Koncerty

Lao Che w Graffiti: Prąd Stały/ Prąd Zmienny

  Edytuj ten wpis
Dodano: 10 listopada 2010, 11:31

W środę 10 listopada w klubie Graffiti usłyszymy grupę Lao Che. Spięty i spółka najwyraźniej upodobali sobie lubelską publiczność.

Biorąc pod uwagę frekwencję na ich koncertach, z wzajemnością. Początek koncertu o godzinie 20.00.

W tym roku mieliśmy okazję usłyszeć ich już dwukrotnie. Panowie zagrali w marcu koncert promocyjny albumu "Prąd stały/prąd zmienny”, w maju natomiast wystąpili na lubelskich Kulturaliach. Na pierwszym z nich jako support zespołowi towarzyszył Bajzel, drugi zagrali wspólnie z Armią i Maleo Reggae Rockers.

Rok 2010 był obfity dla grupy nie tylko w koncerty (warto dodać, że po raz czwarty zagrali na Przystanku Woodstock), ale również w wyróżnienia. W sierpniu zespół otrzymał Nagrodę m.st. Warszawy za działalność na rzecz kultury i sztuki. Miesiąc później Lao Che zwyciężyli w 19 – tej edycji prestiżowego Yach Film Festiwal w kategorii najlepszy klip animowany. Jury wybrało pochodzący z najnowszego albumu grupy klip "Życie jest jak tramwaj”, autorstwa Łukasza Rusinka.

- Lubelski występ będzie kontynuacją wiosennej trasy Lao Che, zespół w dalszym ciągu promuje album "Prąd stały/Prąd zmienny”, możemywięc spodziewać się utworów pochodzących głównie z tej płyty– mówi Rafał Kołaciński, menadżer grupy. Fani8 Lao Che wiedzą jednak, że spięty potrafi zaskoczyć na koncertach nie tylko zróżnicowanym repertuarem, ale również nieprzeciętną dawką charakterystycznego dla siebie poczucia humoru.

Jako support zobaczymy pochodzącą z Białej Podlaskiej występującą początkowo jako cover band formację PLAGYAT. Na przełomie lipca i sierpnia muzykom udało się zarejestrować EP-kę pt. "Przez Ygrek”. Mają na koncie kilkadziesiąt koncertów, oprócz Lao Che supportowali m.in. T.Love, Farben Lehre i Vavamuffin.

Bilety na koncert w cenie 30 zł (przedsprzedaż) oraz 35 zł (w dniu koncertu) do nabycia w klubie Graffiti, przy ul. Piłsudskiego 13, oraz w znajdującym się po drugiej stronie ulicy sklepie E-music Shop. Klub Graffiti będzie otwarty od18.00. Początek koncertu przewidziany jest na godzinę 20.00.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna