Koncerty

Metalowy koncert w Rider's Pub

Dodano: 28 kwietnia 2016, 17:48
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

W sobotę, 30 kwietnia o godz. 19 w Rider's Pub (ul. 3 Maja 9) odbędzie się podwójny heavy-metalowy koncert. Wystąpią zespoły Lacrima i Wrathrone.

Założony w Krakowie zespół Lacrima, weteran stylu Doom Metal, rozpoczął wspólną trasę po krajach nadbałtyckich z zespołem Wrathrone. Drugim miastem na ich trasie jest Lublin. Zespół ma na swoim koncie 3 albumy studyjne, 1 EP'ke oraz płytę rocznicową, gdzie najstarsze utwory zostały nagrane ponownie na 18-lecie zespołu. Zespół koncertował w kilkunastu krajach europy i dzielił scenę z największymi tuzami metalu i nie tylko.

Zespół Wrathrone został założony w Finlandi. Formacja reprezentuje starą szkołę death metalu. W 2011 roku wydali pierwszą EP'kę "Burning Hatred", dwa lata później pojawiła się druga - "Left Unburied".  Od 2013 roku zespuł zaczał intensywnie koncertowac, dał ponad 30 koncertów, między innymi na trasie po krajach nadbałtyckich w 2013 roku oraz na niemieckiej trasie w 2014. W 2015 roku zespół wyciszył się nieco aby nagrac debiutancki album i wydac go w styczniu 2016 roku.

Bilety 10 zł.

Czytaj więcej o: koncert Rider's Pub
Gość
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (28 kwietnia 2016 o 22:12) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Uprzejmie proszę o poprawienie rażących błędów ortograficznych w artykule.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna