Koncerty

Alchemia kobiet na UMCS: Pinnawela, Novika i Sofa

  Edytuj ten wpis
Autor: (mb)

Pinnawela (Materiały organizatora)
Pinnawela (Materiały organizatora)

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej zaprasza na tegoroczną inaugurację roku akademickiego nie tylko studentów, ale wszystkich mieszkańców Lublina.

W programie czwartkowej imprezy jest m.in. wielki koncert "Alchemia kobiet” na miasteczku akademickim. Wystąpią dziś utalentowane artystki młodego pokolenia: Pinnawela, Novika oraz Kasia Kurzawska z grupą Sofa. Program artystyczny uzupełnią wokalistki związane z UMCS. Początek koncertu o godz. 17.

Inne wydarzenia towarzyszące imprezie to m.in.: miasteczko organizacji studenckich oraz organizacji pozarządowych, prezentacja twórczości artystycznej kobiet zatrudnionych na Wydziale Artystycznym, w ACK UMCS Chatka Żaka i Ogrodzie Botanicznym UMCS. Będzie też Instalacja "Alchemia Tradycji”, Dzień Sportu dla studentów I roku studiów UMCS oraz "Różowa Wystawa” – o kobietach, dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć kobiety, autorstwa pracowników naukowych i studentów UMCS.

– Ta inicjatywa skierowana jest nie tylko do studentów i studentek I roku, którzy dopiero rozpoczynają naukę, lecz także do całego środowiska akademickiego naszego uniwersytetu, a także społeczności Lublina – zachęca Anna Guzowska, rzecznik UMCS.

Wstęp wolny.

Alchemia kobiet na UMCS - program koncertu

17.00 – Na Tak
17.30 – Halina Masiuk & Czaban Band
18.00 – Natalia Wilk
19.00 – Novika
20.15 – Pinnawela
21.30 – Sofa
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna