Koncerty

Koncert charytatywny "wyGRAJ z nami!"

Dodano: 30 marca 2017, 15:27
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)

Stowarzyszenie Mała Szkoła Wielkie Szanse zaprasza na drugą edycję koncertu charytatywnego "wyGRAJ z nami!" na rzecz dzieci uczących się w Szkole Podstawowej w Mariance (gm. Niedrzwica Duża). Impreza odbędzie się w niedzielę, 7 maja o godz. 19 w Amfiteatrze przy kościele na Poczekajce (Al. Kraśnicka 76).

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Cisza Jak Ta. To folkowo-poetycka formacja w swojej twórczości realizująca zarówno autorskie teksty, jak i muzycznie interpretująca wiersze Janusza Kofty, Agnieszki Osieckiej, Edwarda Stachury, Haliny Poświatowskiej i wielu innyh.

W skład zespołu wchodzą: Aleksandra Frąckowiak (flet poprzeczny, wokal), Ilona Ejsmont (skrzypce, wokal), Dariusz Bądkowski (gitara basowa), Michał Łangowski (gitara elektroakustyczna, wokal, perkusja), Mariusz Skorupa (gitara elektruakustyczna, gitara solowa, harmonijka, wokal) oraz Mateusz Wyziński (perkusja, cajon, wokal, gitara).

- Zespół, który umili nam czas, od dwunastu już lat podróżuje wspólnie po ścieżkach gór, poezji i muzyki, ubierając w nuty słowa wielkich polskich poetów. Podążają brukowymi ulicami miast, ścieżkami górskich szlaków, śladami ludzkiej wrażliwości, ze słowem i muzyką, by pokazywać świat prozy w piękniejszy, pełen poetyckiej mądrości sposób - zachęcają organizatorzy.

Organizacja wydarzenia ma na celu pozyskanie funduszy, które zostaną wykorzystane do doskonalenia procesu oraz warunków nauczania w Szkole Podstawowej w Mariance, gm. Niedrzwica Duża. Bilety na koncert kosztują od 15 do 30 zł. Wśród osób, które zdecydują się na zakup biletów normalnych EXTRA (30 zł), zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

Szczegółowe informajce dotyczące nagród oraz biletów, z możliwością ich nabycia, znajdują się na stronie internetowej wygrajznami2.evenea.pl.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna