Koncerty

Mattafix zaprasza na koncert (wideo)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 7 maja 2008, 12:19

To będzie bardzo energetyczny koncert. Studenci będą zadowoleni - zapowiada wokalista Mattafix, który wieczorem wystąpi w Lublinie.

Brytyjscy gwiazdorzy Lubelskich Dni Kultury Studenckiej przyjechali do Lublina wczoraj wieczorem. - Jeszcze nie mieliśmy okazji na dobre poznanie miasta. Ale to, co już zobaczyliśmy, bardzo nam się podoba - mówi Marlon Roudette. - Więcej możliwości na poczucie klimatu Lublina będziemy mieli dziś. To bardzo ważne, żeby poznać klimat miasta, w którym się gra.

Lublin jest kolejnym polskim miastem, do którego przyjechali Brytyjczycy. Wcześniej występowali m.in. w Warszawie i dwukrotnie w Sopocie. W 2006 r. zdobyli Bursztynowego Słowika na Sopot Festival. Wygrali piosenką "Big City Life”, dzięki której stali się popularni na całym świecie.Załadowane przez: Dziennik Wschodni, realizacja Agnieszka AntońDziś wieczorem "Big City Life” na pewno zabrzmi na lubelskim Placu Zamkowym. - Zagramy nasze największe hity z pierwszej płyty, ale też utwory z drugiej - zapowiada Roudette. - Album jest na polskim rynku od dosyć niedawna, a koncert będzie dobrą okazją, żeby ludzie poznali nasze nowe piosenki. Zawsze dobieramy utwory do publiczności.

W Lublinie Mattafix zagra głównie dla studentów. - Bardzo lubimy dla nich grać. Studenci mają świadomość muzyczną. Znają naszą twórczość. Wiedzą, czego się spodziewać - podkreśla Marlon. - Dzisiejszy koncert będzie bardzo energetyczny. Zagramy, jak zawsze, na żywo. A na scenie pojawi się ośmiu artystów z instrumentami.

Brytyjczyków zaprosiło do Lublina Biuro Marketingu Miasta. Ratusz finansuje cały dzisiejszy koncert, na którym oprócz Mattafix zagrają Tybet i Zetena oraz Jamal (prawie 80 tys. zł). Początek o godz. 18.30. Wstę wolny.

- Robimy to w myśl integracji lubelskiego środowiska studenckiego i mieszkańców - tłumaczy Piotr Franaszek z Urzędu Miasta. - Po to, żeby imprezy organizowane w Lublinie mogły być jak najlepsze pod względem jakościowym. Żebyśmy mogli zapraszać takie gwiazdy, jak właśnie Mattafix.

- To wpisuje się w strategię, którą tworzymy dla młodych ludzi - dodaje Michał Krawczyk, dyrektor Biura Marketingu Miasta. - Żeby mieli świadomość, że Lublin to miasto, które ma chęć i jest w stanie zorganizować potężny koncert, głównie z myślą o młodych ludziach.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna