Koncerty

Kult Akustik 2017 - koncert w CSK (WYGRAJ BILETY)

Dodano: 23 marca 2017, 14:49
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Legenda polskiego rocka, zespół Kult, zaprasza na niezwykły koncert w ramach trasy, podczas której formacja prezentuje swoje największe przeboje w wersji "bez prądu". W Centrum Spotkania Kultur (Plac Teatralny 1) Kult wystąpi akustycznie w poniedziałek, 10 kwietnia o godz. 19.

Zespół Kult został założony w 1982 roku w Warszawie przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę. Rockowa formacja od początku istnienia wyróżniała się charakterystycznym brzmieniem i prowokacyjnymi tekstami Kazika. Na przestrzeni lat grupa wydała kilkanaście płyt, z których część dziś posiada już status kultowych. Podczas koncertu w Lublinie Kult zagra swoje największe przeboje w wersji akustycznej.

- Grupa po raz kolejny zabierze swoich fanów w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze Zespołu! - zachęcają organizatorzy.

Bilety w cenie od 90 do 130 zł do nabycia: www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz stacjonarnie w kasie CSK.

WYGRAJ BILETY

Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na koncert Kultu. Żeby je wygrać należy odpowiedzieć na pytanie:

JAKA JEST TWOJA ULUBIONA PIOSENKA ZESPOŁU KULT I DLACZEGO? Uzasadnij krótko swoją odpowiedź. Redakcyjne jury nagrodzi cztery najciekawsze odpowiedzi.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS o treści KULT. treść odpowiedzi na numer 7148 (np. KULT.treść odpowiedzi).

Opłata za wysłanie jednego SMS-a (ok. 160 znaków, UWAGA - bez polskich znaków) wynosi 1,23 zł (w tym 23% VAT). Każda osoba może wysłać dowolną liczbę SMS-ów z odpowiedzią i uzasadnieniem.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 10 kwietnia do godz. 10.

Regulamin konkursu na www.dziennikwschodni.pl

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna