Koncerty

Metalowy koncert w Graffiti: Venflon, Afterload i Whiterose

Dodano: 17 listopada 2016, 08:45
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)
(fot. materiały promocyjne)

W niedzielę, 20 listopada o godz. 18 w klubie Graffiti (Al. Piłsudskiego 13) odbędzie się koncert warszawskiego zespołu Venflon. Grupa będzie promować swoją najnowszą płytę "Sztuka Upadku".

Venflon to zespół założony w Warszawie w 2003 roku z inicjatywy gitarzystów Macieja Ornocha i Krzysztofa Tywonka. Grupa, do której dołączył basista Maks Malinowski i perkusista Marcin, potrzebowała zaledwie roku, by przygotować materiał na płytę demo. Od 2004 roku zaczęli występować na scenie, odnosząc m.in. wielki sukces podczas Festiwalu Proxima. Obecnie w skład zespołu wchodzą Maksymilan Malinowski, Radosław Modro, Maciej Ornoch, Witold Danecki i Maciej Duszak. W ubiegłym roku światło dzienne ujrzała ich ostatnia płyta pt. "Sztuka Upadku".

Grali na największych Polskich scenach tj. Przystanek Woodstock 2015, Ursynalia Festival 2013, 2015, które dzielili z wieloma znanymi artystami: HIM, 3 Doors Down, Napalm Death, Hatebreed, Guano Apes i wielu innych.

– Ta warszawska formacja zaaplikuje Wam dawkę muzyki, przy której nie będziecie stali obojętnie. Znani ze swojej energii scenicznej nikomu nie odpuszczają i nie biorą jeńców – przekonują organizatorzy.

W niedzielny wieczór na scenie Graffiti wystąpią również: obracający się w klimatach ciężkiego rocka zespół Afterload oraz lubelska grupa Whiterose. Bilety na imprezę kosztują 15 zł.

Czytaj więcej o: klub Graffiti koncert
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna