Koncerty

Festiwal Chonabibe w Opolu Lubelskim

  Edytuj ten wpis
Dodano: 9 sierpnia 2011, 16:28

Zawody sportowe, malowanie graffiti i mnóstwo koncertów. W sobotę, 13 siepnia, w parku miejskim w Opolu Lubelskim rozpocznie się festiwal Chonabibe pod chmurką.

– Festiwal powstał w 2009 roku z chęci połączenia muzyki, sportu i różnorodnych pasji. I tak równolegle odbywają się: turniej streetball, jam rolkowy, deskorolkowy i BMX, oraz graffiti jam – mówi Albert Pyrgies, organizator imprezy.

Impreza startuje o godzinie 14. W zespole szkół nr 1 przy ul. Szkolnej odbędzie się turniej koszykówki streetball. Chętni do udziału mogą wysyłać swoje zgłoszenia pisząc pod adres michal.pogoda@backstagepromotion.pl. Jednocześnie w skateparku przy szkole rozpocznie się skate jam dla osób jeżdżących na rowerach bmx, rolkach i deskorolkach.

Także o godz. 14 w muszli koncertowej do pracy zabiorą się grafficiarze. – Ich prace posłużą za scenografię podczas koncertów – tłumaczy Pyrgies. A obok muszli będzie działał namiot “Dzika Scena”, czyli miejsce, w którym beatboxerzy, freestyle'owcy i inni, będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami.

Główna atrakcja, czyli koncerty rozpoczynają się o godz. 19. Gospodarzem imprezy będą muzycy z grupy Chonabibe sound. – Dodatkowo stawiamy na przyjaciół z Lublina: Szach i Zetena oraz Sinsen. Wszyscy wydaliśmy w tym roku swoje płyty i ramię w ramię zdobywamy coraz więcej słuchaczy w całej Polsce – mówi Hubert z Chonabibe.

Muzykę reggae zaprezentuje zespół Natural Dread Killaz. A gwiazdą wieczoru będzie raper Ten Typ Mes. – Jego nowy album "Kandydaci Na Szaleńców” jest bardzo zróżnicowany stylistycznie, a muzyka ponad szufladkami to nasza dewiza od zawsze – dodaje.

Z Lublina do Opola można pojechać i wrócić specjalnymi busami. Będą odjeżdżać z parkingu przy hali MOSIR przy Al. Zygmuntowskich 4 o 12:30, 15 i 17. Z powrotem do Lublina wyjadą z Opola z okolic parku miejskiego o północy, o 1 i 2 nad ranem. Bilet na busa kosztuje 15 zł. Miejsce można sobie zarezerwować pisząc maila na adres busy@chonabibe.pl.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna