Koncerty

Bogusław Mec w lubelskiej filharmonii

  Edytuj ten wpis
Dodano: 16 sierpnia 2009, 18:58

Czy posłuchamy w sobotę (22.08) w Lublinie hitów "Jej portret”, "Na pozór” i "Nie biegnij tak”?

Sam fakt, że w miejscu przeznaczonym do wykonywania muzyki klasycznej mają zabrzmieć piosenki, nie jest sensacją. Sala koncertowa Filharmonii im. Henryka Wieniawskiego dość często gości artystów rozrywkowych, wielokrotnie występowali w niej nawet rockmani.

Ale sytuacja jest sensacyjna. I to podwójnie. Po pierwsze, chyba jeszcze nigdy w środku lata nie organizowano tu koncertu piosenkarza. Zresztą nie robiono od dawna o tej porze roku w jakiejkolwiek dużej sali w Lublinie biletowanych recitali piosenkarskich.

Sierpień to czas plenerowych festiwali i festynów, które oferują występy za darmo. Trudno w takich okolicznościach sprzedać wystarczającą liczbę biletów, aby koncert mógł się odbyć. Tym bardziej, że wielu potencjalnych zainteresowanych wyjechało na wakacje.

Ale zapewne sporo miłośników dobrej piosenki zostało w mieście. Miejmy nadzieję, że nie pożałują paru złotych na bilet i wszyscy będziemy mogli posłuchać w Kozim Grodzie Bogusława Meca.

Koncert Meca to w ogóle duże wydarzenie, bo artysta nie śpiewał u nas od wielu lat, a jego występy są okazją do posłuchania wyjątkowo pięknych piosenek i spotkania z niepospolitym artystą.

Początek koncertu zaplanowano na godz. 19. Bilety – normalne po 50 zł, ulgowe po 40 zł – do kupienia w agencji VenaVena, ul. Złota 5/4.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna