Koncerty

Lwowska Fala w DK LSM

Dodano: 22 kwietnia 2017, 13:49
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały organizatora)

W niedzielę, 7 maja w Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) wystąpi kapela Lwowska Fala z koncertem najpiękniejszych melodii i piosenek prosto ze Lwowa. Podwójny koncert odbędzie się o godz. 12.30 oraz 18.

Formaca Lwowska Fala powstała w 1999 roku w wyniku spotkania Edwarda Sosulskiego z Władą Majewską. Kapela jest stałym uczestnikiem akademii 3 Maja oraz 11 Listopada organizowanych przez Towarzystwo Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej. Trzykrotnie była uczestnikiem Festiwali Kultury Polskiej we Lwowie oraz Kresowej w Mrągowie (2002, 2004, 2005). Koncertowali w kraju i zagranicą. Na życzenie rodaków z Polski muzycy umilają pobyt we Lwowie w jednej z kawiarenek lub restauracji (wg wyboru zaciekawionego) poprzez 2 godzinny sentymentalny koncert piosenek lwowskich, które śpiewali Szczepko, Tońko wraz z Władą Majewską.

Zagrają: Edward Sosulski – kierownik, śpiew, bęben, tamburyno; Andrzej Lokocki – kontrabas; Alina Stepanyszyn – śpiew; Andrzej Rodycz – klarnet; Bogdan Nazar – skrzypce; Mirek Ostiuk – akordeon.

Bilety kosztują 10 zł.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

Czytaj więcej o: DK LSM koncert Lwów
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna