Koncerty

Bialski Karnawał Kulturalny. Program wydarzeń

Dodano: 30 grudnia 2016, 10:37
Autor: eb

Bialskie Centrum Kultury wychodzi z nową inicjatywą. To Bialski Karnawał Kulturalny, który startuje 4 stycznia.

To szereg koncertów, recitali, spektakli teatralnych, spotkań i wystaw które przez dwa miesiące, właśnie w okresie karnawału oferować będzie BCK.

Na początek 4 stycznia o godz. 18 koncert noworoczny grup artystycznych BCK. A 13 stycznia o godz. 19 w sali widowiskowej przy ul. Brzeskiej 41, "koncertlife na dobry początek ferii zimowych". Wystąpią: włoska młodzieżowa grupa poprockowa Novel Band z Werony i Wenecji oraz bialski zespół Chwilka. Koncert będzie początkiem współpracy polsko – włoskiej pomiędzy młodymi artystami.

Kolejna propozycja to "Opera - moje życie", czyli wieczór najpiękniejszych arii operowych i operetkowych w 1. rocznicę śmierci Bogusława Kaczyńskiego. Impreza 21 stycznia o godz. 17 w BCK przy ul. Warszawskiej.

Będzie jeszcze recital Edyty Geppert 28 stycznia. Za wejście trzeba jednak zapłacić - 80 zł.

W lutym będzie można wybrać się na spektakl "Jak nie oszaleć z facetem” w auli PSW (8 lutego, godz. 19, wejściówki 75 zł.).

A na Walentynki 14 lutego widowisko tańca współczesnego „Romeo i Julia”, również w auli PSW. 

Podczas gali finałowej 24 lutego będzie można zobaczyć musical "Tylko Muzyka". Wokaliści i aktorzy Teatru ES wraz z towarzyszącą im od 15 lat Orkiestrą Teatru ES zaprezentują repertuar m.in. Janis Joplin, The Rolling Stones czy Pink Floyd.

Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (31 grudnia 2016 o 00:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nic nowego tylko ładniej opakowane, działania nowego dyrektora BCK to przede wszystkim promocja tego Pana. Nie bez powodu w Białej już się mówi że chodzi o kampanię w TV Wschód mającą na celu fotel prezydenta Siedlec w najbliższych wyborach.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna