Koncerty

Marcin Styczeń zagra w Radiu Lublin

Dodano: 16 maja 2016, 08:04
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

W piątek, 20 maja o godz. 19 w studiu nagraniowym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi Marcin Styczeń. Artysta będzie promował swoją ostatnią płytę pt. „Zbieg”.

Marcin Styczeń – pieśniarz, kompozytor, autor tekstów. Jego artystyczny dorobek to osiem płyt, pięć z nich stworzył wspólnie z poetą, Ernestem Bryllem, z którym współpracuje od 2009 roku. Artysta niezależny od wielkich wytwórni, mód i dyktatury mainstreamowych mediów.

 

W 2005 roku Styczeń założył własną agencję artystyczną SM-ART. Jej nakładem w 2006 roku ukazała się pierwsza płyta „Pieśń o Bogu ukrytym” do wierszy Karola Wojtyły. Materiał był promowany na koncertach w całym kraju i za granicą (m.in. w Paryżu, Rzymie, Chicago, Los Angeles, New Jersey, Waszyngtonie, Detroit). W lutym 2013 roku także nakładem Edycji Świętego Pawła ukazała się szósta płyta - "Golgota Jasnogórska" oparta na poemacie pasyjnym Ernesta Brylla inspirowanym obrazami Jerzego Dudy-Gracza, nagrana z udziałem poety oraz Joanny Lewandowskiej. Koncertuje w kraju i za granicą (grał m.in. w Niemczech, Francji, Włoszech, Kanadzie, czterokrotnie w Stanach Zjednoczonych). Jego ostatnia płyta zatytułowana „Zbieg” ukazała się w lutym 2016 roku.

 

 

Bilety na koncert do nabycia w siedzibie Radia: 35 zł w przedsprzedaży, 45 w dniu koncertu.

Czytaj więcej o: Radio Lublin koncert
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna