Koncerty

Koncert w mieszkaniu? Nowa akcja w Lublinie

Dodano: 26 kwietnia 2016, 18:18
Autor: Damian Drabik

fot. Dave Izaak
fot. Dave Izaak

W środę, 27 kwietnia o godz. 19.30 w jednym z prywatnych lubelskich mieszkań wystąpi zespół Henry David's Gun. Kameralna, domówkowa atmosfera i wstęp „co łaska”. Wszystko to w ramach nietypowej akcji w Lublinie.

Henry David to trio: Wawrzyniec Dąbrowski, Maciej Rozwadowski i Michał Sepioło. Realizowali wcześniej takie projekty, jak Letters From Silence, Frozen Lakes, Nocny SuperSam. Każdy z muzyków gra na kilku instrumentach. Henry David’s Gun to zespół z pogranicza gatunków singer-songwriter, indie-folk oraz folk-rock. Trio pozostaje wierne czemuś, co można określić jako „analogowo-akustyczne” podejście do muzyki.

– Trio zjechało w 2015 roku całą Polskę zbierając rzeszę fanów i pozytywnych recenzji w mediach. Ich muzykę gra coraz więcej stacji radiowych, zapraszani są na pierwsze zagraniczne występy. Wszystko idzie w dobrym kierunku.. – przekonują organizatorzy.

Na czym polega akcja House Gig? Zespół wystąpi w jednym z prywatnych mieszkań w Lublinie. Przybyli będą mogli zapłacić za wejście dokładnie tyle, ile będą chcieli. Na koncert można przyjść z własnym prowiantem. Gdzie dokładnie odbędzie się koncert? Zainteresowani dowiedzą się wszystkiego pisząc na adres: borowka.music@gmail.com.

Czytaj więcej o: koncert House Gig
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna