Koncerty

Koncert Oldbreakout

Dodano: 20 marca 2016, 09:27
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

W piątek, 1 kwietnia o godz. 19 w ACK Chatka Żaka (ul. Radziszewskiego 16) wystąpi legendarna ekipa jazzowa – Oldbreakout. Wydarzenie odbędzie się w ramach tegorocznej edycji Lublin Blues Session.

OLDBREAKOUT to zespół złożony z byłych muzyków legendarnych zespołów Blackout i Breakout z lat 1968­-82. We wrześniu 2014r. ukazała się pierwsza płyta reaktywowanego zespołu zatytułowana "Za głosem bluesa idź". Formację OLDBREAKOUT tworzą współzałożyciele zespołu: Krzysztof Dłutowski – klawisze; i jeden z najlepszych polskich bluesmanów harmonijkarzy – Tadeusz Trzciński, a także były basista grupy Zbigniew Wypych. Skład uzupełniają: Dariusz Samoraj – gitara i Vlodi Tafel – perkusja. Nowym wokalistą grupy jest śląski bluesman – Kazimierz Pabiasz. W programie koncertu stare utwory BREAKOUT, jak i te z najnowszej płyty.

Lublin Blues Session to projekt powstały z inicjatywy Adama Bartosia, animatora kultury, muzyka, organizatora festiwalu Chatka Blues. Ideą wydarzenia jest promocja lubelskiego bluesa. W piątek, 1 kwietnia odbędzie się już drugi tegoroczny koncert.

Bilety na wydarzenie kosztują 20/35 zł. Przed koncertem odbędzie się spotkanie z Bogdanem Loeblem – autorem tekstów z repertuaru zespołu Breakout i Tadeusza Nalepy.

Gość
Gość
Gość
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (20 marca 2016 o 15:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ten zespół na fotografii ma tyle wspólnego z zespołami :Breakout jak i Blackout jak koń z koniczyną. Jedyną klamrą może być obecność Bogdana Loebla. Fajnie jest, że w/w firmy przypominają miniony już czas.
Rozwiń
Gość
Gość (20 marca 2016 o 12:34) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Gdybyś ociupinkę ją lubił, to by Ci darowała. Mnie nikt nie lubi, więc nikomu nie daruję, tzn. nie istnieję. "Geniusze mają to do siebie". Leonardo da Vinci: IQ=212. Oto słowa Pańskie. Hierarchia predyspozycji zdolnościowych człowieka (intelektualnych i sprawnościowych: motorycznych i spostrzegania). 1. Debil. 2. Debil +. 3. Zdolny. 4. Zdolny +. 5. Uzdolniony. 6. Uzdolniony +. 7. Utalentowany. 8. Utalentowany +. 9. Mistrz. 10. Mistrz +. 11. Arcymistrz. 12. Arcymistrz +. 13. Geniusz. Ja mam IQ=151. Certyfikat IQ=135. Bestie wypisują: NIE MASZ SIĘ CZYM CHWALIĆ. Re. No to pobij mój rekord w teście genetycznym na klepicho. Google: lwgula
Rozwiń
Gość
Gość (20 marca 2016 o 11:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Chyba poszło o jakiś ślub. Liczą się lezki wpadające do szklanki samotności. Oni nie są osamotnieni, więc się śmieją.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna