Koncerty

Corruption w klubie Graffiti!

  Edytuj ten wpis
Dodano: 24 stycznia 2009, 20:48

Rzadka w Lublinie okazja do posłuchania dobrego stoner rocka nadarzy się w sobotę (24.01).

W Polsce jest niewiele zespołów porządnie grających stoner rocka. Jakoś mało kto potrafi stylowo pobawić się w wykonywanie ciężkiej muzyki z transowymi riffami, psychedelicznym klimatem i szorstkimi wokalami.

Nieliczni, którzy robią to na porównywalnym poziomie do amerykańskiej kapeli Queens Of The Stone Age czy brytyjskiej grupy Orange Goblin, na dodatek nieczęsto odwiedzają Kozi Gród.

Na tym tle wiadomość o występie Corruption brzmi sensacyjnie. To najlepszy polski zespół stonerrockowy.

Sandomiersko-warszawska formacja jest nawet ceniona z Zachodzie. Jej albumy spotkały się tam z przychylnymi recenzjami, a start w 2007 roku w konkursie Wacken Metal Battle, odbywającym się w ramach największego na świecie festiwalu muzyki metalowej Wacken Open Air pod Hamburgiem, zakończył się zdobyciem drugiego miejsca.

Nad Bystrzycą band grał ostatnio w 2002 roku, kiedy promował bardzo dobry album "Pussyworld”. Od tamtej pory chłopaki opublikowały nie gorsze longplaye "Orgasmusica” i "Virgin's Milk”.

Teraz pracują nad kolejnym, którego ma roboczy tytuł "Bourbon River Bank”. - Znajdzie się na nim 10 lub 12 utworów w stylistyce znanej z naszych poprzednich albumów, wzbogaconej o nowe elementy. Jakie? To na razie tajemnica. Na pewno będzie to najbardziej energetyczny i najcięższy album ze wszystkich dotychczasowych - mówią muzycy.

Oczywiście w Graffiti Piotr "Anioł” Wącisz - gitara basowa i śpiew, Rafał "Rufus” Trela - śpiew, Paweł "Erol” Niziołek - gitara, Arkadiusz "Opath” Gruszka - gitara i Grzegorz "Melon” Wilkowski - perkusja wykonają nowe numery.

- Nie zabraknie też klasyków w rodzaju "Revenge”, "99% of Evil” czy "Lucy Fair” - zapowiadają.

Na rozgrzewkę wystąpią lokalne zespoły - Fifty Foot Woman, Fateborn i We Are Dead. Początek koncertu o godz. 19. Bilety - po 17 zł - do kupienia w klubie, ul. Piłsudskiego 13.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna