Koncerty

Koncert Krzysztofa Iwaneczki w Centrum Kongresowym (WYGRAJ BILETY)

Dodano: 16 marca 2017, 14:00
Autor: Damian Drabik

Triumfator VI edycji The Voice of Poland, Krzysztof Iwaneczko, wystąpi w Centrum Kongresowym UP (ul. Akademicka). Koncert organizowany przez Fundację Rozwoju Kultury ArtBiz odbędzie się w sobotę, 8 kwietnia o godz. 19.

Krzysztof Iwaneczko to zaledwie 22-letni artysta z Przemyśla, który już teraz cieszy się olbrzymią popularnością na polskiej scenie jazzowej. Po sukcesie w VI edycji The Voice of Poland, dziś z powodzeniem występuje w tak znakomitych salach, jak Klub Stodoła, Filharmonia Rzeszowska czy Filharmonia Pomorska. Przed dwoma laty artysta wystąpił w Lublinie w wielkim koncercie Teatru Muzycznego "Czas Honoru" Bartosza Chajdeckiego w którym wykonywał partie solowe wraz z Kaja Mianowaną.

Obecnie Iwaneczko jest studentem II roku na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy i pracuje nad wydaniem debiutanckiego albumu. Podczas koncertu w Lublinie usłyszymy także jego autorskie kompozycje.

- Jako swój największy sukces uważam stale rosnący autorski materiał, który oczekuje na wydanie. Zaś największym marzeniem jest bycie wszechstronnym muzykiem, profesjonalistą, który wie, jak wydobyć piękno dźwięków, wzruszać, intrygować i dawać ́ satysfakcję - twierdzi artysta.

Bilety do nabycia w cenie: 30, 35, 45, 40, 50 zł. Wejściówki można zakupić za pomocą platform internetowych: kupbilecik.pl i interticket.pl oraz w AAP Systemy przy ul. Hempla 4.

WYGRAJ BILETY

Mamy dla Was cztery pojedyncze zaproszenia na koncert Krzysztofa Iwaneczko. Żeby wygrać jedno z nich należy odpowiedzieć na pytanie:

ZA CO NAJBARDZIEJ LUBISZ MUZYKĘ KRZYSZTOFA IWANECZKI I DLACZEGO? Uzasadnij krótko swoją odpowiedź. Redakcyjne jury nagrodzi cztery najciekawsze odpowiedzi.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS o treści IWANECZKO. treść odpowiedzi na numer 7148  (np. IWANECZKO.treść odpowiedzi).

Opłata za wysłanie jednego SMS-a (ok. 160 znaków, UWAGA - bez polskich znaków) wynosi 1,23 zł (w tym 23% VAT). Każda osoba może wysłać dowolną liczbę SMS-ów z odpowiedzią i uzasadnieniem.

Na Wasze odpowiedzi za pomocą SMS czekamy do 7 kwietnia 2017 r. do godz. 12.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Regulamin konkursu na www.dziennikwschodni.pl

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna