Koncerty

Maria Peszek w Lublinie 25 października!

  Edytuj ten wpis

To wiadomość miesiąca! Autorka najbardziej dyskutowanego albumu tego roku wystąpi w ostatnią sobotę października w Centrum Kultury.

Debiutancki album Maria Peszek, przygotowany we współpracy z Wojciechem Waglewskim, był tak frapujący muzycznie i zjawiskowy literacko, że na kolejny czekaliśmy z wielkim apetytem, ale i z obawami. W ostatnich latach było wielu artystów, których po udanym debiucie nagle opuściła wena.

Ale córki Jana Peszka nie dotknął syndrom drugiego longplaya. Śpiewająca poetka powróciła świeża i pomysłowa niczym złakniona sukcesu debiutantka. Znowu zrobiła wrażenie odważnymi słowami ("ciała z ciałem czary mary/ to moje wyznanie wiary”, "A ja dla własnej wygody zapuszczam swe ogrody/ i kolekcjonuję wzwody”). I ponownie zaskoczyła niesamowicie kreatywną muzyką (tym razem z pomocą Smolika).

Ambitny i melodyjny melanż popu, rocka, elektroniki i jazzu, zwieńczony zmysłowym śpiewem zabrzmi na żywo w lubelskim Centrum Kultury 25 października. Początek koncertu o godz. 19. Bilety już można kupować w kasie CK, ul. Peowiaków 12.

Ceny: 35 zł (ulgowy), 40 zł (normalny).
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna