Koncerty

Inne Brzmienia 2011: Voo Voo u Dominikanów

  Edytuj ten wpis
Dodano: 12 lipca 2011, 11:14

We wtorek, 12 lipca, na zakończenie tegorocznej edycji festiwalu Inne Brzmienia w bazylice oo. Dominikanów na Starym Mieście koncert "Pamięci Mirka Olszówki".

Wyjątkowy, akustyczny koncert zespołu Voo Voo, którego menedżerem przez ostatnie kilkanaście lat był Ś.P. Mirek Olszówka. Grupa wystąpi w specjalnym programie, z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego Ladies String Quartet.

Koncert rozpocznie się o godz. 20.30. Wstęp tylko na zaproszenia, które można otrzymać m.in. na Facebookowym profilu festiwalu Inne Brzmienia.

W dorobku zespołu jest dziś blisko 40 płyt oraz rokrocznie 100 koncertów. W zeszłym roku Voo Voo obchodziło swoje 25.lecie, m. in. w trakcie specjalnego koncertu na Rynku Starego Miasta w Lublinie, w ramach festiwalu Inne Brzmienia oraz przy okazji trasy koncertowej „Męskie Granie”.

Niedawno grupę spotkał kolejny cios. 13 maja 2011, w skutek komplikacji po wylewie, zmarł wieloletni perkusista Voo Voo – Piotr „Stopa” Żyżelewicz.

Wcześniej, 7 Mirka Olszówkę wspominać będą przyjaciele. Otwarte spotkanie w bazylice oo. Dominikanów w Lublinie rozpocznie się o godz. 17.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna