Koncerty

Borys Sommerschaf w Filharmonii Lubelskiej

  Edytuj ten wpis
Dodano: 12 marca 2012, 14:17
Autor: Kmo

Borys Sommerschaf
Borys Sommerschaf

W niedzielę (18 marca) o godz. 18 w Filharmonii Lubelskiej odbędzie się jubileuszowy koncert Borysa Somerschafa w 20-lecie jego działalności artystycznej.

W wieczorze wezmą udział: In Corpore – pierwszy zespół wokalny prowadzony przez Borysa Somerschafa (reaktywowany specjalnie z tej okazji), Męski Zespół Wokalny Kairos, oraz Borys Somerschaf jako solista wykonujący z zespołem romanse rosyjskie. Przybędą także zaproszeni goście.

Borys Somerschaf jest w środowisku kulturalnym Lublina osobą wyjątkową. Oprócz tego, że prowadzi Męski Zespół Wokalny Kairos, jest także kompozytorem, wokalistą i aktorem. Od 20 lat przyjeżdża z Warszawy do Lublina, aby czynnie uczestniczyć w życiu kulturalnym naszego miasta.

Jest autorem muzyki do spektakli teatralnych i filmów, zajmuje się realizacją polskich ścieżek dźwiękowych do filmów zagranicznych, z dużym powodzeniem koncertuje w całej Polsce, wykonując romanse i pieśni rosyjskie.

Uczestnicy tego wyjątkowego koncertu przygotowali znakomity program, który będzie prawdziwą ucztą dla melomanów tak pod względem repertuaru jak wykonania. To będzie fantastyczny wieczór i warto wziąć w nim udział.

Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie wokalne In Corpore przy współpracy Studia Łysol i Kawiarni Artystycznej "Hades”.

Bilety w cenie 50zł i 60zł do rezerwacji pod nr tel 604 433 508.

Zapowiedzi wydarzeń z regionu znajdziesz na strefaimprez.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna