Koncerty

Koncerty na Moście Kultury: Render, Hidden World i Standard Brass Band

Dodano: 23 sierpnia 2016, 20:52
Autor: Damian Drabik

fot. materiały prasowe organizatora
fot. materiały prasowe organizatora

Przed nami ostatni sierpniowy weekend atrakcji na Moście Kultury (Most im. Lutosławskiego). Standardowo nie zabraknie koncertów, warsztatów i zajęć dla dzieci. Wystąpią m.in. Render i Hidden World.

Już w czwartek, 25 sierpnia o godz. 20 odbędzie się koncert zespołu Render. To mieszanina młodzieńczej werwy i energii z dojrzałym oraz dopracowanym brzmieniem rockowym. Spotykają się tutaj dwa światy, czyli lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte, które są dekadami będącymi inspiracją muzyczną dla jego członków.

W piątek na godz. 20 zaplanowano podwójny koncert zespołów Hidden World i Infradźwięki. Skład Hidden World jest mocno związany z wytwórnią Antena Krzyku, w której wydał dwie 7’: „Vows” oraz „Waiting for…”. Muzyka, którą tworzą, to skrzyżowanie hardcore z szeroko rozumianą muzyką alternatywną. Z kolei Infradźwięki tworzą liryczny post-rock o ciepłym, organicznym brzmieniu. To gitarowa muzyka prosto z Opola Lubelskiego, pełna melancholii i nostalgii, w której słuchać echa twórczości Ścianki i Real Estate.

Drugiego dnia weekendu o godz. 11 odbędą się zajęcia plastyczne dla dzieci – Akwarelki. Dzień zwieńczy występ zespołu Standard Brass Band o godz. 20. Repertuar zespołu obejmuje przeboje polskiej i światowej muzyki rozrywkowej, znane tematy filmowe oraz standardy muzyki jazzowej. Standard Brass Band jest największą orkiestrą grającą do tańca po prawej stronie Wisły.

Sierpień na Moście Kultury zakończymy w niedzielę. O godz. 11 standardowo będą miały miejsce zajęcia dla dzieci. Dwie godziny później odbędą się warsztaty kulinarne mEATing. Na godz. 15 zaplanowano warsztaty fotografii otworkowej. O godz. 20 z kolei odbędą się warsztaty taneczne połączone z potańcówką w rytmie dobrej muzyki.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Czytaj więcej o: Most Kultury koncert warsztaty
Użytkownik niezarejestrowany
Marcin
Użytkownik niezarejestrowany
(5) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (24 sierpnia 2016 o 14:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wcześniej było napisane że początek o 19. Dlatego poprawiono.
Rozwiń
Marcin
Marcin (24 sierpnia 2016 o 12:01) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
No tak właśnie napisane jest w artykule. Chyba jednak potrafimy czytać ze zrozumieniem.
Rozwiń
Gość
Gość (24 sierpnia 2016 o 10:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dobrze, że coś tam się dzieje. Z resztą w mieście jest mnóstwo różnych miejsc i imprez. Jest w czym wybierać. Nie ma co popadać w rozpacz.
Rozwiń
Gość
Gość (24 sierpnia 2016 o 10:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
żenada z tym mostem ...
Rozwiń
Gość
Gość (24 sierpnia 2016 o 00:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Rockowy koncert Rendera jest o 20 w czwartek.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (5)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna