Koncerty

Koncert w filharmonii

  Edytuj ten wpis
Dodano: 27 maja 2011, 11:16
Autor: Kmo.

Romanse wyśpiewane

W niedzielę (29 maja) o godz. 17.00 w Filharmonii Lubelskiej w ramach Festiwalu Spotkań Kultur "Caper Lublinensis” usłyszymy najpiękniejsze romanse rosyjskie, ukraińskie, a także pieśni neapolitańskie, francuskie, hiszpańskie w wykonaniu solistów Narodowej Filharmonii w Kijowie. Wystąpią: Jelizawieta Lipitiuk – sopran, Sergij Bortnik – tenor, akompaniuje Olga Skoczok - fortepian

"Najpiękniejsze romanse rosyjskie” to koncert specjalnie przygotowany na tę cudowną porę roku, kiedy przyroda budzi się do życia, a nasze uczucia do miłości. Miłość jest najcenniejszym uczuciem każdego człowieka, niezależnie od kultury, narodowości czy języka, w którym ją wyrażamy, a najbardziej uniwersalnym językiem jest właśnie muzyka, zrozumiała na całym świecie.

Koncert adresowany jest do wszystkich miłośników pięknej melodii, wspaniałych głosów, bo w jego programie są utwory świetne, te najbardziej znane i lubiane, oraz takie, które odkrywamy na nowo. Romanse w wykonaniu tak znakomitych artystów dają radość, przepełniają pozytywną energią, skłaniają do wyznań.

Ceny biletów 40 zł i 35 zł. Bilety do nabycia w kasie Filharmonii Lubelskiej.

Zapowiedzi wydarzeń z regionu znajdziesz na strefaimprez.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna