Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koncerty

22 marca 2017 r.
14:12

Medykalia 2017 w Lublinie: Znamy gwiazdy koncertów - program

Autor: Zdjęcie autora toma
494 42 A A

M.in. Popek, Peja / Slums Attack, czy Burak Yeter to gwiazdy tegorocznych Medykaliów z Wyspą. Imprezy odbędą się od 4 do 7 maja 2017.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

 Pierwszego dnia na terenie kampusu przy ul. Chodźki zaplanowano m.in. wspólne grillowanie oraz występy kabareciarzy. 5 maja studenci dostaną klucze do miasta. – W związku z 700-leciem nadania Lublinowi praw miejskich chcemy nawiązać do planowanych obchodów – mówi Maciej Putowski z samorządu studentów Uniwersytetu Medycznego.

Po tej uroczystości będą koncerty hip-hopowe. Gwiazdami będą Peja i grupa Slums Attack oraz zespół Trzech Króli, którego frontmanem jest raper Popek. – To nieco „grzeczniejszy” projekt Popka w porównaniu do jego dotychczasowej działalności, mamy nadzieję, że obejdzie się bez kontrowersji – mówi Adrianna Krupa, przewodnicząca samorządu UM.

6 maja przy ul. Chodźki wystąpią m.in.: Romantycy Lekkich Obyczajów, Domowe Melodie i Strachy na Lachy. 7 maja - muzyka klubowa. Zagrają m.in. Tom Swoon (na zdjęciu) i C-Bool, a gwiazdą wieczoru będzie pochodzący z Turcji didżej i producent muzyczny Burak Yeter. - Szukaliśmy artystów, którzy do tej pory nie występowali na Lubelskich Dniach Kultury Studenckiej. Chcieliśmy postawić na coś, czego jeszcze nie było – wyjaśnia Adrianna Krupa.

Tydzień po koncertach będzie się „Biała niedziela”, podczas której będą prowadzone bezpłatne badania profilaktyczne.

• 14–20 maja wspólne koncerty i wydarzenia towarzyszące szykują samorządy Politechniki Lubelskiej, KUL i UP. Od 19 do 21 maja będą się Kozienalia UMCS. Na razie organizatorzy ogłosili występ hip-hopowego duetu Łona i Webber.
Tomasz Maciuszczak

Organizatorzy ogłosili dziś gwiazdy, które wystąpią podczas tegorocznych koncertów. Koncerty startują o godz. 18.

 

5 maja - piątek

- Pierre Nietzsche, Pasażer, Gieras

- Peja/Slums Attack

- Trzech Króli (Popek, Sobota, Matheo)

 

6 maja - sobota

- Daniel Frąk

- Spring Rolls

- Wasted

- Romantycy Lekkich Obyczajów

- Domowe Melodie

- Strachy na Lachy

 

7 maja - niedziela

- Martin Tone, Kamil Pankowski, Fresh Danielsm Cez Are Kane

- Tom Swoon

- C-Bool

- Gwiazda wieczoru: Burak Yeter

Organizatorem Medykaliów z Wyspą 2017 jest Samorząd Studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Samorząd Studentów Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji.

Zobacz także:

Quiz: Nie tylko Budka Suflera i BAJM. Co wiesz o lubelskiej muzyce?

Nie tylko Budka Suflera i BAJM. Co wiesz o lubelskiej muzyce?

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hldty / 27 marca 2017 o 09:26
Grają ci sami, bo pewnie mają tak kontrakty podpisane i grają za pół darmo, skoro kasy z biletów niema.
Avatar
popek fan - lat 12 / 27 marca 2017 o 09:15
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Popek i dzień kultury studentów - przecież to kompletnie nie pasuje do siebie. Taka studentka Kasia pójdzie na koncert Popka i będzie piszczeć z zachwytu, gdy on o dziewczynach będzie śpiewała świnie :D Upadek kultury w naszych czasach jest porażający
Nie bądź smutas ziiąą i chodź na Popa ! bedo dobre świnie z medycznego bedzie leciał z nieba kooks, wóda lała sie strumieniami - jak w klubie goł goł i juz nawet nie powiem Ci ziąą co będzie nad głowo !! ajeeeah!
Nie bądź smutas ziiąą i chodź na Popa ! bedo dobre świnie z medycznego bedzie leciał z nieba kooks, wóda lała sie strumieniami - jak w klubie goł goł i juz nawet nie powiem Ci ziąą co będzie nad głowo !! ajeeeah! rozwiń
Avatar
Dziwny Pan / 27 marca 2017 o 09:10
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czy popek będzie walczył?
Tak - z mikrofonem.. i być może sraczką (jeżeli posili się lokalnym kebabem na ostrym sosie i popije to naszym lokalnym piwkiem :))
Avatar
hip chłop non stop / 27 marca 2017 o 09:08
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
5 Maja - Popek - populacja Sebixów na Medycznym zwiększa się :P
i dobrze - pojdziesz kiedyś do lekarza a on Cię zapyta czy "masz jakiś problem ?" i wtedy mu powiesz że tak - że Cię brzuch boli i np. srasz kolorowo - a on Ci powie wtedy żebyś "wyskakiwał z hajsu" i da Ci receptę (chyba że na NZF - ZIP - SLU to wtedy refundajca (KOALICJA - SpóóółdzielnIA ! - i nie będziesz musiał płacić tylko przybijesz żółwia na odchodne ziiiąąą !!!
i dobrze - pojdziesz kiedyś do lekarza a on Cię zapyta czy "masz jakiś problem ?" i wtedy mu powiesz że tak - że Cię brzuch boli i np. srasz kolorowo - a on Ci powie wtedy żebyś "wyskakiwał z hajsu" i da Ci receptę (chyba że na NZF - ZIP - SLU to wtedy refundajca (KOALICJA - SpóóółdzielnIA ! - i nie będziesz musiał płacić tylko przybijesz żółwia na odchodne ziiiąąą !!! rozwiń
Avatar
. / 27 marca 2017 o 08:49
A to jakieś gwiazdy są? Serio? Pytam, bo pierwsze słyszę o czymś/kimś takim. Więc złamanego grosza póki co nie są warci. A poza tym UM serio chciał aby wystąpił ktoś, kogo nie było do tej pory to po co zaprasza Strachy na lachy którzy mają chyba etat na coroczne imprezy tego typu.
Avatar
Gość / 23 marca 2017 o 14:04
Czyli dno i chłam
Avatar
Gość / 23 marca 2017 o 13:56
Odczepcie się od Popusia! Przeszedł metamorfozę i jak każdy człowiek uczy się na błędach. Polecam posłuchać nową płytę Trzech Króli
Avatar
Gość / 22 marca 2017 o 22:35
Miasto wam za wasze pieniądze robi gale disco i jakaś włoską tandetę a wy psioczycie na studentów za jednego "artystę"... Hejt to już dla wielu podstawa egzystencji...
Avatar
Gość / 22 marca 2017 o 21:48
Czy popek będzie walczył?
Avatar
Gość / 22 marca 2017 o 21:18
Dwadzieścia lat temu jakby miał byc burak to byłby boykot juwenalii.
Avatar
hldty / 27 marca 2017 o 09:26
Grają ci sami, bo pewnie mają tak kontrakty podpisane i grają za pół darmo, skoro kasy z biletów niema.
Avatar
popek fan - lat 12 / 27 marca 2017 o 09:15
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Popek i dzień kultury studentów - przecież to kompletnie nie pasuje do siebie. Taka studentka Kasia pójdzie na koncert Popka i będzie piszczeć z zachwytu, gdy on o dziewczynach będzie śpiewała świnie :D Upadek kultury w naszych czasach jest porażający
Nie bądź smutas ziiąą i chodź na Popa ! bedo dobre świnie z medycznego bedzie leciał z nieba kooks, wóda lała sie strumieniami - jak w klubie goł goł i juz nawet nie powiem Ci ziąą co będzie nad głowo !! ajeeeah!
Nie bądź smutas ziiąą i chodź na Popa ! bedo dobre świnie z medycznego bedzie leciał z nieba kooks, wóda lała sie strumieniami - jak w klubie goł goł i juz nawet nie powiem Ci ziąą co będzie nad głowo !! ajeeeah! rozwiń
Avatar
Dziwny Pan / 27 marca 2017 o 09:10
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czy popek będzie walczył?
Tak - z mikrofonem.. i być może sraczką (jeżeli posili się lokalnym kebabem na ostrym sosie i popije to naszym lokalnym piwkiem :))
Avatar
hip chłop non stop / 27 marca 2017 o 09:08
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
5 Maja - Popek - populacja Sebixów na Medycznym zwiększa się :P
i dobrze - pojdziesz kiedyś do lekarza a on Cię zapyta czy "masz jakiś problem ?" i wtedy mu powiesz że tak - że Cię brzuch boli i np. srasz kolorowo - a on Ci powie wtedy żebyś "wyskakiwał z hajsu" i da Ci receptę (chyba że na NZF - ZIP - SLU to wtedy refundajca (KOALICJA - SpóóółdzielnIA ! - i nie będziesz musiał płacić tylko przybijesz żółwia na odchodne ziiiąąą !!!
i dobrze - pojdziesz kiedyś do lekarza a on Cię zapyta czy "masz jakiś problem ?" i wtedy mu powiesz że tak - że Cię brzuch boli i np. srasz kolorowo - a on Ci powie wtedy żebyś "wyskakiwał z hajsu" i da Ci receptę (chyba że na NZF - ZIP - SLU to wtedy refundajca (KOALICJA - SpóóółdzielnIA ! - i nie będziesz musiał płacić tylko przybijesz żółwia na odchodne ziiiąąą !!! rozwiń
Avatar
. / 27 marca 2017 o 08:49
A to jakieś gwiazdy są? Serio? Pytam, bo pierwsze słyszę o czymś/kimś takim. Więc złamanego grosza póki co nie są warci. A poza tym UM serio chciał aby wystąpił ktoś, kogo nie było do tej pory to po co zaprasza Strachy na lachy którzy mają chyba etat na coroczne imprezy tego typu.
Avatar
Gość / 23 marca 2017 o 14:04
Czyli dno i chłam
Avatar
Gość / 23 marca 2017 o 13:56
Odczepcie się od Popusia! Przeszedł metamorfozę i jak każdy człowiek uczy się na błędach. Polecam posłuchać nową płytę Trzech Króli
Avatar
Gość / 22 marca 2017 o 22:35
Miasto wam za wasze pieniądze robi gale disco i jakaś włoską tandetę a wy psioczycie na studentów za jednego "artystę"... Hejt to już dla wielu podstawa egzystencji...
Avatar
Gość / 22 marca 2017 o 21:48
Czy popek będzie walczył?
Avatar
Gość / 22 marca 2017 o 21:18
Dwadzieścia lat temu jakby miał byc burak to byłby boykot juwenalii.
Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 0 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 1 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 7 1

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

LSM: Wielki Festyn Rodzinny
26 maja 2018, 13:00

LSM: Wielki Festyn Rodzinny 1 0

Co Gdzie Kiedy. Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka w sobotę, 26 maja o godz. 13 na placu przy Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) odbędzie się Wielki Festyn Rodzinny. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Włodawa promuje się w Warszawie

Włodawa promuje się w Warszawie 0 0

Zdjęcia z Włodawy wraz z opisem sztandarowych wydarzeń kulturalnych w tym mieście pojawiły się w samym centrum stolicy.

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł 0 0

Lubartów oficjalnie otworzy nową sportową inwestycję. Chodzi o boisko przy ul. Parkowej.

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu 2 2

Zamojski sąd aresztował trzech mężczyzn, którzy pobili na śmierć 45-latka.

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej 0 3

Dziś w nocy jednojezdniowy odcinek ul. Krochmalnej zostanie zaślepiony tuż przed skrzyżowaniem z Diamentową, a dokładnie na wysokości stacji paliw

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja
galeria

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja 7 17

Sędzia, której prezydent Lublina zarzucił stronniczość nie będzie odsunięta od jego sprawy. Postanowił tak dzisiaj Wojewódzki Sąd Administracyjny. Jego decyzja umożliwia ogłoszenie wyroku, o ile prezydent nie zaskarży postanowienia o odmowie wykluczenia sędzi, a ma do tego prawo.

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping 0 0

W Dzień Dziecka przy centrum handlowym Skende Shopping obok Ikea otwarte zostaną dwie strefy zabawy i wypoczynku. Znajdą się w nich m.in.: ślizgawki, zjeżdżalnie, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji
galeria

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji 2 16

Rządowi PiS-u brakuje refleksji nt. sytuacji osób niepełnosprawnych – powiedział w Lublinie Grzegorz Schetyna. Były wicepremier, obecnie przewodniczący Platformy Obywatelskiej przyjechał w czwartek do miasta ze swoim „Gabinetem Cieni”.

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody!
Wiersze między newsami

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody! 3 2

Co wybierzecie? Perłową śmietankę czy wafle złożone? Wśród pylnych akacji, zatrzymał się poeta i zapatrzył na wędrowną lodziarnię. Był rok 1914

PiS chce zakazać w Lublinie nocnej sprzedaży alkoholu. Głosowanie dzisiaj