Koncerty

Kult wystąpi w Lublinie 12 października

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 września 2008, 13:31

Zagrali ponad 2000 koncertów, 6-krotnie wystąpili w Jarocinie, wielokrotnie grali w Lublinie. Odbyli 9 tournees pod hasłem Trasa Październikowa.

Zaraz ruszają w 10. I przyjadą do Lublina.

Październikowe koncerty Kultu to zawsze duże wydarzenia. Grupa występuje w dużych halach z ponad 2-godzinnymi spektaklami muzyczno-świetlnymi. Z zespołem jeździ cały tir świateł.

W zestawie znajduje się około 160 reflektorów i 30 różnorodnych efektów. Cały zestaw ma moc 220 kW. Oczywiście równie profesjonalne i mocne jest nagłośnienie.

Na każdym koncercie zespół gra kilkadziesiąt utworów, zarówno z ostatnich płyt, jak też stare przeboje, które od dwudziestu paru lat cieszą niesłabnącą popularnością.

Bywały takie tournees, że kapela prezentowała premierowe utwory. Teraz takich nie zagra. Ale za to znane już kawałki pojawią się w aranżacjach, jakich jeszcze nie słyszeliśmy w Lublinie.

Kult zmienił ostatnio skład. Wraz z odejściem Banana zniknęła waltornia. W miejsce tego instrumentu pojawił puzon, na którym gra nowy członek Jarosław Ważny. Do grupy dołączył też Wojtek Jabłoński (gitara).

Znając wcześniejsze dokonania obu muzyków, można spodziewać się pozytywnego przewietrzenia brzmienia zespołu.

Dziesiąta Trasa Październikowa rozpocznie się dwoma koncertami w Londynie (4 i 5 października). Potem będą dwa występy w Warszawie. Trzecim miastem, w którym zagra Kult, będzie Lublin. Kazik i S-ka wystąpią w hali MOSiR 12 października o godz. 19.

Bilety do 4 października kosztują 35 zł, po 4 października 45 zł, w w dniu koncertu 50 zł. Do kupienia w Sklepie Muzycznym "Nr 1 na Księżycu”, ul. Peowiaków 12, tel. (0-81) 743-62-22.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna