Koncerty

Koncert: Cisza jak ta w Pracowniach Kultury Maki

Dodano: 25 września 2016, 17:24
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

30 września o godz. 20 wystąpi w Lublinie ceniony zespół folkowy wykonujący poezję śpiewaną – Cisza jak ta.

Zespół tworzy aranżacje muzyczne do wierszy poetów polskich dwudziestego wieku, takich jak Bolesław Leśmian, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Jonasz Kofta, Agnieszka Osiecka, Edward Stachura, jak i współczesnych poetów jak Wiesława Kwinto-Koczan, Ewelina Marciniak, Barbara Borzymowska czy Tomasz Borkowski. Zespół w ciągu 13 lat istnienia zagrał ponad 550 koncertów w całym kraju, wydał 9 płyt rejestrujących ponad 80 utworów grupy.

Podczas koncertu w Lublinie formacja zagra kilkanaście piosenek z projektu "Ze Starej Szuflady", który swoją premierę płytową będzie miał prawdopodobnie w październiku. Zaprezentują pieśni, które stały się treścią pierwszej z serii płyt stworzonych z myślą o uratowaniu od zapomnienia mało znanych perełek piosenki poetyckiej. - Całość tradycyjnie będzie wędrówką po świece poezji, muzyki i ludzkiej wrażliwości, okraszanej słowem wiążącym i współtworzeniem chwil magicznych - przekonują członkowie zespołu.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia bezpośrednio przed koncertem, po wcześniejszej koniecznej rezerwacji poprzez wysłanie SMS z nazwiskiem, miastem koncertu oraz ilością rezerwowanych biletów pod nr zespołu: 791-347-924.

Koncert odbędzie się w Pracowniach Kultury Maki, przy ul. Olchowej 8.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna