Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koncerty

1 września 2017 r.
15:05

Dożynki powiatowe w Kraśniku. Program koncertów i wydarzeń

Autor: Zdjęcie autora aa
3 7 A A
3 września 2017 12:00

Power, Solaris, Effect, Milano i Cliver – te zespoły wystąpią w niedzielę w Kraśniku podczas dożynek powiatowych. W trakcie imprezy na stadionie LKS „Tęcza” będzie można przekazać pieniądze na rzecz poszkodowanych w nawałnicach na Pomorzu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Dożynki powiatowe to tradycyjnie okazja do wręczenia odznaczeń ministra rolnictwa i medali starosty kraśnickiego. Będzie konkurs wieńców dożynkowych i występy zespołów muzycznych. Na scenie zobaczymy m.in. zespół taneczny z Węgier i młodą wokalistkę z Kraśnika Julię Chmielarską. Wieczorem kraśnickiej publiczności zaprezentują się zespoły disco polo – Power, Solaris, Effect, Milano i Cliver. Imprezę zakończy dyskoteka z DJ Wesleyem.

Organizatorzy – Starostwo Powiatowe w Kraśniku i Urząd Gminy Kraśnik – przygotowali też atrakcje dla najmłodszych uczestników święta plonów, jak też całych rodzin, m.in. lunapark. Będą też pokazy zabytkowych aut.

Podczas dożynek w Kraśniku będzie prowadzona również zbiórka na rzecz poszkodowanych w nawałnicach, jakie przeszły przez powiat chojnicki na Pomorzu.

– W ubiegłym roku, kiedy u nas były gradobicia, różne powiaty nam pomagały – mówi Andrzej Maj, starosta kraśnicki. – Teraz my chcemy zrobić to samo. W związku z tym powołałem komitet organizujący kwestę. Podczas dożynek będzie zbiórka do puszek.

Dożynki powiatowe rozpoczną się o godz. 12 od mszy świętej w intencji rolników i zebranych plonów w kościele pw. WNMP w Kraśniku. Część oficjalną święta plonów zaplanowano na godz. 13.45. Gala disco polo rozpocznie się zaś o godz. 16.20.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
abc / 5 września 2017 o 21:47
Maj gdzie te twoje włazi....,ze ich tak mało było na dożynkach!Chyba maja cię dość!!!!
Avatar
Rolnik / 3 września 2017 o 11:23
Dobrze, że partia chłopska walczy aby przywrócić rolnikom emerytury z ZUS-u, bo to co dostają z KRUS-u to ledwo starcza na papierosy i to gorszego gatunku.
Avatar
Gość / 3 września 2017 o 04:47
to ZSL jeszcze istnieje?
Avatar
Gość / 2 września 2017 o 08:38
A ileż można dawać roolnikom? W 1944 dostali za darmo skradzioną ziemię, którą handlowali i nadal handlują.
Avatar
Gość / 2 września 2017 o 05:45
oooooooooo a miasto nie ma kasy dziwne Znow urzedasy beda sie bawic Co maja do pracy w polu Moze byscie choc lizaka dali rolnikom a nie sami wpieprzacie i bawicie sie A zapomnialbym dzieki dozynkom miasto posprzatane
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 20:10
Faryzeusze od rolnictwa to akurat przedstawiciele partii chłopskiej. Więc gadka o pretensjach nie do rządu, tylko do przyspawanych towarzyszy z PSL.
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 18:59
Powoli w każdym powiecie dożynają rolnictwo i nie długo nie będzie możliwości p[ostawić się UNII ,bo będziemy głodni.Rolnicy frajerzy ufają faryzeuszom z władzy,ale jak się skończą dopłaty to będą "zęby w ścianę".A partyjnin będą urządzeni.
Avatar
abc / 5 września 2017 o 21:47
Maj gdzie te twoje włazi....,ze ich tak mało było na dożynkach!Chyba maja cię dość!!!!
Avatar
Rolnik / 3 września 2017 o 11:23
Dobrze, że partia chłopska walczy aby przywrócić rolnikom emerytury z ZUS-u, bo to co dostają z KRUS-u to ledwo starcza na papierosy i to gorszego gatunku.
Avatar
Gość / 3 września 2017 o 04:47
to ZSL jeszcze istnieje?
Avatar
Gość / 2 września 2017 o 08:38
A ileż można dawać roolnikom? W 1944 dostali za darmo skradzioną ziemię, którą handlowali i nadal handlują.
Avatar
Gość / 2 września 2017 o 05:45
oooooooooo a miasto nie ma kasy dziwne Znow urzedasy beda sie bawic Co maja do pracy w polu Moze byscie choc lizaka dali rolnikom a nie sami wpieprzacie i bawicie sie A zapomnialbym dzieki dozynkom miasto posprzatane
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 20:10
Faryzeusze od rolnictwa to akurat przedstawiciele partii chłopskiej. Więc gadka o pretensjach nie do rządu, tylko do przyspawanych towarzyszy z PSL.
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 18:59
Powoli w każdym powiecie dożynają rolnictwo i nie długo nie będzie możliwości p[ostawić się UNII ,bo będziemy głodni.Rolnicy frajerzy ufają faryzeuszom z władzy,ale jak się skończą dopłaty to będą "zęby w ścianę".A partyjnin będą urządzeni.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Puławy: Powstanie kawiarnia w Marinie? Szukają chętnych do prowadzenia

Puławy: Powstanie kawiarnia w Marinie? Szukają chętnych do prowadzenia 0 0

Czy na terenie puławskiej mariny w tym sezonie wreszcie pojawi się lokal gastronomiczny? Firmy zainteresowanej jego prowadzeniem szuka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Cena wywoławcza - ok. 2,2 tys. zł netto miesięcznie.

„Gramy dla Przemka”. Koncert charytatywny w Just Crafted
28 kwietnia 2018, 20:00

„Gramy dla Przemka”. Koncert charytatywny w Just Crafted 0 0

Co Gdzie Kiedy. Pomoc Dla Przemka, który choruje na stwardnienie rozsiane (SM) słuchanie i odczuwanie muzyki jest jedną z form radzenia sobie z przeciwnościami losu. Aby móc funkcjonować młody mężczyzna musi być stale rehabilitowany. A to niestety kosztuje. Z pomocą przyszli przyjaciele – lubelscy muzycy. W sobotę dla niego zagrają.

Kiedy usłyszał zarzut był zaskoczony. Okazało się, że kilka lat temu zostawił odciski palców
film

Kiedy usłyszał zarzut był zaskoczony. Okazało się, że kilka lat temu zostawił odciski palców 4 0

O tym, że odpowiadać za swoje czyny można nawet po kilku latach przekonał się 23-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

Jechał busem za szybko. Doprowadził do groźnego wypadku
galeria

Jechał busem za szybko. Doprowadził do groźnego wypadku 2 0

Trzy samochody zderzyły się w środę na drodze krajowej nr 74 w Wielączy (gm. Szczebrzeszyn).

Matura 2018 z języka polskiego. Co będzie na maturze? Lektury to nie wszystko [wideo]
galeria
film

Matura 2018 z języka polskiego. Co będzie na maturze? Lektury to nie wszystko [wideo] 0 0

– Matura z języka polskiego jest egzaminem z naszego uczestnictwa w kulturze – podkreśla Ewa Kalbarczyk, polonistka z Międzynarodowego Liceum im. Paderewskiego w Lublinie i przekonuje, że powtarzając do egzaminu warto pomyśleć nie tylko o lekturach.

Siedem miesięcy oczekiwania. Górnik wciąż z szansą na utrzymanie

Siedem miesięcy oczekiwania. Górnik wciąż z szansą na utrzymanie 0 0

213 dni kibice Górnika Łęczna czekali na wygraną swojej drużyny w rozgrywkach ligowych. Dzięki zwycięstwu 2:1 nad Chrobrym Głogów Grzegorz Bonin i spółka wciąż mają szansę na utrzymanie bo Ruch Chorzów i Stomil Olsztyn w bezpośrednim starciu podzieliły się punktami

Mieszkanie Plus w kolejnym mieście w woj. lubelskim. W urzędzie już ponad 500 podań

Mieszkanie Plus w kolejnym mieście w woj. lubelskim. W urzędzie już ponad 500 podań 3 9

Mieszkań ma powstać setka, a chętnych już jest pięć razy więcej. Właśnie powstała spółka celowa, która zajmie się budową bloków w Świdniku w ramach rządowego programu. Pierwsi lokatorzy na ul. Gen. Stefana Roweckiego „Grota” wprowadzą się za dwa lata.

Lubelskie na majówkę! Sprawdź najciekawsze propozycje

Lubelskie na majówkę! Sprawdź najciekawsze propozycje 0 0

Kajaki, rower, a może gród prasłowiański? Sprawdź co ciekawego dzieje się w woj. lubelskim w długi weekend majowy. Pobierz nasz dodatek specjalny "Lubelskie na majówkę!"

Dni Dialogu Pokoleń w Lublinie. Dla seniorów i nie tylko
26 kwietnia 2018, 18:00

Dni Dialogu Pokoleń w Lublinie. Dla seniorów i nie tylko 1 0

Co Gdzie Kiedy. Czwartkowy koncert w wykonaniu Piotra Selima i lubelskich artystów zainauguruje tegoroczne Dni Dialogu Pokoleń w Lublinie. W piątek ulicami miasta przejdzie barwny korowód.

Bezpłatna sterylizacja i czipowanie psów w Białej Podlaskiej?

Bezpłatna sterylizacja i czipowanie psów w Białej Podlaskiej? 1 0

Bezpłatnej sterylizacji, kastracji oraz czipowania psów i kotów chce mieszkaniec Białej Podlaskiej, Andrzej Halicki. Wniósł w tej sprawie petycję do władz miasta. Obecnie, stowarzyszenie Azyl umożliwia właścicielom psów częściowy zwrot kosztów sterylizacji.

Lublin kupuje 20 autobusów elektrycznych. Na nowej pętli będą ładowarki

Lublin kupuje 20 autobusów elektrycznych. Na nowej pętli będą ładowarki 14 0

20 autobusów elektrycznych oraz komplet ładowarek zamawia Zarząd Transportu Miejskiego w ogłoszonym w środę przetargu. Pierwsze pojazdy mają do nas dotrzeć za półtora roku, kolejne do połowy września 2020 r. W planach są następne zakupy takich pojazdów dla lubelskiej komunikacji.

Wizerunki mieszkańców dzielnicy zawisły na kamienicy. Niezwykła akcja na Bronowicach
galeria

Wizerunki mieszkańców dzielnicy zawisły na kamienicy. Niezwykła akcja na Bronowicach 14 2

Dominika Sobolewska zainspirowana antenami widocznymi na każdym niemal budynku Bronowic zrealizowała projekt w tej dzielnicy.

Zaburzenia erekcji - metody leczenia

Zaburzenia erekcji - metody leczenia 0

Z roku na rok rośnie liczba wypisywanych recepta na środki wspomagające erekcję. Ilu mężczyzn cierpi na zaburzenia wzwodu? Czy problem dotyczy jedynie starszych mężczyzn? Jak leczyć zaburzenia erekcji?

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 26 kwietnia 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 26 kwietnia 2018 r. 0 0

Kalendarz
kwiecień 2018
P W Ś C Pt S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Co Gdzie Kiedy - aplikacja mobilna
Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.