Koncerty

Kasia Kowalska w filharmonii

  Edytuj ten wpis
Dodano: 7 marca 2011, 12:17

Kasia Kowalska wystąpi w Lublinie 18 marca. Koncert odbędzie się w ramach trasy koncertowej „Moja Krew”.

Podczas koncertu w Filharmonii Lubelskiej usłyszymy utwory z płyty artystki wydanej w ubiegłym roku. Krążek „Moja Krew” ukazał się w listopadzie i w całości poświęcony jest Grzegorzowi Ciechowskiemu, nieżyjącemu wokaliście Republiki. Kowalska nagrała dziesięć utworów zespołu, m.in. Telefony, Nie pytaj o Polskę, Tak długo czekam. Płytę zamyka utwór Moja Krew. Te utwory usłyszymy na koncercie w Lublinie.

– Kasia Kowalska zdecydowała się na zaśpiewanie piosenek Grzegorza, bo on był jej mentorem (lider Republiki był producentem jednej z płyt wokalistki – przyp.red.) – wyjaśnia Jacek Siębor, manager artystki. – Artysta zrobił dla Kasi bardzo dużo. Najnowsza płyta to hołd złożony Ciechowskiemu.

– To mistrzowskie kompozycje. Wiadomo, że zawsze pojawiają się najróżniejsze komentarze, gdy ktoś chce nagrać czyjeś piosenki w nowych aranżacjach – wyjaśnia Siębor. – Płyta składa się także z DVD, na którym znajdują się nagrania z koncertu. Zobaczymy także archiwalne materiały z Grzegorzem Ciechowskim.

Na scenie oprócz Kasi Kowalskiej zobaczymy zespół w składzie: Jerzy Unrowski (gitara), Bartłomiej Kapłoński (gitara, cymbałki), Mariusz Obijalski (organy), Marcin Ułanowski (perkusja), Paweł Grudniak (bas). Wyjątkowo do zespołu dołączy sekcja dęta. Koncert rozpoczyna się o godzinie 19. Bilety w cenie 70 zł i 80 zł. (JOAN)  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna