Koncerty

Koncert Marka Andrzejewskiego w Filharmonii

Dodano: 10 stycznia 2017, 14:39
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na kolejną odsłonę muzycznego cyklu "Artyści estrady". W niedzielę, 15 stycznia o godzi. 17 na scenie FL wystąpi Marek Andrzejewski.

Marek Andrzejewski urodził się w 1971 roku w Lublinie. Jest poetą, pieśniarzem i kompozytorem. Absolwent Wydziału Ekonomicznego UMCS. Ma na swoim koncie cztery albumy. Współpracował m.in. z Orkiestrą Świętego Mikołaja, Lubelską Federacją Bardów i Teatrem Gardzienice.

Podczas koncertu w Filharmonii Andrzejewski wystąpi z Grupą Niesfornych, na którą składają się znakomici instrumentaliści, m.in. Christian Broniarz i Jarosław Spałek. Nie zabraknie również gości specjalnych. Wśród nich m.in. wokalistka Jagoda Naja, skrzypaczka Katarzyna Wasilewska oraz instrumentalista Jakub Niedoborek.

W programie koncertu znajdą się m.in. zupełnie nowe utwory, napisane specjalnie na obchody 700-lecia Lublina. Nie zabraknie także znanych i lubianych piosenek artysty, zarówno z ostatniej płyty "Akustycznie", jak również jego największych przebojów ("Raz na walcu", "Tylko misie").

Bilety na wydarzenie kosztują od 40 do 60 zł.

Czytaj więcej o: Filharmonia Lubelska koncert
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna