Koncerty

Koncertowa sobota w Lublinie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 21 maja 2009, 19:02
Autor: (jasz)

W Tekturze pokoncertują muzycy znani z Warsaw Electronic Festiwal, a w Chonabibe! wystąpi Sambasim. W GramOffOnie nie zagra grupa Lanza!

W Tekturze: Niepokorna, eksperymentalna elektronika

Jeśli jesteś entuzjastą niepokornych dźwięków i muzycznych podróży w nieznane, nie możesz przegapić tego koncertu - zachęcają organizatorzy "WEF on Tour 2009”. Zagrają muzycy skupieni wokół Warsaw Electronic Festival. W tym Paweł Pruski, Katarzyna Pierza, Sebastian Banaszczyk, Krzysztof Orlik, Krzysiek Cybulski i Piotra Michałowski. Start o godz. 20. Bilet: 10 zł. Adres: ul. Wieniawska 15A.Chonabibe!: Minibatucada z megawykopem

Batucada to jeden z podgatunków samby i zarazem określenie grupy go grającej. Taką szybką, taneczną muzykę najchętniej grywa lubelski zespół Sambasim. Czyli perkusyjna miniorkiestra z czadową wokalistką. Dobra zabawa murowana! Start o godz. 20. Wstęp za 10 zł. Adres: ul. Okopowa 5.

W GramOFFonie: Lanza! nie zagra

To miał być niezwykły wieczór. Miał wystąpić międzynarodowy zespół Lanza!, w którym na saksofonie gra kobieta. Jego styl jest wynikiem połączenia dźwięków różnego rodzaju instrumentów elektronicznych i tradycyjnych w swobodnej improwizacji. Jednak koncert został odwołany z przyczyn niezależnych od organizatorów. - W imieniu swoim i zespołu przepraszamy za zaistniałą sytuację - mówią szefowie klubu.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna