Koncerty

Betlejem w Lublinie. Koncert w Hali Globus

Dodano: 7 stycznia 2017, 16:23
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

Fundacja "Światło-Życie" zaprasza na wyjątkowe widowisko muzyczne w wykonaniu gwiazd. W niedzielę, 22 stycznia o godz. 16 w lubelskiej Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 10) zabrzmią najpiękniejsze kolędy i pieśni bożonarodzeniowe.

Podczas trasy koncertowej Betlejem w Polsce muzyczne gwiazdy odwiedzą 12 miast w Polsce, zaśpiewają kolędy i pieśni bożonarodzeniowe, które zabrzmią w nowych i oryginalnych aranżacjach podczas każdego z koncertów. Celem koncertów jest stworzenie wielkiej wspólnoty wiary i klimatu międzyludzkiej bliskości. Dochód z trasy koncertowej zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych.

- Przywróćmy naszemu świętowaniu właściwy wymiar: spotkajmy się w centrach naszych miast, by śpiewająco radować się z pięknego czasu Bożego Narodzenia! By podzielić się tą radością z innymi! By "głodnych nakarmić" - zachęcają organizatorzy.

W lubelskiej Hali Globus wystąpią: TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Wojciech Cugowski oraz Mate.O. Przy wejściu na koncert każdy otrzyma program wraz z opłatkiem, którym będzie mógł się połamać z innymi. Do udziału we wspólnym kolędowaniu zaproszeni są wszyscy - duszpasterze, osoby świeckie, młodzi i starsi. - Zapraszamy takze tych, którzy wciąż pozostają daleko od Kościoła. W ten sposób może powrócić właściwy wymiar czasu Świąt Bożego Narodzenia, które niosą pokój i zjednoczenie - dodają organizatorzy.

Bilety w cenach od 40 do 80 zł dostępne m.in. na stronie bilety24.pl.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna