Koncerty

Dziś w Lublinie koncert Bajm

  Edytuj ten wpis
Autor: oa

W niedzielę, 24 października w Galerii Olimp odbędzie się koncert zespołu Bajm. Występ jest częścią urodzinowej imprezy galerii. Olimp obchodzi swoje 10-te urodziny.

Każdy, kto wybierze się w niedzielę do Galerii Olimp będzie miał okazję skorzystać z atrakcji przygotowanych na urodzinową imprezę. W tym roku galeria obchodzi okrągłą rocznicę działalności. 24 października o godzinie 12 rozpocznie się impreza. Do godziny 20 będzie można podziwiać występy grup teatralnych, cyrkowych i artystycznych. Podczas spotkania będą także pokazy mody, na których zostaną zaprezentowane kolekcje jesienno-zimowe.

Moc atrakcji czeka także na najmłodszych Lublinian. Maluchy będą miały okazję pobawić się w kąciku tematycznym przygotowanym przez animatorów z Klanzy. – Będziemy "podróżować” przez cały świat, by poznać inne kultury – zdradza Tomasz Dębiec z galerii Olimp.

Zwieńczeniem jubileuszowej imprezy będzie występ zespołu Bajm. Koncert rozpocznie się o godzinie 20. – Na koncert zapraszamy przed galerię. Scena będzie ustawiona na parkingu przed głównym wejściem – mówi Tomasz Dębiec z Olimpu. – Na płycie głównej przed sceną będą barierki. Koncertu z tego miejsca będzie mogło słuchać około 3000 osób. Będziemy rozdawać w galerii darmowe wejściówki uprawniające do wejścia przed scenę. Pozostali goście mogą wysłuchać koncertu zza barierek.

Planowane zakończenie imprezy przewidziane jest na godzinę 22. Po koncercie Bajmu organizatorzy zapraszają na pokaz sztucznych ogni.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna