Koncerty

Galeria Postaci ponownie na Zamku. Koncert w hołdzie Edwardowi Stachurze

Dodano: 13 sierpnia 2016, 21:02
Autor: Damian Drabik

fot. plakat wydarzenia
fot. plakat wydarzenia

Muzeum Lubelskie w Lublinie (ul. Zamkowa 9) zaprasza na kolejny wyjątkowy koncert promujący artystów związanych z piosenką literacką. Najbliższa Galeria Postaci odbędzie się w czwartek, 18 sierpnia o godz. 17 na Dziedzińcu Zamku.

Czwartkowy koncert zostanie zorganizowany w ramach obchodów 79. rocznicy urodzin Edwarda Stachury. W hołdzie legendarnemu poecie, prozaikowi i pieśniarzowi wystąpią muzycznie: Patryk Stachura, Krzysztof Stachura, Jerzy Stachura, Marek Andrzejewski, Marek Gałązka i Jan Kondrak (autor przedsięwzięcia); literacko: Jan Kukliński oraz Jerry Tabor.

Galeria postaci to projekt prezentujący najciekawszych aktualnie artystów w dziedzinie piosenki literackiej, ze szczególnym uwzględnieniem artystów lubelskich. Spotkania wzbogacone o felietony, opowieści, swoiste „kazania" o literaturze prowadzone przez osobowości świata nauki i literatury, decydują o wyjątkowym charakterze wydarzenia.

Wstęp wolny.

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (14 sierpnia 2016 o 16:37) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dokładnie ta sama prośba o ustawienie większej ilości krzesełek
Rozwiń
Gość
Gość (14 sierpnia 2016 o 07:37) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Z pewnością będzie to piękny koncert ale jest prośba do organizatorów, ustawcie więcej krzeseł bo jak był Festiwal Okudżawy bylo tak mało miejsc, że nie było gdzie usiąść a trudno ustać przez parę godzin. Podczas koncertu piątkowego w ramach Jarmarku Jagielońskiego miejsc było bardzo dużo i dzięki temu można było posluchać koncertu na siedząco
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna