Jak tu ktoś znajdzie KOGOŚ NORMALNEGO, to też będzie prawdziwy CUD!

Tak jak nie ma różnicy między ISLAMEM (i pozostałymi związkami wyznaniowymi), a KATOLICYZMEM, tak nie ma też różnicy między TEATREM, a KOŚCIOŁEM!

Nie wierzysz?

W teatrze możesz się (z)BAWIĆ, a w Kościele masz „NIE – boską KOMEDIĘ”! - Nie wierzysz???

Czy jest na świecie jakaś inna instytucja będąca w stanie odstwiać WIĘKSZĄ SZOPKĘ niż robią to WATYKAŃSCY AKTORZY?

Jak w składzie CZARNEGO BETONU ktoś doszuka się kogoś NORMALNEGO, to będzie CUD!

Przecież to same DEBILE!

AMINENCJE chciały reformy Kościoła to ją mają – bez przerwy to samo ino zmienia się funkcja:

za czasów rządów byłej już premier R.P. był episKOPACZ, a po obecnych wyborach będzie e – PiS - kopat, który jako episKOPACZ zamknął gębę, to do tej pory jej nie otworzył głosząc (z)BAWIENIE jak KURIA JEGO MAĆ!

Tak wygląda (w)MAWIANE (z)BAWIENIE serwowane przez PiS LAMowców w SAKRAMENTALNYM SZEPTEM (w)MÓWIONEJ KOALICJI z CZARNYM BETONEM, w której CZARNY BETON będzie „PRZEWODNIĄ SIŁĄ NARODU niczym upadły CZERWONY BETON w latach 1980 – tych!

Niepohamowana władza ujawniła tylko CHOROBĘ PSYCHICZNĄ jaka drąży CZARNY BETON ze wszystkimi partyjnymi odłamami.

Zamiast szafować NARODOWYMI KRZYŻAMI wątpliwej ZASŁUGI, dla CZARNEGO BETONU wypada ustanowić KRZYŻ INKWIZYCJI...

Polacy potrafią kruszyć mury, na co zwrócił uwagę również DOKTOR prezydent R.P. i pozostał, a właściwie POWSTAŁ KULejny i psychoPATyczny mur CZARNEGO BETONU do skruszenia, a CZARNY BETON ucząc SKRUCHY innych i tak się nie skruszy we własnej pysze!

I tak właśnie wygląda (w)MAWIANE (z)BAWIENIE – w iście Boski sposób LUDŹMI (z)BAWIĄ się AMINENCJE, ksieŻULE i ZAKONNICE, ha ha ha...

Wszyscy pier...lą na okrągło, a LUDZIOM NIE WOLNO!

Jeszcze NIKT NIKOMU nie zrobił takiej WODY (Święconej ) Z MÓZGU jak WATYKAŃSKA SZKOŁA AKTORSKA pod wodzą OJCA ŚW.(irnietego)!

Pokazuje to w rzeczywistości, że NARÓD MA W DooPIE KOŚCIÓŁ tak samo jak ksieŻULE MAJĄ W DooPIE LUDZI traktując ICH jak zwykłe PRZEDMIOTY w przedmiocie (z)BAWIENIA, a (z)BAWIĄ SIĘ ino BISKUPI, księŻUILE LUDŻMI...

Nie wierzysz?

Jak zaczyna sprawdzać się proroctwo związkowe, że „PiS DA ino NA KRZYŻ”, tak też sprawdzi się przepowiednia proroka Bronisława Komorwskiego, aby nie wierzyć tym, co obiecują ustawę o „SZCZĘŚCIU, ZDROWIU i POMYŚLNOŚCI”.

Jeszcze nie wierzysz?

I jak zachować POWAGĘ (z)BAWIENIA skoro CZARNY BETON odstawia SZOPKĘ jak KURIA JEGO MAĆ? Ha ha ha...

Mało było CZARNEMU BETONOWI odstawianej Żywej SZOPKI Ulicznej przd pałacem prezydenckim przez całą kadencję przeydentury Bronisława KOMOROWSKIEGO i teraz odstawiają SZOPKĘ w SEJMIE.

Tak wygląda NAU(cz)KA (z)BAWIENIA – co może wytłumaczyć AMINENENCJA lub ksieŻULO czy ZAKONNICA skoro sami nycz NIE UMIĄ w BOSKIEJ MONDROŚCI i (w)MAWIANEJ „STOLICY MONDROŚCI” PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA KROCZĄCEGO DROGĄ (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ!

Zamiast rozpaczać jak WSZYSCY WALCZĄ Z KOŚCIOŁEM zobacz jak KOŚCIÓŁ WALCZY ZE WSZYSTKIM(i) KROCZĄC (w)MAWIANĄ DROGĄ (z)BAWIENIA jak KURIA JEGO MAĆ!!! ha ha ha...

Tak, niestety, DZIAŁA (w)MAWIANE (z)BAWIENIE.

Różne WIZJE INTERNAUTÓW OJCZYZNY (z)BAWIENIA od 2005 roku, czyli władzy PiS, znajuduja się w „DZIENNIKU ZWIĄZKU...” z dn. 13.X.2015 r.;

HISTORIE (w)MAWIANYCH ŚWIĘTYCH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA KROCZĄCEGO DROGĄ (z)BAWIENIA zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 1.XI.2015 r.

- to wszystko na stronie kz nszz solidarnosc organistow.

HIPOTEZĘ SMOLEŃSKĄ zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 11.XI.2015 r.;

proPOZYCJE (z)BAWIENIA PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA KROCZĄCEGO DROGĄ (z)BAWIENIA zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 17.XI.2015 r.

Pełną HISTORIĘ ZWIĄZKU czyli HISTORIĘ ŚW.(irniętego) PONTYFIKATU (z)BAWIENIA JP 2 zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 13.XII.2015 r.;

- to zaś na nowej stronie związku: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 2

AFERY KOŚCIOŁA zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 23.XII.2015 r. ;

SZOPKA 2015: „SZOPKA jak KURIA JEGO MAĆ” znajduje się w „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 24 i 25.XII.2015 r.

ARCHIWUM SZOPEK od 2002 roku zawiera „DZIENNIK ZWIĄZKU...” z dn. 26.XII.2015 r.

- to wszystko na najnowszej stronie: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 3

Czy już wiesz NA CO CI PiS DA?

No widzisz – PiS DA ino na KRZYŻ i na MIESZKANIE DLA KAŻDEGO w Niebie...

Nie wierzysz? To zobaczysz jaka będzie ŻYWA SZOPKA ULICZNA jak ludzie wyjdą na ulice!

I TAK TO WŁAŚNIE DZIAŁA” - „CUDÓW NI MA”, ŚWIĘTYCH NI MA..., a co jest?

Jest ino GŁUPOTA KOŚCIOŁA, którą związek wykazuje od roku 1980, szczególnie zaś od roku 1994 – o tym nawet mógł czytać ŚW.(irnięty) JP 2! Czyż to nie CUDowne? Ha ha ha...

Związek już dawno postawił tezę, że:

OBRACAJĄC SIĘ W ŚWIECIE KANIBALIZMU i WAMPIRYZMU ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI: „Bierzcie i jedzcie z tego wszysvy, to jest Ciało Moje...”; „Bierzcie i pijcie z tego wszyscy, to jest KREW MOJA...”, co uwidocznili w swych DZIEŁACH (z)BAWIENIA (w)MAWIANE też od ponad 2000 lat OJCE ŚW.(irnięte) ze ŚW.(irniętym) JP 2 i Jego Umiłowanymi NASTĘPCAMI.

Lektura uzupełniająca: w GOOGLE należy wpisać:

1) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania

2) Ksiądz molestował dzieci w czasie przygotowania do pierwszej komunii

3) ksiądz zgwałcił;

4) ksiądz zabił;

5) ksiądz pobił;

6) ksiądz pedofil

7) ksiądz okradł...

8) kochanka księdza;

9) afery kościoła katolickiego;

10) ksiądz powiesił się w kościele;

11) poród na plebani; (rok 2012);

12) śmierć kleryka w kaliszu; (rok 2013);

13) śmierć kleryka w krakowie... (rok 2015);

14) zgwałcona zakonnica raport watykanu;

15) zgwałcona zakonnica;

16) pijany ksiądz;

17) pijany biskup;

18) ksiądz w klubie go go;

19) ksiądz daje ministrantom narkotyki.

Niech się nikt nie łudzi, ze AMINENCJE ODPUSZCZĄ... ha ha ha...

 

Po dojściu do władzy PiS-u wykorzystywanego jako SŁUPY MAFIJNE NA DRODZE (z)BAWIENIA

CZARNI ZAPANUJĄ NAD WSZYSTKIM, a znane powiedzonko: „JAK BÓG DA” zmieni się na: „JAK PiS DA” i to będzie CUD!

Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOZY za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami jak również Z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B(L)OGIEM., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli SWOIŚCIE POJMOWANE IDEOLOGIE (z)BAWIENIA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Chcąc mnieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:

1) kz nszz solida... rozwiń

Avatar
Gość / 30 grudnia 2015 o 17:53
ja jestm Pan Buk!
Zobacz wszystkie komentarze 2

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 14 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 169 19

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 12 21

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 21 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 39 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 26 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Kalendarz
maj 2018
P W Ś C Pt S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Co Gdzie Kiedy - aplikacja mobilna
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.