Koncerty

Koncert Chwały w Lublinie. Kuba Badach, Kasia Dereń i Chór dla Jezusa

Dodano: 3 czerwca 2015, 14:26
Autor: aa

Jeden z poprzednich Koncertów Chwały (fot. Maciej Kaczanowski / archiwum)
Jeden z poprzednich Koncertów Chwały (fot. Maciej Kaczanowski / archiwum)

Kuba Badach, Kasia Dereń oraz Chór dla Jezusa złożony z muzyków z Lublina i formacji Gospel Rain wystąpią w czwartek podczas Koncertu Chwały. Koncert w Boże Ciało na pl. Litewskim odbędzie się już po raz 13.

– Po raz pierwszy na scenie stanie 30 sióstr zakonnych, które swoją postawą pokazują, jak silną moc ma słowo Jezusa – zapowiada ks. Mirosław Ładniak, dyrektor koncertu. – Hasłem tegorocznego, XIII Koncertu Chwały jest „Uwierzcie w Ewangelię” i nawiązuje w ten sposób do obowiązującego w Kościele hasła „Nawróćcie się i uwierzcie w Ewangelię”. Będzie to wydarzenie zachęcające do sięgnięcia do Biblii, a także przygotowaniem do Lubelskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

Podczas imprezy będzie można przekazać pieniądze na leczenie i rehabilitację Franka Kołodzieja. Niespełna 4-miesięczny chłopiec urodził się z wieloma wadami wrodzonymi.

Koncert rozpocznie się o godz. 19.30. Będzie transmitowany online na stronie internetowej Koncertu Chwały, Kurii Metropolitalnej i na stronie Lubelskiej Pieszej Pielgrzymki i na Facebooku.

Gość
Gość
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (4 czerwca 2015 o 15:43) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Zgadzam się Guest, Chętnie bym poszedł z rodziną ale trochę za późno, w przyszłym roku proszę o godzinie 17/18
Rozwiń
Gość
Gość (3 czerwca 2015 o 17:37) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Szkoda że nie troszkę wcześniej.można by przyjść z dzieckiem.19:30 to już pora na sen :-( a święto rodzinne... to nie kozienalia.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna