Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koncerty

19 maja 2017 r.
12:07

Kozienalia 2017 w Lublinie: Pełny godzinowy program koncertów

Autor: Zdjęcie autora toma pab
7 4 A A

Kozienalia 2017 odbędą się w dniach 19-21 maja na terenie browaru przy ul. Bernardyńskiej. Sprawdź godzinowy program koncertów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Podobnie jak w ubiegłych latach koncerty będą odbywać się na dwóch scenach. Główna stanie na terenach zielonych od strony ul. Rusałka. Mniejsza scena znajdzie się na dziedzińcu w pobliżu głównego wejścia.

Pierwszego dnia imprezy nie zabraknie atrakcji dla fanów hip-hopu. Wystąpią: Otsochodzi, Łona i Webber z zespołem The Pimps, Taco Hemingway oraz Ten Typ Mes. Na mniejszej scenie zagrają Sorry Boys i Julia Marcell.

Sobotnie koncerty na scenie głównej rozpocznie występ zwycięzcy Studenckiego Przeglądu Alternatywnej Muzyki. Następnie pojawią się: laureat Fryderyka za fonograficzny debiut roku Piotr Zioła, zespół KAMP! Oraz Natalia Nykiel. Gwiazdą wieczoru będzie brytyjski duet producencki Gorgon City. Na mniejszej scenie zagrają natomiast Bisz (B.O.K.) oraz The Dumplings.

Na niedzielę zaplanowano koncerty Rosalie., pochodzącego z Lublina Krzysztofa Zalewskiego, Margaret i grupy Hey. Na scenie na dziedzińcu wystąpią z kolei Lilly Hates Roses i Mary Komasa.

PIĄTEK 19 MAJA:

SCENA GŁÓWNA:

* 18.00 Otsochodzi

* 19.00 Łona Webber & The Pimps

* 20.00 Taco Hemingway

* 21.30 Ten Typ Mes

SCENA PERŁA EXPORT

* 19.00 Sorry Boys

* 21.30 Julia Marcell

SOBOTA 20 MAJA:

SCENA GŁÓWNA

* 18.00 zwycięzca SPAM

* 18.40 Piotr Zioła

* 19.45 Kamp!

* 21.10 Natalia Nykiel

* 22.45 Gorgon City

SCENA PERŁA EXPORT

* 19.00 Bisz (B.O.K)

* 21.30 The Dumplings

NIEDZIELA 21 MAJA: 

SCENA GŁÓWNA

* 18.00 Rosalie.

* 19.10 Krzysztof Zalewski

* 20.45 Margaret

* 22.20 HEY

SCENA PERŁA EXPORT

* 19.00 Lilly Hates Roses

* 21.30 Mary Komasa

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 maja 2017 o 12:27
Czasowa imprezka :p
Avatar
michal / 20 maja 2017 o 19:02
super impreza, polecam
Avatar
pz / 19 maja 2017 o 14:18
Z pięknego i pustego stadionu huk jest tak głośny, że na LSM i Czubach spać się nie da. Nam wystraczą imprezy na terenach zielonych Politechniki. 
Avatar
Gość / 19 maja 2017 o 13:46
Już kolejny rok Pan Prezydent Żuk "nagradza" okolicznych mieszkańców Hospicjum, Browaru......"masową poprawę słuchu"....zezwalając na totalne "opilstwo" i głośną muzykę w centrum !!!! PS. A może wykorzystywać do tych celów "piękny" - bo pusty stadion i jego okolice !!!
Avatar
Gość / 21 maja 2017 o 12:27
Czasowa imprezka :p
Avatar
michal / 20 maja 2017 o 19:02
super impreza, polecam
Avatar
pz / 19 maja 2017 o 14:18
Z pięknego i pustego stadionu huk jest tak głośny, że na LSM i Czubach spać się nie da. Nam wystraczą imprezy na terenach zielonych Politechniki. 
Avatar
Gość / 19 maja 2017 o 13:46
Już kolejny rok Pan Prezydent Żuk "nagradza" okolicznych mieszkańców Hospicjum, Browaru......"masową poprawę słuchu"....zezwalając na totalne "opilstwo" i głośną muzykę w centrum !!!! PS. A może wykorzystywać do tych celów "piękny" - bo pusty stadion i jego okolice !!!
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 0 2

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 0 0

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 9 2

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 9

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 5

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 23 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 3 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 4 2

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 70 3

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 2 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Kalendarz
maj 2018
P W Ś C Pt S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Co Gdzie Kiedy - aplikacja mobilna
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.