Koncerty

"Myśleć Sercem" przed ŚDM w Kazimierzu Dolnym

Dodano: 20 lipca 2016, 16:17
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

W niedzielę, 24 lipca o godz. 17 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wydarzenie "Myśleć Sercem", zorganizowane w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży. Wystąpią: Monika Malczak, Wojciech Bochra i Dariusz Jakubowski.

- Będziemy mieli okazję poznać bliżej działalność i osiągnięcia Kazimierskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego pw. Św. Anny, które w tym dniu będzie organizowało na placu obok Plebanii Parafialny Festyn Rodzinny. W wyjątkowej scenerii kazimierskiego zamku posłuchamy koncertów dwójki młodych artystów z Kazimierza Dolnego - zachęcają organizatorzy.

Wyjątkowy koncert przygotują Monika Malczak oraz Wojciech Bochra. Malczak jest kazimierzanką, absolwentką klasy Wokalistyki Jazzowej u prof. Izabeli Zając. Laureatka licznych Festiwali i Konkursów Wokalnych rangi ogólnopolskiej jak i międzynarodowej, m.in.: zdobywczyni Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Rozrywkowej im. B. Klimczuka w Kozienicach, I miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Literackiej im. Łucji Prus w Białymstoku.

Wojciech Bochra finalista Must Be The Music, kontratenor, obecnie związany z projektem muzycznym "I Love Czekolada". Projekt tworzą utwory łączące klasyczny wokal z delikatnymi i przepełnionymi emocjami brzmieniami akordeonu i fortepianu.

Finałem koncertu będzie przedstawienie „Myśleć Sercem – Papieskie inspiracje” – autorski projekt Dariusza Jakubowskiego. Bezpośrednią inspiracją spektaklu był słynny list Jana Pawła II do artystów. "Myśleć sercem "jest odpowiedzią na wołanie Jana Pawła II do tych, którzy z pasją i poświęceniem poszukują nowych „epifanii” piękna, aby podarować je światu w twórczości artystycznej.

Wstęp wolny.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna