Koncerty

Koncert zespołu "Cuatro Manos" w DDK Bronowice

Dodano: 28 marca 2017, 21:08
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" (ul. Krańcowa 106) zaprasza na koncert wieńczący Miesiąc Kobiet organizowany w placówce. 31 marca o godz. 18 na scenie Domu Kultury wystąpi zespół Cuatro Manos.

W skład zespołu wchodzą: Jakub Kotynia i Michał Lewartowicz. Jakub Kotynia jest gitarzystą, kompozytorem, aranżerem oraz pedagogiem. Na swoim koncie ma między innymi udział w finale Mistrzowskiego konkursu Gitary Jazzowej im. Marka Blizińskiego Guitar City 2008 oraz udział w Old Jazz Meeting Złota Tarka 2011. Jest wykładowcą na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej UMCS w Lublinie oraz pedagogiem w Szkole Muzycznej I i II stopnia im. T. Szeligowskiego w Lublinie.

Michał Lewartowicz jest gitarzystą i pedagogiem. Uczestnik i laureat konkursów i festiwali muzycznych między innymi: Fama, Jazzda, Krokus Jazz Festival, Niemen Non Stop. Dwukrotny laureat nagrody indywidualnej na konkursie jazzowym Europejskie Integracje Muzyczne, kompozytor muzyki i autor piosenek do spektakli Studenckiego Teatru STOPA oraz teatru Proscenian. Czynny instrumentalista, obecnie współpracujący z zespołami: Lia Fail i A-Steroid. 

Artyści zabiorą słuchaczy w podróż pełną legend, opowieści i anegdot rodem z Francji, Hiszpanii oraz innych południowych krain, przeplatanych muzyką pełną pasji, energii, ale również nostalgii.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

Czytaj więcej o: koncert dzień kobiet DDK Bronowice
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna