Koncerty

Lady Pank Akustycznie w Centrum Spotkania Kultur (WYGRAJ BILETY)

Dodano: 11 lutego 2017, 11:06
Autor: Damian Drabik

Lady Pank
Lady Pank (fot. A. Tyszko)

Jedna z najwybitniejszych formacji rockowych w Polsce, Lady Pank, zawita do Lublina w ramach trasy koncertowej organizowanej na 35-lecie działalności zespołu. Koncert w Centrum Spotkania Kultur odbędzie się w środę, 29 marca o godz. 19.

Lady Pank już od 35 lat z powodzeniem współtworzy polską scenę muzyczną. Formacja, której największa popularność przypadła na lata 80-te, wydała ponad 20 płyt i nie zwalnia tempa. Ostatni krążek grupy - "Miłość i władza" - pojawił sięw kwietniu minionego roku. Teraz członkowie kultowego zespołu wyruszają w trasę koncertową, która obejmie swoim zasięgiem 11 miast.

Jan Borysewicz, Janusz Panasewicz, Krzysztof Kieliszkiewicz, Kuba Jabłoński oraz gościnnie Wojciech Olszak wykonają swoje największe przeboje w niecodziennych, akustycznych aranżacjach. Usłyszymy m.in. "Kryzysową narzeczoną", "Titanica" czy "Małą wojnę".

– Nie zabraknie energii, z której słynie na koncertach zespół Jana Borysewicza – zachęcają organizatorzy.

 Bilety w cenie od 100 do 130 zł do nabycia: www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl.

WYGRAJ BILETY

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na lubelski koncert Lady Pank. Żeby wygrać jedno z nich należy odpowiedzieć na pytanie: Jaka jest twoja ulubiona piosenka Lady Pank i dlaczego? Uzasadnij krótko swoją odpowiedź. Redakcyjne jury nagrodzi dwie najciekawsze odpowiedzi.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS o treści PIOSENKA. Treść odpowiedzi na numer 7148. Np. (PIOSENKA.Tytul piosenki Bo jest piekna). Opłata za wysłanie jednego SMS-a (ok. 160 znaków, UWAGA - bez polskich znaków) wynosi 1,23 zł (w tym 23% VAT). Każda osoba może wysłać dowolną liczbę SMS-ów z odpowiedzią i uzasadnieniem.

Na Wasze odpowiedzi za pomocą SMS czekamy do 28 marca 2017 r. do godz. 12.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Regulamin konkursu na www.dziennikwschodni.pl

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (25 marca 2017 o 06:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Lady Pupa jeszcze klepie GWno?
Rozwiń
Gość
Gość (24 marca 2017 o 13:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Byłem na koncercie sylwestrowym w Warszawie gdzie jednym z wykonawców był Lady Pank. Wychodzili na scenę kilka razy - za każdym razem Panasewicz był coraz bardziej pijany. Maskara z żenadą.
Rozwiń
Gość
Gość (23 marca 2017 o 22:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Mogliby się jednak nawrócić.
Rozwiń
Gość
Gość (21 marca 2017 o 15:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Borysewicz coraz młodszy :)
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna